Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

Arsenal83 odpad!

Z tej promiskuity už začína ľudstvu pekne zadrbávať a že toto niekto dokáže pozerať a ešte aj ohodnotiť pár hviezdami je na psychiatra. Ako jednoduchý musí byť človek, aby sledoval idiotov, ktorí nehovoria o ničom len o sexe? O tom, že dnes "sa s niekym vyspať je tak jednoduché ako prejsť prstom po mobile". No čo už netflix, nič svetaborné sa čakať nedalo. Iba šírenie tuposti a mnohí im vidím na to ochotne skáču. Reality show, v ktorej sa stretávajú plytké silikóny, plytké steroidy a plytké publikum. ()

Chrustyn

Hodnoceno dle 1. série. Geniální skoro až bezchybná záležitost. Nenávidím a opovrhuji "seriózním" Love Islandem, ale Too Hot to Handle na to jde úplně jinak. Tvůrci si absolutně uvědomují demenci všech zúčastněných a krásně si s tím hrají po celou dobu. Produkčně asi nejvtipnější "reality show" co jsem kdy viděl a všech 8 dílů jsem sjel za jeden víkend a až na vážněji pojatý konec jsem se královsky bavil. Ciferník hodin začíná jedničkou nebo dvanáctkou? ()

TheEvilTwin odpad!

Hm, sbírka šlapek a fuckboyů z celého světa, kteří mají vymrdané palice a lidi jim tleskají, když se za noc navzájem neojedou? Wow, inteligence Ameriky se opět ukázala v tom nejlepším světle. ()

ARI50

Skvěle jsem se bavil kočičky sice bez mozku ale bomba pohled, tenhle nápad se mi zamlouval, zajímavé, lidí se měnily bylo to prostě super podívaná. Francesca žena plná intriku ale neobyčejně krásná, Chloé Mladá a dutá ale nádherná, prostě každá měla něco do sebe a něco zase vůbec, chlapci super. ()

claudel

SPOILER. Po úvodních patnácti minutách musí každý normální, průměrně inteligentní, o prudce inteligentních a vzdělaných intelektuálech nemluvě, úpět nad koncentrací lidské hlouposti, omezenosti a tuposti. Diváka má ovšem nalákat přehlídka namakaných mužských svalů, umělých rtů, naducaných plavek a rajcovních zadečků, nikoli jejich inteligence. Fajn, mě zaujal námět, protože považuji za hotová muka seskupit nadržené jedince a nedovolit jim ani francouzáka, natož pořádnou kuřbu nebo sex. Je to výplach mozku se vším všudy, ale když potřebujete úplně vypnout a zasmát se nad lidskou blbostí, je to slušná zábava. Chápu a souhlasím s eliminací těch nejhloupějších, nejnudnějších anebo nejzákeřnějších soutěžících, ale připadá mi nespravedlivé konečné rozdělení sumy rovným dílem. Ale jde pouze o úhel pohledu. Za mě je nejautentičtější Francesca, kterou spousta lidí nenávidí, nicméně ji jako jedinou považuji za skutečně nadrženou, která naplnila svá slova činy. Ostatní žvanili jak nevydrží ani jeden den bez sexu nebo masturbace a díky duševnímu prozření a vidině peněz to rovnou zvládli třicet dnů? Nevěřím. A pak nesmím opomenout Ježíše - nenašel, co hledal, místo aby se 30 dnů trápil, tak to zabalil. Příště prosím Latinos nebo frankofonní páry - ti skončí na nule po deseti dnech. P.S. Nemohu se zbavit pocitu, že se neodečetly tři tisíce dolarů za polibek Chloe a Bryce... ()

MoiJe

Až sa hanbím priznať, že to pozerám. Občas mám chuť sledovať hlúpych ľudí v telke a títo sú na to priam dokonalí, majú extrémne vysoké sebavedomie a s vážnym výrazom jeden za druhým púšťajú hlášky ako "I drew a clock, cause I'm, like, a pretty intellectual thinker. I try to think about the future because... it's coming. Does a clock start with a 12 or a 1?". To by žiaden scenárista nevymyslel! ()

Hismael

Jak asi vypadá casting. Ideální soutěžící musí být nadržení úchylové s IQ tak 80. Musí dobře vypadat na kameře, chovat se extrémně afektovaně, mluvit jen o sexu a neustále zjišťovat, kdo se komu líbí. Pokud hledáte na Netflixu nějakou primitivní zábavu, u které není potřeba nijak přemýšlet, tak tohle bude jedna z těch nejlepších variant. ()

joehot

Totální guilty pleasure. Je vám za ty lidi občas stydno, pak je vám stydno ze sebe, že se na ně koukáte, pak si uvědomíte, že od toho nedovedete odtrhnout oči. ()

Džany

Inovativní verze reality show. Jasná dezorientace diváka a zároveň očividné navádění účastníků, ale v novém, hravém a zábavném podání. Binge-watch jednohubka, s kterou Netflix, podobně jako u Tiger Kinga, udeřil hřebík na hlavičku. P.S.: Lana si zaslouží vlastní spin-off P.S. S.: Kelz je láska od začátku do konce “She blew it. BLEW - IT.” ()

zdepapepa odpad!

Krok 1: Být aro-ace (aromantik-asexuál) bez libida. Krok 2: Člověk by si myslel, že tady by bylo slovíčko profit, ale jelikož jsou peníze sdílené, ve skutečnosti by krok 2 byl spíš měsíc dlouhé facepalmování nad tím, že lidi nejsou schopni udržet své touhy na uzdě. Myšlenka osobního růstu je ale chvályhodná. Nejlepší na celém pořadu jsou sarkasmus a slovní hříčky vypravěčky Desiree Burch (půlka chvály patří vedoucímu castingu, protože všichni soutěžící svou povahou vypravěčce pravidelně přihrávají na smeče, část je však nutno ubrat kvůli blízkosti ke slut shamingu), ale to si člověk může pustit jako případný supercut na YouTube a ušetří tak několik hodin času. Anebo si člověk může pustit The Contest, která celou reality show inspirovala. THTH jde ale o krok jiným směrem. Směrem, který u hodně lidí bude mít určitě šancí být guilty pleasure. ()

Adasin

I já jsem se nechala strhnout "hypem" a koukla se na to na Netflixu. A musím přiznat, že i když je to hrozná blbost, tak jsem se bavila. Upřímně mi to nepřijde nějak horší než průměrná česká reality show. Jednak je oficiálně přiznáno, že to všechno byl záměr, takže odpadá takovýto "jsou fakt tak blbí?" Někteří ano a proto je tam taky vybrali, kdyby tam byli "normální" lidi, byla by to nuda, nikdo by na to nekoukal. Takhle je tu nejeden vtipný či bizarní moment, samozřejmě pak i několik fakt hodně bizarních (a to tak, že i jedna soutěžící prohlásila: "Já jsem se k tomuhle neupsala"), na kterých je vidět, jak ulítlý ten koncept je. Za zmínku stojí i malý počet epizod, které mají každá jenom čtyřicet minut, tudíž to pěkně odsýpá, ne jako třeba česká Superstar nebo letošní český Masterchef (kde se již začíná o předem připraveném scénáři vypadávání soutěžících živě spekulovat), které jsou roztažené na x epizod o každém prdu.... Jo, je to totální guilty pleasure :-D. Výsledné hodnocení je tedy kombinací toho, že na jednu stranu je to strašná hovadina atd., na druhou je to občas fakt prdel. 6/10 ()

-Ravee-

Smekám před střihači a postprodukčním týmem, protože takovouhle nálož stupidity a zvrácenosti přetvořit do něčeho, na co se vlastně docela příjemně kouká, musela být extrémní fuška. Prázdnota, bezmezná povrchnost a naprostá hloupost v hlavních rolích mě ale neberou. Koncentrát všeho, co je s dnešní společností špatně.. ()

ABLABLABLA

Já vím.. já vím :D kokotina na entou, ale! Ale já jsem potřebovala prostě vypnout mozek na chvíli, odpočinout si a řekla jsem si, tohle vypadá jako dobrá sračka, tam se určitě budu moct pobavit nad hloupostí lidí. A ono jop.. a moc :D Koukat se na zhruba desítku namachrovaných pi*í a ko*otů, co si myslí, že jsou středobodem světa a doslova se chlubí, jak každý večer spí s někým jiným a už ráno si v posteli říkají, koho jiného si přivedou zase večer.... Koukat se na nejhloupější výběr těchto barbín a kenů, kteří neví, kde je Austrálie (kua asi ten z těch 7-4 /jak to berete/ obřích kontinentů na světě, který není Amerika), neví, jak vypadají hodiny (ale zárověň ve stejné větě prohlásí, jak jsou inteligentní myslitelé), kteří se ptají, jaké je číslo na 911 (ehm asi 911).... Koukat se na lidi, kteří o sobě prohlásí "I'm part time model, part time selfie seeker", lidi, kteří prohlásí "My jsme jako ananas a pizza, dokonalá dvojka" (bleh), nebo o sobě řeknou, že jsou teď jako Matka Tereza... Lidi, kteří nedokážou vydržet jeden večer, aniž by se po někom sápali.. Jo občas člověk potřebuje vidět, jak se chovají takoví pamrti (čti koko*dní imbecilové mrdnutí po hlavě) ve výběhu :D ()

Trevor

5 minút som bol ochotný venovať tomuto výmimočnému projektu streamovacej služby Netflix. Zoberte skupinu najväčších idiotov, zavrite ich spolu do miestnosti, domu či na ostrov a tomu najväčšiemu idiotovi z nich sľubte finančnú hotovosť a vytvoríte tak program pre intelektom podobne vyspelú časť populácie. Áno, nájdu sa ľudia ktorých baví sledovať tychto kreténov a dokážu sa na nich pobaviť k nim však rozhodne nepatrím. Pekné prostredie a kamera v úvode stáli za zmienku, v porovnaní s Big Brother či Mojsejovcami ktorí chceli byť v kóme (možno v dome, v kóme bolo skôr ich publikum) určite príjemnejšie. Keď však so suťažiacimi ma komunikovať hovoriaci kužeĺ to je väčší trash ako farmár či kadibudka v ktorej sa pred duelom jednotlivci vyplakali. Plus hlas ženskej ktorá zkazila dokument Absurd planet ako zlatý kliniec programu. Odpad! už tradične dávam iba ozajstným skvostom, toto je niečo čo sa stále vracia vo viacmenej rovnakej kvalite na úrovni 0%... ()

LND

Je to jako napuštění mysli ledovou limetkovou šťávou. Show, při které vaše mozkové buňky mráz kompletně spálí, aby se znovu zrodily z popela jako Fénix. Cítím se jako nový člověk. Nemám slov. ()

M.i.k.e

přesně ten typ reality show,kterou vlastně oficiálně nikdo nesleduje,ale přesto je první ve sledovanosti na Netflixu.Osobně jsem byl celkem zvědavej co Netlfix provede protože jak Circle,tak Love Is Blind byly se ženou naše guilty pleasure.Tohle jím ovšem nebude a pokud bude (jako že určitě bude) další řada,tak si jí s klidem odpustím.A nebude to ani tak kvůli samotné idee snažit se napravit tupé rozhoďnožky a mnohdy ještě o něco tupější svalovce,stejně jako to nebude kvůli tomu,že jsem dlouho...dost možná nikdy...neviděl pohromadě takovou tlupu pokryteckých nesympatických egositů,ale spíš o to,že dohromady to i přes potenciál dalšího GP prostě nefunguje.I když musím uznat,že mi to přineslo jedno velké poznání a to sice že podobní lidé existují nejen ve filmech...40% ()