Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Určitě si všichni pamatuje na tento seriál z dětství, kterému, co si pamatuji, předcházel seriál "My z Kačerova". Hlavní hrdinové Chip, Dale, Monty, Gadgetka a Zip musí neustále řešit všelijaké tajuplné příběhy, počínaje nákupem buráků v obchodě a končíc záchranou "světa". Nejen díky vynálezům Gadgetky, ale sehraností celého týmu - roty se nakonec záchrana vždy povede. (mr.cartman)

Han22

Chip Chip Chip Chip a Dale, zákon hájí v tomto kraji. Kdo by neznal legendární dvojblok Kačeřích příběhů a Rychlé roty z počátku 90. let. Dobrodruh s legendární závislostí na sýru Monty Jack, všeumělka, vynálezkyně a sex symobol Gadgetka, čiperná moucha Zip, mozek party Chip a flákač a srandista Dale. Protože jsem nasledoval už skoro všechny tyhle kultovky z dětství, šanci jsem dal i Rychlé rotě. A stejně jako Želvy Ninja tento seriál z dětství strašně zestárl. A nebo už jsem zestárl já. Většina dílů má spád, ale nedá se je brát moc vážně, zloduši řeší většinou totální ptákoviny - taky aby ne, když jeden je mrňavý potrhlý vynálezce a druhý přerostlý kocour. A vždy je naroubováno nějaké poučení. A i když se člověk nenudí a jako oddechovka po těžkém dnu je to docela fajn, chybí mi tu to Kačerovské kouzlo vážně braných dobrodružství s mírným odlehčením. Nicméně ano, to je dospělý tříhvězdičkový pohled někoho kdo tohle sledoval skoro třičtvrtě roku, v dětství bych všech 65 dílů slupnul jako malinu za týden a dal pět hvězd. Takže průměrem za 4. PS: Děsně mě štvalo jak Chip za každou volovinu mlátí Dala po hlavě. Všiml si toho někdo? ()

JamesSi

Co vznikne po spojení Disneyho a Alvina a Chipmunkové? Otravnost až na půdu. Nikdy mě ten seriál nechytl - vše se neustále opakuje. Jediné, co mohu dát seriálu za dobro je skvělá animace. Příběhy se hodně liší svojí kvalitou - občas zábavné, občas nudné k uzoufání. Bojím se, že za zdejším vysokým hodnocením zde stojí nostalgie. ()

Zagros

Rychlá rota patřila ke skupině animáků od Disneyho, které se v televizi začaly objevovat krátce po revoluci v době mého dětství. Protože to bylo něco nového a také proto, že se mi to trefilo ideálně do věku cílovky, líbily se mi všechny tyhle seriály hodně. Znělka se velmi povedla, poskládána banda byla taky fajn a samotné detektivní příběhy byly adekvátní věku diváků. Rychlé rotě jsem dával přednost před Gumídky, ale na Kačery naopak neměli. Ještě musím Rychlou rotu někdy otestovat na dětech, pokud zvládnout pobavit i další generaci a budou se dětem líbit, rád přihodím i čtvrtou hvězdu. ()

Davej

Tosim: Ne nejlepší není Zip, ale sýrový maniak Monty, kterého si zapamatuje každý, kdo viděl byť jen jeden díl:) Společně s Kačeřími příběhy je pro mě RR osobně to nejlepší z Dysneyho seriálového studia. ()

Paity

Rychlá rota byla skutečně zábava. Sice to vůbec nedávalo smysl, ale prostě oni byli tak malinkatí, že se to každému dítěti musí líbit i dnes. Prostě hezký dětský seriál, kde dobro vítězí nad zlem. ()

Sairina

Kdo nezná tenhle skvělej animovanej seriál, musel mít smutné dětství a ty, co ho znají vědí, že je to skvělej seriál o hlodavcích a malé mušce bojující proti tlustému kocourovi :) ()

Foxhound#1

Když se řekne Chip a Dale, hned se mi vybaví úvodní znělka a hlas Vildy Čoka. A pokud si nechcete zkazit krásné vzpomínky na dětství, tak v žádném případě nekoukejte na současné reprízy. Starý dabing upadl v zapomnění a z téhle dvojky se hlasově stali chipmunkové. ()

Krepi

Gadgatka je ta nejvíc sexi kreslená postavička... možná jestě šmoulinka by se s ní mohla rovnat... ale Gagatka by stejně vyhrála:-) ()

Rychlá rota ve filmu

Rychlá rota ve filmu

22.05.2019

Nejodvážnější veverky od studia Disney dostanou vlastní film. Hrdiny Chipa a Dalea z Rychlé roty si totiž vezme na starost Akiva Schaffer (Sousedská hlídka, Popstar: Never Stop Never Stopping). Jméno… (viac)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (viac)