Letuška

• USA The Flight Attendant (viac)
Dráma / Mysteriózny / Thriller / Komédia
USA, (2020–2022), 11 h 58 min (Minutáž: 42–48 min)

Tvorcovia:

Steve Yockey

Predloha:

Christopher A. Bohjalian (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Kaley Cuoco, Merle Dandridge, Nolan Gerard Funk, Michiel Huisman, T.R. Knight, Zosia Mamet, Rosie Perez, Colin Woodell, David Iacono, Michelle Gomez (viac)

Temně komediální thriller, inspirovaný celosvětově úspěšným románem Chrise Bohjaliana, pojednává o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowden (Kaley Cuoco) se probudí ve svém hotelovém pokoji v Dubaji, s příšernou kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli. Protože se bojí zavolat policii, pokračuje ve svých ranních aktivitách, jako by se nic nestalo, a přidá se k ostatním letuškám a pilotům cestujícím na letiště. V New Yorku je vyhledána agenty FBI, kteří se vyptávají na její nedávné mezipřistání v Dubaji. Zoufalá žena, která stále nedokáže poskládat střípky z oné osudné noci dohromady, začne přemítat o tom, jestli by mohla být vrah. (HBO Europe)

Recenzie používateľa toos k tomuto seriálu (7)

V nouzové situaci (2020) (S01E01)

Kaley Cuoco disponuje jistým komediálním talentem. Bohužel ale ať člověk chce nebo ne, 12 let v jedný roli nejde pominout. A když má Cassie několik podobných "vlastností" jako mladá Penny - tedy je to promiskuitní nanynka se sklonem k alkoholismu, tak už to nejde pominout vůbec. Akorát Penny přece jen v průběhu doby trochu zmoudřela. Cassie je neřízená střela i v 35. Je to trochu ujetý a ustřelený. Ale ne tolik, aby se hrdinka po noci chlastání a šoustání neprobudila v kombiné... P.S. Kdyby Cassie celej dosavadní život lila jako v prvním díle, vypadala by jinak a jistě by nebyla sexy letuška, ale spíš jako vyžilá troska s třikrát přetočeným tachometrem.. ()

Králíci (2020) (S01E02)

Tenhle napínavej příběh nemůže skončit jinde než na odvykačce. Casie je furt nadraná nebo má kocovinu. Zatím to taky vypadá, že se nechá v každým díle ojet týpkem, kterýho zná deset minut... ()

Hitchcockův motiv (2020) (S01E07)

Příběh alkoholičky přece jen nabral větší tempo. Aspoň už ví, že je alkoholička. Jestli si to skutečně přizná, to je další věc. Závěrečný překvapení zase takový překvapení teda není, Blíží se konec a mozaika do sebe musí nějak zapadnout. Cuoco celých sedm dílů bojuje s nálepkou sitcomový herečky. Pro mě se střídavými úspěchy. V 35 se učit úplně jinej typ herectví není sranda. Nedivil bych se, kdyby zůstalo jen u tohoto pokusu a následoval návrat k jistotě. 3,5 hvězdy. ()

Přílety a odlety (2020) (S01E08)

Hlavní překvápko už bylo v 7. dílu. Teď už to bylo třeba dotáhnout do konce a nechat přežít hlavní hrdinku. Konec chystá půdu pro novou sérii. Nabízí se prostředí odmašťovny. ()

Dvojité vidění (2022) (S02E01)

Jsem spolusledujícím i druhý série, drahá polovička má ráda KC. Je to ujetý. Což by ani nevadilo. Jen je problém, že hlavní hrdinka, která se teď snaží nechlastat a neojet všechno, co projde kolem, je dál těžko snesitelná neurotička, která trpí nějakou poruchou osobnosti. ()

Houby, tasery a medvídci (2022) (S02E02)

Je to teprve druhá epizoda a přesto člověka napadají tři otázky. Kdy začne zase lejt, kdy s někým vleze do pelechu (hrdinka cudně souloží ve spodním prádle) nebo kdy se zblázní? ()

Shledání v baru Blue Sincerely (2022) (S02E04)

Cassie chaoticky cupitá po světě. Konečně s nějakou dramatickou zápletkou, kdy o něco jde. Když je občas konfrontována, tak lže jako malý dítě. Snad pro dobrou věc. A bojuje se svým zlým já (který je mnohem víc v pohodě), který ji radí, aby si po*rala i osobní život. No, vydržela vzdorovat skoro čtyři díly. A s ohledem na to, že toho svýho kluka z plakátu zazdívá vlastně celou dobu a tak nějak nerada mu furt kecá, tak to nakonec ani není tak překvapivý. ()

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Filmové pokračování rebootované série Star Treku, jež by navázalo na třetí díl Star Trek: Do neznáma, bylo již několikrát oznámeno, aniž by se práce na něm jakkoliv pohnuly. Do absurdna byly tyto… (viac)