Annie spolupracuje s FBI v New Yorku, Cassie v Římě stane tváří v tvář Alexovu vrahovi a Megan se konečně svěří své kamarádce. (HBO Max)

octopuska

Tak odpornou hlavní postavu jsem, už hodně dlouho neviděla, měli ju odkráglovat hned na začátku místo Holanďana. Kvůli němu jsem se na tu hrůzu dívala, až do konce. Kdyby do hlavní role obsadili Absolutku nebo Smirnoff, tak by to bylo stravitelnější mnohem víc. Přišli mi tam úplně mimo všichni do jednoho. Na Chocholouškově klinice by rázem měli plnej stav. Jo a nech se raději předabovat Cuocko, to tvoje afektovaný kejhání je strašný. Z milosti hvězda za hudbu a Michiela. ()

Anderton

Uspokojivé uzavretie ďalšieho seriálu. To najväčšie prekvapenie, odhalenie vraha, nás čakalo v predchádzajúcej epizóde, ale "niečo" si nechali tvorcovia aj na záver. Inak ide skôr o súboje s nožíkmi, ako trebárs v Štvancovi a o to, kto koho zabije skôr, ale použijú sa aj zbrane, aby to bolo trochu pestrejšie. Taktiež sa uzavrie všetko čo je potrebné, takže nikto by nemal byť sklamaný, ak ho seriál už od začiatku oslovil. Stále však ide len o slušný mierny nadpriemer, záver si ale tie štyri hviezdy, aj vďaka Rímu, zaslúži. ()

Necrotongue

Obě epizody, kterými tvůrci uzavřeli první sezónu seriálu, byly pro mě zároveň těmi nejlepšími, i když je pravdou, že finální díl na svého předchůdce přece jen lehce ztrácel. Tentokrát byl děj znatelně méně vtipný, bůh zase jednou hopnul ze stroje a došlo i na hru na city. Ta mě sice minula, ale její přítomnosti jsem si pochopitelně povšiml. Taky jsem nemohl nevšimnout náhlého poklesu efektivity do té doby stoprocentního nájemného vraha / psychopata, pro něhož byla práce zároveň životním koníčkem. / Poučení: Do extrémně nebezpečných cílů střílej vždy opakovaně. 3*+ ()