Cassie se pokusí zachránit Megan v Reykjavíku, ale když je v parku Echo nalezeno tělo, obává se, že na ni někdo hodí vraždu. (HBO Max)

Necrotongue

Čtvrtá epizoda pro mě byla vyloženě divná. Pravda, byla o poznání akčnější a rozpohybovanější, takže by se dalo předpokládat, že budu spokojen, jenže... Tvůrci se nechali nějak moc unést, takže se většina těch akčnějších scén posunula od tradiční naivity k úplné blbosti, a to, že si tvůrci velice vtipně dělají legraci ze svých vlastních postupů (Miranda ze stroje), jim u mě body rozhodně nenahnalo, protože to vyznělo až příliš lacině. No jo, no, tak zase o hvězdičku níž. / Poučení: Kam se na emoji hrabe Enigma. ()

toos

Cassie chaoticky cupitá po světě. Konečně s nějakou dramatickou zápletkou, kdy o něco jde. Když je občas konfrontována, tak lže jako malý dítě. Snad pro dobrou věc. A bojuje se svým zlým já (který je mnohem víc v pohodě), který ji radí, aby si po*rala i osobní život. No, vydržela vzdorovat skoro čtyři díly. A s ohledem na to, že toho svýho kluka z plakátu zazdívá vlastně celou dobu a tak nějak nerada mu furt kecá, tak to nakonec ani není tak překvapivý. ()