Cassie o své tajné činnosti řekne Annie a Maxovi a rozhodne se zjistit, kdo je žena, která se za ni vydává. Zajímá ji především nová tajemná letuška Grace. (HBO Max)

kockodan

Začíná to být derivativní, repetitivní nuda. Předložit divákům natěšeným na druhou sérii neustálé neurotické běhání Kaley Cuoco po Berlíně, plížení se "nenápadně" za svým objektem sledování, cupitání a pronásledování, naskakování do a z taxíků, a to furt dokola a donekonečna za energické , svižné rádoby adrenalinové hudební podkresby, aby jinak naprosto nudná stopáž, kde "odměnou" pro diváka je naprosto nezáživné vyzvednutí jakési žluté obálky, diváka neuspala, či nedonutila přepnout, to chce od tvůrců fakt hodně silné nervy! Já se nudil jako prase,  trapné pronásledovačky, či hovory s třemi dalšími osobnostmi hlavní hrdinky rozjímající nad její abstinencí mě fakt nebaví. 20% ()

Necrotongue

Ne, nebylo to zase až tak špatné, jenže jsem se nedokázal ubránit pocitu, že se děj v průběhu druhé čtyřicetiminutovky téměř neposunul kupředu; z mého pohledu šlo jen o takové přešlapování na místě, které mi "zpříjemňovaly" výlety do Cassieina stále osídlenějšího vnitřního světa. Naivní jednoduchost z první sezóny zůstala (to není kritika), takže se tvůrci evidentně nezbláznili a nezačali si hrát na něco většího. / Poučení: Ve sprše odhalíš nejedno tajemství. ()

toos

Je to teprve druhá epizoda a přesto člověka napadají tři otázky. Kdy začne zase lejt, kdy s někým vleze do pelechu (hrdinka cudně souloží ve spodním prádle) nebo kdy se zblázní? ()