Když se letuška Cassie Bowdenová na cestě do Bangkoku setká s hezkým a svůdným pasažérem Alexem Sokolovem, rozhodne se s ním strávit extravagantní, nezřízenou noc. Ale když se následujícího rána probudí vedle mrtvoly, nepamatuje si, co se stalo. Snaží si udržet zdravý rozum dostatečně dlouho na to, aby se vrátila do New Yorku, kde na ni čekají další potíže. (HBO Europe)

MadyDollar

Čekal jsem na to s velkým očekáváním, který první díl nenaplnil ani zdaleka. Nesympatický, nesmyslný a nezajímavý postavy, děj asi bude mysteriózní, ale zatím to bylo takový až zbytečně natahovaný. Scény jsou pěkně prolnutý i sestříhaný a někdy jsou i dost nápaditě zpracovaný. Koukat se na to určitě dá a doufám, že se to dál ještě hezky zamotá a rozjede. ()

Chen

Trošku ztřeštěná podívaná, trošku thrillerová, trošku bizarně romantická, trošku černohumorná, ale pořádně zábavná. Příběh se zajímavě komplikuje, některé zvraty jsou nečekané, hlavní hrdinka je sice se svou láskou k alkoholu někdy otravná, ale Kaley ji hraje s pořádnou vervou a upřímně, byť chápu, že tenhle seriál není každého šálkem kávy, tak dávat hodnocení dvě a méně hvězdiček je vysloveně nefér. ()

warrenur

Fuu..tak toto som od serialu v cervenych cislach teda necakal...wtf?! Vacsina filmu je ako reklama pre dospievajuce teenky, ktore maju svoj role-model a buducu karieru najst v ozieracucej a k.rviacej sa vymetenej letuske/zlatokopke. Tempo je zbesile a mimicke "prejavy" Cuoco su brutalne preafektovane. A hoci su okana a jej hrane myslienkove pochody obcas vtipne, rozhodne to nezakryje spominane negativa. Kedze sa vsak jedna o kratucke casti, zrejme uz len pre tu prdel a vysvetlenie, co sa stalo, dam este jednemu - dvom dielom sancu..uvidime. Zatial to je fakt dost slabe. ()

Anderton

Tvorcovia nám predstavujú pomerne nesympatickú hlavnú postavu. Cassie nemá problém s nezáväzným sexom, neriadeným pitím alkoholu a pôsobí tak roztekane a neisto, že si ju nespojíte s nikým, koho poznáte. Zatiaľ tak ide skôr o karikatúru, čo sa ale časom môže zmeniť. Prípad však vyzerá zaujímavo, nie je isté, či pôjde o klasickú detektívku, niečo mysteriózne, alebo niečo psychologické s prekvapivým rozuzlením, že Cassie je ešte viac mimo ako sme si mysleli. ()

lemonova

Takú luxusnú znelku som dááávno nepočula a nevidela. Musím sa priznať, že jedna hviezdička ide hudbe, tá sa fakt podarila. Navyše je ohromne fajn vidieť po dlhej dobe Kaley Cuoco, ešte aj v celkom dobrej role. Viem, že to nie je práve ma Oscara, ale prižmurujem očko, lebo moje sympatie z Big Bang Theory asi nikdy nevyprchajú :)) Ostatné veci vnímam tak pol na pol: scenár a réžia sú niekedy vtipné a vynaliezavé a inokedy trošku látajú vzduchoprázdno. Každopádne som celkom zvedavá, ako to dopadne. :) ()