Při vloupání do muzea se strhne přestřelka, při které policista zabije jednoho ze zlodějů a jeho dívka pak zastřelí jeho. Ale co je horší, náhodný výstřel zasáhne sochu perského boha, v jehož podstavci je skryt rudý kámen - vězení džina. Ten ihned začne konat svoje poslání - plnit lidem přání výměnou za jejich duše. A má napilno - musí záskat tisíc duší než se vyplní proroctví a Zemi ovládnou démoni. Proto se nechá zavřít do vězení, neboť zločinci mají spoustu přání a na duši kašlou. Hodina hrůzovládí se blíží a jediný, kdo může hrozbu zastavit je dle proroctví nevinná dívka čistého srdce, která démona náhodou osvobodila. Ale může zlodějka a vražedkyně démona zastavit? Dokáže očistit svou duši, napravit svůj zločin a zastavit démona? (oficiálny text distribútora)

raimi

Po celkem slušným rozjezdu s nějakým tím laciným gore, najednou tvůrci zjistili, že vyplácali nízký rozpočet a zbytek filmu vypadá jak tv inscenace. Zachraňovala to krásná Holly Fields v roli Morgany, ale poté co si vyndala piercing, rozpletla vlasy, ufikla malíček (asi patří k jakuze:-)) a začala si hrát na kajícnici už to nebylo ono. Ani ty kozičky ve sprše nám tvůrci nedopřáli. Ach jo. Ale ta WTF scéna s právníkem je super:-))) ()

kaylin

Snímek „Vládce prokletých přání 2“ je taková čistá hororová zábava, kde budete dobře naladění díky tomu, že jsou zde hnusné scény, které k tomu patří, že je zde záporák, který je natolik charismatický, že stačí jeden jeho pohled, abyste věděli, že to je skutečně ten správný hajzl. A tohle Andrew Divoff splňuje dokonale. Díky němu je druhý snímek stále nadprůměrný. ()

cariada

Stále solidní podívaná se spoustou triků. Džin opět plní všemožná přání, ale po svém. Hned na začátku je tu jistá nelogoičnost v příběhu a to ,když Morgam spolu s Erikem při krádeži v muzeu jsou přistiženy a při střelbě do sochy se odloupně kámen ,kde je schovaný Džin a ten jde na svou pouť. Erik je postřelený a umírá a Džin mu nabídně pomoc a tak si přeje, aby se nenarodil a ten mu to splní a Erik zmizí. A v tom je ta nelogičnost, když se Erik nenarodil, tak by přece neznal ani Morgan a tím pádem by neproběhla ta loupež a neprobudil by se Džin. Jenže tady se nic z toho neděje a Morgan si Erika pomatuje pořád. Jinak je to v pohodě Džin který potřebuje přes 2 tisíce duší se nechá zavřít do vězení kde plní přání dle libosti věznů. Příjemná podívaná sice slabší než první díl, ale pořád slušná. ()

Rodriguez

Zlo nikdy neumírá a tak se Wishmaster vrací do světa lidí, aby ulovil nějaké duše a opět se zmocnil vlády nad světem! Záporák je tak slizký, že spolu s dabingem působí velmi dobře a chvilkama jsem mu přál, aby se mu to skutečně povedlo! 75% ()

BMAJTZ

Oproti prvnímu dílu výrazný pokles dolů. Možná je to až příliš drsné hodnocení, ale příběhově jsme se prakticky nikam neposunuli, dokázal bych tento film označit za remake jedničky s lehce pozměněnou dějovou linkou, nic nového se opravdu neděje. Andrew Divoff jako džin největší devizou tohoto filmu. ()

herr_carter odpad!

Pozor, zlý džin je zpět a s ním i 96 minut groteskní "zábavy" a žumpy plné hoven, Divoff fuck off !!.............moje hodnocení = 0 z 10. ()

Han22

Začátek perfektní, ale pak to bohužel zabředne do jakýhosi katolickýho blábolu a prakticky do konce filmu se z toho nevyhrabe. Navíc je to docela zdlouhavé. Naštěstí Andrew Divoff si drží jakžtakž úroveň a některý jeho přání nemají chybu (právník, vězeň co chce projit mřížemi)... závěrečný masakr je taky slušný. Nicméně celkově je vidět, že šlo o direct to video film. ()

iXtr3m3

Viac krvi a efektíkov ako v jednotke, lepšia vizáž Djinna, ale príbeh o dosť slabší vrátane chovania postáv (kňaz) a samotného finišu. Ale inak fajn. ()

willis

Když natočíte pokračování béčkového hororu. Co získáte? céčko? Nastavovaná kaše k jedničce. Nejen že jedničku dost kopíruje, tak i přání a tresty nejsou tak logické ani vynalézavé. Tady už jsem se nudil a na rozdíl od jedničky bych dvojku nedoporučil. ()

helraiser

O trošičku horší než první díl, ale ne o moc. Stále se jedná o brutální béčkovou zábavu se vším všudy. Džin je pořád stejnej borec jen se mi zdá, že trochu ubral při plnění přání na fantazii, ale některá splněná přání stojí stejně za to. Rozhodně se jedná o filmek který si rozhodně užijete pokud jste naladěni na podobné filmy. Já si to rozhodně užil a ještě určitě užiju protože nemám důvod si to již nepouštět. Zábavnej kousek který určitě stojí za to zkouknout ne jen jednou, nudit se určitě nebudete. ()

Knor

Velkej propad od skvělýho prvního dílu. Chybí tomu nápad a krvavost jedničky. Džin je sice super postava, ale co z toho, když je skoro nevyužitej. Nejlepší byl ten masakr na konci v kasínu , jinak nic moc. ()

beso74

Okopírovaný dej prvej časti a Andrew Divoff ako džin. Výsledok? Andrew síce exceluje v svojej (pre mňa) životnej úlohe, ale zvyšok ťahá film ku dnu. Zas je tu náhoda, ktorá oslobodí démona z jeho zafíru a on sa pustí do svojej práci - plniť ľudské sny. Aby sa to nejako odlíšilo, dali tvorcovia džínovi ešte bonusový level, prd tým ako nešťastná lupička bude musieť vysloviť tretie - rozhodujúce želanie, musí džin zozbierať 1000 a jednu duší nešťastníkov, ktorí si niečo želali (aby mu tvorcovia pomohli, nemusia to byť vôbec k nemu vyslovené želania). Dve hviezdy len preto, že bol natočený 2 a 3 diel. ()

Pitryx

No, proti prvnímu filmu dost úpadek. Když pominu slepá místa a jedno dost dlouhé, chybělo tomu více nápadů a taky něco málo gore. Ani závěrečná řež, dá li se to tak vůbec nazvat, není taková jako v prvním filmu. Zdála se mi o mnoho kratší, i když nápady zde byly. Celý film je prostě o mnoho slabší než film první, ale úplně k zahození není. Také zde mi chyběl někdo sypatický jako hlavní hrdina. 201409148842/9206 ()

honzic

Bohužel oproti jedničce ubylo vydařených efektů a děj a závěr je ještě nudnější. Už to nemá ten správný spád a nápaditost jako jednička, i když pár dobrých scén je i zde. Hodnocení: 65 % ()