Hlavná hrdinka Emi (Paulina Gałązka) je mladá, ambiciózna žena, ktorá sníva o tom, že raz opustí hranice rodnej krajiny a presadí sa vo veľkom svete. Keď sa jej naskytne príležitosť pracovať v luxusnom eskorte v Dubaji, bez váhania sa jej chopí. Tým sa pre ňu otvorí nový, neznámy svet a s rýchlo nadobudnutými peniazmi sa strmhlavo vrhá do svojho vlastného biznisu s poľskými modelkami, súťažiacimi krásy, herečkami a celebritami, ktoré majú robiť luxusné spoločníčky bohatým arabským šejkom. Dievčatá sa tak dostávajú do sveta, v ktorom je možné všetko a ktorý si bežný smrteľník nedokáže ani predstaviť. Tento svet plný zlatého lesku, luxusných módnych značiek, sexu a tučných bankových kont im však čoskoro ukáže aj svoju pravú, temnú stránku. (Bontonfilm SK)

BOURQUE

„Ty za koľko by si bola ochotná spraviť toto?“ Jedna zo základných otázok filmu režisérsky Sadowskej, ktorá chce podať šokujúci true-based obraz o tom, ako to vlastne vypadá s obchodovaním krásnych mladých slečien v biznise (slovo „obchodovanie“ je potrebné rozumieť v širšom kontexte). Krásne slečny, morálny úpadok, takmer úplná strata ľudského chovania a v podstate soft porno scény bohatšie na soft a násilné prvky. Krutý svet s krutými pravidlami, chrániacich len „slabých“ mužov. Príbeh Emi by mal vysielať také signály, že vždy sa dá vybrať iná cesta – takú cestu, ktorú ona nezvolila. To sa režisérky podarilo dosiahnuť len čiastočne. Nehovoriac o závere, ktorá napriek snahám nie je upokojujúci. Trochu kratší pasáž a menej občasných nelogických scén a mohol by byť z toho niečo také, čo je v danom žánru nad rámcom. Je zaujímavé, že najkontroverznejšie filmy erotického obsahu  v poslednom čase pochádzajú práve z Poľska.  P.S.: „Nie to je dôležité, že kto sme. Len naše rozhodnutia sú dôležité.“ Osobné hodnotenie: 75% (***)  ()

dannyyy

Slepičí film, kde jsou samé slepice s pár bohatými kohouty, v čele se slavným Jeffreyem Epsteinem a s neskutečně debilním hudebním podkladem. Paní režisérka chtěla být cool, jako pánové Patryk Vega a Maciej Kawulski, ale bohužel tomu tak na míle daleko není. Podle toho, co již natočila, tak chápu, že její filmy jsou spíše pro dámské publikum. ()

John80

Poľský film vraj podľa skutočnej udalosti o dievčati z ktorá sa dostane zo sveta chudoby do luxusu , pasákov a predajom s jej dievčatami,Netreba od toho veľa čakať Pointa filmu je asi taká,že aj keď sa človek raz dostane hore môže neskôr padnúť dole až na samé dno 2* ()

Monggol

Len taká malá poznámka k tej hlavnej děvke resp. predstaviteľke. Nemala ani poriadny zadok ani prsia a oči mala od seba ešte ďalej než princezná Bosana z Troch veteránov, ergo mali vybrať lepšiu herečku. ()

himor

Tak videl som už množstvo veľmi divných filmov, ale naozaj dávno som nevidel takúto chujovinu. Polské čúzy mi vôbec niesú sympatické, príbeh, aj keď sa tvári, že je natočený podľa skutočnosti, je extrémne jednoduchý a bohužiaľ veľmi povrchný a predvídavý. Kamera je jeden otras, to je lepšie natočené aj Búrlivé víno. Stále sa všade hreší, všade prevláda soft porno a všadeprítomná stupidita. Proste film pre slaboduchých. Sračka.10% ()

James77

Plytký film so slabou zápletkou, ktorý, napriek správnemu úmyslu, svojím rasistickým podtónom absolútne znegoval to, čo mohol divákom priniesť. Kultúrne rozdiely, ktoré boli vo filme medzi Polkami a Arabmi, boli vo filme prítomné preto, aby film diváka zaujal a pohoršil. Jedna hviezdička za pokus o morálne ponaučenie a snahu o poukázanie na citlivú tému, ktorá však bola nesprávne odprezentovaná ()

blondboss

Trošku nerozumiem tunajším hodnoteniam, nakoľko v tomto prípade ide ozaj o komplexne natočený snímok, ktorý sa dotýka citlivej témy a rozoberá ju pomerne detailne a hlavne realistickým spôsobom. Sadowska natočila prekvapivo kvalitný film, ktorý vyčerpávajúcim spôsobom rozpráva príbeh mladej ženy, z ktorej sa vykľuje obchodníčka "s bielym mäsom". Musím pochváliť hlavne herecký výkon Pauliny Galaczkej, ktorá si možno raz zarobila aj na hollywoodske angažmá. Pre mňa je tento film prekvapením roka, aj keď sa jedná z istej časti o soft porno, ale za to s výnimkou pár momentov veľmi zaujímavo vystavaný príbeh. 75 % ()

Mikecat

Vynikajúci film plný nádherných žien, sexu, priateľstva, zrady a morálky. Režisérke sa výborne podarilo prepliesť fakty, zábavu, eroticke scény, a duchovný odkaz: "mrzí ma, že..týchto som nepočúvala a tymto už nepoviem, čo som chcela.." Nebude núdza ani luxusné hotely a jachty, cicky, zadky a prepletené krásne mladé nahé telá. ..."A aká je tvoja cena?" ()

michalkop

Film o antihrdinech plný lidských neřestí, lží a zrady. Pointa je o ničem. Já bych ho překřtil na staročeské Dě*ky z Dubaje (čti dívky, samozřejmě ne žádné laciné prodejné holky). To říká vše. Proč ho vidět? Uvidíte tam celkem pěkné modelky a někdy i bez oblečení. Proč ne? Porno je znatelně kratší jak 2,5 hodiny, herečky tam tak blbě nekecají a mnohdy má i inteligentnější děj jak tu. K tomu akce včetně detailů zaručena. ()

NikiVai

Po deseti minutách jsem myslela, že to vypnu, že to bude něco ala americká trapárna ve stylu Prciček. Ale vydržela jsem a nelituji. Jako o nějaké superkvalitě filmu bych si troufla polemizovat, ale nic takového jsem ani nečekala. Za mě je to dobře zpracovaný příběh o prostitutkách a celkově to odkazuje na velký problém, před kterým úspěšně zavíráme oči. Před obchodem s bílým masem. Každá taková osvěta je potřebná a když je zpracovaná do filmu, který je celkem pohodově natočený i odehraný, tak za mě super. ()

lukas.7

Spirit filmu je eroticky naladený a z celkom zaujímavým príbehom dievčaťa ktorej sa podarilo vypracovať na vrchol špinavých peňazí ... FIlm stvárňuje veľmi realisticky obraz toho ako to v dnešnom svete chodí a že kto ma peniaze si môže kúpiť hoc čo pripadne hoc koho ... sila peňazí je mocná ... // môže obsahovať spojlery // Film predstavuje veľmi mladú dievčinu ktorá sa chcela chopiť šance žít iný život sama nevedela hneď do čoho spadne a kam to až povedie ... kráčala po veľmi tenkom lade ktorý musel raz prasknúť a to sa aj stalo vypracovala sa na manažérku bieleho mäsa a sama koučovala svoje dievčatá musím povedať že zo začiatku jej to slo celkom dobre no lad praskol a všetko sa razom zvrhlo ... v priebehu filmu mi prišlo trochu naivne chlapca ktorý stále dobiedzal za ňou a chcel si ju vziať čo sa mu aj podarilo udivovalo ma že si nezisťoval o nej nič ako pracuje prišlo mi to trochu divne a mierne naivne .. Film hodnotím ale pozitívne celkom ma prekvapil spirit exotickosti a že to malo príbeh a do toho zvraty moje hodnotenie je 6/10 ()

1308boddah

Docela fajn film, ale bohužel extrémně dlouhá stopáž, která unudí, nulová myšlenka, veškeré "překvapivé" pointy zřejmé od začátku, chování hlavních postav trochu beze smyslu (třeba SPOILER - vezmou mi dítě, tak místo k soudu mažu znovu šlapat - no proč ne, vypadám po porodu a x letech jako žena v domácnosti pořád stejně jako ve 20, jen jsem se obarvila natmavo a odmontovala našité vlasy) a závěr k ničemu a vážně už jen extrémní nuda. Alespoň sympatičtí herci. A za ty a příjemnou hudbu a docela dobrou kameru 2 hvězdy. Je asi těžké natočit film o kurvách a nadržených jarabácích aniž by to klišé neunudilo. Jednou stačilo, polské filmy nejsou holt všechny dobré. ()

zikacek

Já jsem prostě z té polské kinematografie za posledních pár let nadšená. V tomhle případě jsem se celý film užila, bavilo mě prostředí, děj i většina herců. Za mě ideálně natočené, film nese spoustu emocí, témata k zamyšlení i zarážející momenty. Já se bavila. ()

vecnaAmbra

Strašná rozprávka so slabou patetickou zápletkou na konci. Stále som čakala na to krimi a vlastne som čakala, že sa tým dievčatám už dávno stane niečo omnoho horšie už len keď tam pobiehali po vonku v šatočkách a opätkoch. Film by som skôr zaradila medzi komédia/dráma. A ten koniec? Áno, síce dievčatkám pôvodne naznačila že nebudú robiť prostitútky, ale keď sa to zmenilo na sex, nikto ich predsa násilím nenútil, takže ohromné prekvapenie? To akože tá baba čo si odmietla vyzliecť nohavičky, pretože ako sa vyjadrila nie je oholená a má jazvu po pôrode si myslela že za čo ako cestuje a dostane také prachy? Ohromne trápne. A neviem či vy ste si počas filmu vytvorili nejaký vzťah k tej mŕtvej? Lebo mňa teda vôbec nedojala. A to manželstvo zhrnuté v pár scénkach to akože fakt? No žasla som. Keby bol svet a ľudská psychika takto jednoduchá bola by to ešte gombička. Ale aj tak som to dopozerala aj keď to bolo ťažké (asi že svojím spôsobom to bolo miestami aj celkom humorné a chytľavé). Ozaj a tí Arabáši a vlastne zrejme všetci chlapi s ktorými to robili boli až na toho tučniaka čo sa len díval fakt sexi. Naozaj tu nie je žiaden bruchatý pupkáč či mládenec s akné okolo celej hlavy, teda nie celkom vzdialená realita. ()