Reklama

Reklama

Dievčatá z Dubaja

  • Česko Krásky z Dubaje (viac)
Trailer 2

Hlavná hrdinka Emi (Paulina Gałązka) je mladá, ambiciózna žena, ktorá sníva o tom, že raz opustí hranice rodnej krajiny a presadí sa vo veľkom svete. Keď sa jej naskytne príležitosť pracovať v luxusnom eskorte v Dubaji, bez váhania sa jej chopí. Tým sa pre ňu otvorí nový, neznámy svet a s rýchlo nadobudnutými peniazmi sa strmhlavo vrhá do svojho vlastného biznisu s poľskými modelkami, súťažiacimi krásy, herečkami a celebritami, ktoré majú robiť luxusné spoločníčky bohatým arabským šejkom. Dievčatá sa tak dostávajú do sveta, v ktorom je možné všetko a ktorý si bežný smrteľník nedokáže ani predstaviť. Tento svet plný zlatého lesku, luxusných módnych značiek, sexu a tučných bankových kont im však čoskoro ukáže aj svoju pravú, temnú stránku. (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (1)

Trailer 2

Recenzie (21)

M.i.k.e 

všetky recenzie užívateľa

Krásky z Dubaje budí dojem dalšího erotikou napěchovaného spektáklu ala 365 dní, ale opak je pravdou. Je to sice film o "kurvách" , nicméně sex tu není prakticky vůbec a vrcholem erotiky je tu pár dívek ve spodním prádle. Krásky totiž nechtějí být další polskou eroťárnou, ale moc rádi by byly filmem, který poukazuje na vážné problémy obchodu s bílým masem (vzhledem k reálnemu základu) a na to jak naivní holky s vidinou lehce nabytých pěnez jdou do něčeho co je nakonec může stát nějaké to trauma, ne-li rovnou život. Myšlenka je tedy v pořádku, jen to zpracování bohužel místy dost kulhá, nikdy se tu nejde na dřeň a celé to tak nějak pluje na moři náznaků a minimálních emocí. Jestli mi snad mělo být hlavní hrdinky, která se polovinu filmu chová jako úplný debil a všechno jí tak nějak dojde až v kriminále, tak to bohužel (a to vlastně platí o kterékoliv postavě tady)...35% ()

Johnny.ARN 

všetky recenzie užívateľa

Ako no, ja nevjem uš. Na jednej strane som rád že to neskĺzlo do 365 dní, na strane druhej film o kurvách kde sa nejebe je divný. Sú tam síce náznaky, ale keď máte v hlave, že Poláci vedia natočiť 3 filmy, kde sa jebe nonstop, tak no, ťažko je sa odosobniť. Tu veľmi chceli poukázať na príbeh, na to, že aj kurvy sú len ženy, ktoré majú city, súkromné životy, že to robia kvôli peniazom a vôbec ich to nebaví. Subjektívne to má asi že pol dňa a čím dlhšie to ide, tým viac sa to rozpadá. Chýbajú prechody, chýba lepší rozprávač, záver je úplne mimo. Pokiaľ mal byť efekt taký, že nám ich príde ľúto, tak to sa minutážou a zlým štýlom rozprávania vytratilo. Posolstvo je skôr len na zamyslenie (a pre feministky), vidieť to v kine, dopichal by som sa vidličkou, plastovou. 2 z 5 ()

Reklama

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Film o kurvách a ich problémoch. A že sú to naozaj kurevské problémy! Napríklad koľko Arabášov ma za noc pretiahne, aby mi hodil zopár tých svojich petrolejových dolárov. Dnes veľkí ropní frajeri, pred 100 rokmi milenci oviec. Hoci film so sebou prináša aj poučenie, že takýto život špinavej šľapky sa nie vždy oplatí, je zbytočne sexuálne explicitný a tým prekrýva celú pointu. A keď sme už pri tej explicitnosti, tým pádom aj tie herečky sú nič len ludry. O herecké umenie tu ani zďaleka nejde. ()

EvilPhoEniX 

všetky recenzie užívateľa

Sexploatace z Dubaje! Za mne překvapivě hodně zábavná a atraktivní podívaná. Kdyby si to vzal na paškál Vega, tak by to bylo správně zvrhlé a zvrácené, takhle se to drží hodně na uzdě, i po stránce sexu to mohlo být divočejší, ale tady mi to tolik nevadilo. Mladá dívka začne jako modelka a postupně se vypracuje nahoru na společnici bohatých mužů, kterým bude dohazovat další dívky. Večírky, zábava, sex, drogy v plném proudu. Ženských tu je požehnaně a moc hezky se na ně dívá a pro dívky tu jsou i atraktivní muži, takže ideální film na první rande .. :D Některé hlášky pobavily a líbil se mi ten luxus a přepych, který z toho stříkal." Paříme jako dámy a šukáme jako děvky " !! 7/10. ()

sochoking 

všetky recenzie užívateľa

Film o mladej žene, ktorá sa stane kráľovnou biznisu s "bielym mäsom". Príbeh sa začína v Polsku a končí medzi Arabášmi v Dubaju. Na svoju prehnanú dlžku má veľmi slabú výpovednú hodnotu.  Po hereckej stránke to Paulina Gałązka v hlavnej úlohe všetko prakticky ťahá sama. Oplatí sa všímať si "talentované herecké  výkony" zúčastnných modeliek v pozadí scén. (Hlavne tej holohlavej.) Mňa osobne film nezaujal ničím. Je to jedna veľka mrdacia párty. Udeľujem dve hviezdičky, lebo ako taký príbeh to malo. Nemôžem ani tvrdiť, že mi film zobral drahocený čas môjho života, kedže som si pri ňom odšlapal pár kilákov na stacionárnom bicykli. 30% ()

Galéria (24)

Reklama

Reklama