Randall "Memphis" Raines (Nicolas Cage) býval tím nejlepším zlodějem aut ve státech. Teď už sice nějaký čas seká dobrotu, ale pod slupkou sympatického slušňáka stále číhá dravec připravený kdykoliv zaútočit. To se skvěle hodí ve chvíli, kdy se Randallův mladší bratr ošklivě zaplete s krutým gangsterem a svou neopatrností ho připraví o desítky kradených luxusních aut připravených k prodeji. Pokud nemá bráška zemřít, musí se Randall vrátit k řemeslu a během tří dnů šlohnout pro gangstera padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů. Se starou partou kamarádů v čele se Sarou (Angelina Jolieová) by to Randall určitě dokázal, kdyby se mu ovšem na paty nelepili vlezlí poldové. Je na čase se připoutat a šlápnout na plyn... (oficiálny text distribútora)

VanTom

Velice rutinně a bez života natočený, vykonstruovaný film pro co nejširší diváckou obec. Nejdramatičtější na něm mi přišla elektronická hudba Trevora Rabina, která dodávala dynamičnost jak akčním scénám, tak i vnitřní napětí scénám klidnějším. Vše ostatní je nezajímavý průměr. ()

JohnSmith

Sena se moc nepřetrhnul,hlavně když je dobře známo,že Bruckheimer po mnoha režisérech kontroluje záběry a ubírá jim právo posledního střihu. Herci? Cageovi se nedá věřit že by věděl jak otevřít auto bez klíče natož že rozumí motorům. U ostatního osazenstva se tomu dá teoreticky věřit. Veliké plus aspon pro mě - spousta nádhernejch aut v čele s Mustangem Shelby GT ()

Danny F.

Koukatelný akční film, který se točí kolem aut. Škoda jen že jde dokola jen o loupeže. Jelikož se ve filmu objevila má láska *Ford Shelby Eleanor* dávám zlatou střední cestu. 50% ()

Brain-D

7/10 Parádní variace Rychle a zběsile. Možná i lepší jak jakékoliv rychle a zběsile (až na 5díl, který jsem neviděl). Skvělá auta, skvělej Cage a hudba. Takový nabušený akčňák s autama. ()

Sany33

Asi som prvý z mojich obľúbených užívateľov, ktorý dal tomuto filmu plné hodnotenie. Odpoveď na to prečo som to urobil je veľmi jednoduchá, ja som na tomto filme vyrástol, prišiel do premiéry práve v dobe, kedy som už začal rozlišovať autá a začal som chápať aké sú to krásne a úžasné stroje. Preto som schopný filmu odpustiť vzdušné prelety ponad celý most alebo nechutne neprirodzenú blonďatú Angie. Pretože mne v tomto filme išlo predovšetkým o perfektnú dynamiku a o autá. To je gro celého filmu. Príbeh je neskutočne patetický ale dokáže zaujať. Bratská láska, návrat na starú koľaj a stretnutie so starou partiou. Všetko mi do seba nádherne zapadlo a musím povedať, že aj ke%d som film videl už asi 1 000 000 krát stále ma baví a to je odpoveď na to prečo má u mňa plný počet. 90% ()

davidek

Mám rád silný autíčka, mám rád pěkný autíčka a když v tom ještě někdo umí jezdit. BOMBA!!! Nesmí se to ale pokazit skoro vším ostatním. Za auta čtyři. ()

Scar

Veľmi priemerný film, ktorý keď neuvidíte o nič neprídete. Ak však máte radi pekné autá, pripíšte si jednu hviezdičku. ()

ABCD Marta

Opravdu zajímavý akční film na jiné téma, než jsem zvyklý, s tvrdým Nicolasem Cagem, noblesními auty, hláškami nenechávajícími mě ve špatné náladě a geniální hudbou. ()

Henk123

''Opus dei'' mého mládí, tento film je pro mě neumírající klasikou. Dalo by se říci, že se jedná o hlubokou srdeční záležitost. Takže tak. ()

mirec88

Príjemný nenáročný autíčkový film na jedno pozretie. Nicolasa Cagea mám rád, takže aj v tomto filme odohral svoj štandard. Angelina Jolie a ďalší herci tiež, ale hlavná postava určite bola Eleanora :-) ()

Dakken

Krásne rýchle autá, Cage ako šikovný zlodej, ktorý sa snaží vytiahnuť z hovien mladšieho brata. Ten nie je až tak šikovný lopkár, ale chalanisko sa snaží. V prvej polovici filmu verbuje starých priateľov, špičkový tým a plánujú ako efektne, nenápadne “zohnať” 50 luxusných áut a to všetko spáchať za 3 príjemné dni. V opačnom prípade by bolo zle-nedobre. Aby toho chalani a jedna baba nemali málo, dýcha im na krk pán detektív. Celý ten nábor, okukávanie terénu a plánovanie je zábavné, ale nie tak, ako samotné krádeže a druhá polovica filmu. Ten zvuk motorov, koní pod kapotou, vôňa benzínu a vrava o autách medzi postavami z vás aspoň na chvíľu spraví zlodejov a kvalifikovaných odborníkov na tento typ obživy a vy s napätím sledujete, či sa im to vlastne podarí. Aj som im trochu závidel ten adrenalín ;) Paradoxne ma autá vôbec neberú, ale tento film ma donútil zaľúbiť sa do nich, aspoň na necelé 2 hodinky. Príbeh má rýchly spád, čo si budeme, je trochu jednoduchý, priamočiary, ale aspoň sa na nič film nehrá, dlho sa na nič nečaká a akčná jazda začína takmer okamžite, stačí sa nechať unášať. Veľmi podarený film z prostredia “automechanikov”. ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage

01.09.2009

Skoro by to mohl být sequel k 60 sekundám. Nicolas Cage si v akčním filmu Drive Angry studia Nu Image/Millenium Films zahraje muže, jemuž tlupa motorizovaných padouchů zavraždí dceru a unese její… (viac)

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí

27.09.2007

Když necháme stranou Mizery 2, v nichž opravdu nebyla nouze o krvavé gejzíry a zpomaleně prskající mozky, Jerry Bruckheimer v posledních letech točil jeden rodinně laděný přístupák za druhým. To víte… (viac)