Clear Riversová (Ali Larterová) jediná prežila katastrofu letu č. 180. Všetci ostatní pasažieri, ktorí rovnako ako ona najprv unikli pádu lietadla, sa neskôr jeden po druhom odporúčali do chladnej náruče smrti. Nezvratný osud si postupne vybral ich životy a vyrovnal tak číslo náhodne prežitých takmer na nulu. Clear vie, že ona je teraz na rade. Že smrť sa na ňu už chystá a len náhoda ich môže zachrániť. Bohužiaľ je jediná, ktorá tomu verí. Všetcia ostatní si myslia, že šok zo smrti jej priateľov bol natoľko silný až stratila súdnosť. Preto ju teraz držia pod zámkom na psychiatrickej klinike, kde si ju môže smrť nájsť pri jednej a tisícej príležitosti. No smrť má zatiaľ inde plné ruky práce. Kimberly Cormanová (A.J.Cooková) má zvláštnu víziu - ona a jej priatelia zomreli na ceste č. 23 pri strašnej zrážke áut, kde lietali časti tiel spolu s kovom a plastovými úlomkami. Bol to nejaký psychický záchvat strachu? Alebo snáď varovanie? Kimberly je na najlepšej ceste do ústavu za Clear. Dožije sa toho vôbec? (oficiálny text distribútora)

Astaroth12

Tú prvotnú scénu z tohoto filmu,radím za najvydarenejšiu z celej serie Final Destination.Tu sú tiež vraždi dotiahnuté do dokonalosti.Niekedy s morbídne komedionálnymi scénami.A podla mňa tato časť ešte priostrila ako v jednotke.V jednotke som im držal palce,aby vyhrali nad zubatou a tu som im prial opak,lebo sympatický moc neboli okrem hlavnej ženskej postavy A.J.Cook. ()

ConanVJ

Tento díl mám ze série nejraději díky skvěle natočené hromadné autonehodě. Obsazení opět nezklamalo. Smrti jsou opět pěkně vymyšlené a natočené Film mě hodně bavil a dávám mu 80 %. ()

spaceboyCZ

Brutalnejsi nez jednicka, co se ale tyce "propojenosti" jednotlivych osob, tak se mi to zda trochu preplacane, misty nevyrovnane...v kine s popcornem a colou a vedle lekajici se pritelkyni se na to kouka ale dobre :D ()

mis-ko

Po originálnej a nepopierateľne atmosférickej a temnej jednotke prichádza dvojka, ktorá zásadne mení celkové poňatie filmu. Tajomno a strach ustúpili, na ich miesto sa tlačí gore najhrubšieho hollywoodskeho razenia. Naozaj ide len o mimoriadne efektné spôsoby smrti, alebo chceli tvorcovia niečo viac? Ťažko povedať, zábava (svojská samozrejme) to však je mimoriadna. ()

zdepapepa

neviděl jsem sice první díl, ale tenhle je hodně dobrý. Režisér si libuje ve stylových smrtích a to se mi líbí. Některé ty scény jsem si pouštěl několikrát, jak byly výborné. ()

ladko

Výborný horor, u mňa osobne najobľúbenejší z troch pokračovaní. Scéna na diaľnici je výborne vygradovaná, ale to sú vlastne všetky úmrtia...A páčil sa mi aj koniec. Zbožňujem filmy, ktoré si užijem od začiatku do konca a nenudia ani na druhé pozretie. ()

Cimr

Není to špatný film, ale má podstatnou vadu - je úplně stejný jako jednička. Stejně začíná, podobně se vyvíjí a podobně končí. Černý humor mám rád, ale vadí mi, když si tvůrci neujasní, jestli točí vážně míněný horor nebo černou komedii a ve filmu se pak přiklání tu k jednomu, tu k druhému, čemuž vévodí prapodivná závěrečná scéna. Slyšel jsem, že s třetím dílem se na scénu vrátil režisér Wong, ale moc slavně to nedopadlo. Navrhuju se na protest dívat s každým novým dílem pořád dokola na jedničku. Ono to ty režiséry x-tých pokračování jednou přestane bavit... ()

agentmiky

O malinko horší příběh než u jedničky a určitě více krve,což se ale dalo očekávat.Je ale překvapující,že to nebyla ještě blbost.I tady se zase smrt činila a zase pěkně jednoho podruhém zabíjela.Pravda,smrti lidí byly někdy až trochu nereálné,ale třeba ten airbag byl dobrý a zajímavý nápad.Na konci to vypadalo,že vše skončí tím takzvaným hodně využívaným americkým happyendem,ale to jsme se zmýlili,protože smrt ještě neskončila se svojí prácičkou.Když se to tak ale vezme,tak v zásadě happyend na konci byl i po těch všech mrtvolách.Hodnocení:70% ()

Rosana

Promyšlené děsivé, z divákova hlediska neočekávatelné zvraty v nezvratném osudu. lepší, než jednička!!! Hlavně úvodní scéna s kládami. Víte, že klády normálně neskáčou? Ty se jenom kutálí, proto do filmu použili plastové klády :) ()

Džejkop

Já bych to celé nazval Jak umřít destkrát jinak nebo Soubor nejbizardnějších smrtí. Je to ideální pro všechny ty, co trpí nějakou odchylkou osobnosti a mají rádi zvrácenost. Jestli já taky nejsem pan ouchyl, protože jsem se skvěle bavil. ()

Vyrida

Uznávám, jedná se o další v principu z nekonečných a opakujicích se amerických řadových vyvražďovaček, ale i v této kategorii musí člověk mít svůj klenot a právě The Final Destination 2 u mě figuruje na tomto uznávaném místě. Celá série patří k mým nejoblíbenějším, ikdyž popravdě musím přiznat, že s přibyvajicími díly ztráci kouzlo a zvlášť čvrté pokračování, které shodou okolností taktéž režíroval David Richard Ellis mi trhalo srdce a zklamalo ve všech směrech. První díl by se však dal považovat za stejně kvalitní a mnoho lidí bavil dokonce víc, než toto pokračování. Určitě mají oba něco do sebe, ale musíte uznat, že autonehoda byla fantastická a s havarujicím letadlem se nedá srovnávat. Díky AJ Cook favorizuji i herecké obsazení toho to pokračování a z povedeného černého humoru na konci, bylo o mém pořadí jasno. Za mě tedy jasných pět hvězdiček a zařazení do mých TOP 10 oblíbených filmů. ()

O.Peta

Takovou porci zábavy jsem nečekal. Zapomeňte na horor, tohle je čistá komedie plná dokonale absurdních scén. Jak mi jednička přišla dost průměrná, tak tohle je jeden z vrcholů žánru a podle zdejších ohlasů se bojím, že v dalších dílech se už podobné úrovně nedočkám. Nejlepší smrťák je asi špageťák. Tenhle díl Nezvratnýho osudu si směle zařadím k Vřískoťácký sérii a rád se na něj ještě někdy podívám. 75% ()

Redlum

Vcelku slusne pokracovani, ktere sice rezignovalo na hororovou atmosferu prvniho dilu, ale za to nabizi par opravdu vytecne zpracovanych smrti, jez vyvolaji usmev na rtech. Tedy pokud jste "cernohumorne" zalozeni... ()

blackrain

Smrt se oklamat nedá. Příjde si pro vás, ať chcete nebo nechcete. Najde si vás za každou cenu. Jak vám jednou dýchne na krk, máte smůlu. Neuvěřitelné náhody, které se ve filmu odehrávají jsou výborně promyšlené. Film má opět otevřený konec. Slušné pokračování jedničky. ()

Žralok

Po děsivé nehodě na dálnici se hrstka těch kteří přežili díky vizi jedné dívky, semknou a za pomoci jediné přeživší z předchozí části. Snaží najít způsob jak přelstít smrt. Opět se zde dočkáme řady propracovaných a skvěle udělaných "náhod" a originálních smrtí. Podle mě asi nejlepší díl série. Úvodní scéna na dálnici je nepřekonatelná. Žádná jiná úvodka ze série se tomu ani nepřiblížila. ()

suicide

Kdyby se jednička a dvojka spojily v jeden film, mohly dohromady dosáhnout i na čtyři hvězdičky, ale každá část zvlášť je nedokonalá. Snaží se sáhnout na smrt trošku z jiného pohledu, ale musím přiznat, že oproti Wongovi Ellis dokáže vymyslet mnohem nápaditější, napínavější a překvapivější dílo Smrti, a tak diváka zaujme spíš. ()

Gorehound

Rovnako dobré pokračovanie ako prvý diel, na ktorý sa podarilo pekne naviazať, úmrtia sú opäť vynaliezavé, gore podarené, príbeh zábavný. Jednoducho výborné, podarené pokračovanie. ()

topi

Ve dvojce je počáteční nehoda silniční havárie, která má kurevský koule! Stejně tak i každé umrtí jsou oproti jedničce více promakané a řádně krvavé!! Je to sice zase kravina, ale tady se fakt hraje na ty promyšlené smrti jednotlivých postav. Rozhoduji se mezi čtyřkou nebo pětkou, je to nakonec hodně silná čtyřka!! ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (viac)