Clear Riversová (Ali Larterová) jediná prežila katastrofu letu č. 180. Všetci ostatní pasažieri, ktorí rovnako ako ona najprv unikli pádu lietadla, sa neskôr jeden po druhom odporúčali do chladnej náruče smrti. Nezvratný osud si postupne vybral ich životy a vyrovnal tak číslo náhodne prežitých takmer na nulu. Clear vie, že ona je teraz na rade. Že smrť sa na ňu už chystá a len náhoda ich môže zachrániť. Bohužiaľ je jediná, ktorá tomu verí. Všetcia ostatní si myslia, že šok zo smrti jej priateľov bol natoľko silný až stratila súdnosť. Preto ju teraz držia pod zámkom na psychiatrickej klinike, kde si ju môže smrť nájsť pri jednej a tisícej príležitosti. No smrť má zatiaľ inde plné ruky práce. Kimberly Cormanová (A.J.Cooková) má zvláštnu víziu - ona a jej priatelia zomreli na ceste č. 23 pri strašnej zrážke áut, kde lietali časti tiel spolu s kovom a plastovými úlomkami. Bol to nejaký psychický záchvat strachu? Alebo snáď varovanie? Kimberly je na najlepšej ceste do ústavu za Clear. Dožije sa toho vôbec? (oficiálny text distribútora)

Poutnice

dvojku jsem viděla jako první a moc se mi líbila - spousta smrtících scén je tak rychlá a nečekaná (přestože každej ví, že je na řadě), že se na to dá říct opravdu jediný - osud. Musím říct, že si s tím dost vyhráli, do dneška mám před očima, jak chlapeček plaší holuby a v následující chvíli je z něj placka...respektive je rozprsklej po okolí. A Rory, jak jím prolítne plot jen chvilku po tom, co řekne Clear, aby uklidila jeho byt, než do něj přijde jeho máma...no mazec! ()

zeromen

Myslím si že je o stupínek horší než první díl ale má pořád tu jiskru co navodil první díl. Samozřejmě že mezi přednosti dvojky je humor a hlavní úvodní bouračka, jedna z nejlepších co jsem zatím vyděl. Potrženo sečteno 85%. ()

TomDolly

Nie je to jeden z tých typických hororov. Veľa čierneho humoru, ktorý vás núti sa občas i pousmiať. Napríklad koniec filmu. Jednotka bola síce lepšia no aj táto mala niečo do seba. 1* za úvodnú ukážku búračky na diaľnici- tá je perfektná! ()

Lockdown

Jednička měla nový neokoukaný příběh, který navíc doplnila výborným hereckým obsazením a vcelku uvěřitelným výběrem smrtí. Dvojka je však bohužel její pravý opak. Nesympatičtí herci, kteří ze sebe chrlí absolutně dementní dialogy a umírají tak prazvláštně, že ani smrt ve své největší moudrosti by něco tak stupidního nevymyslela. Způsob jakým to pak všechno bylo zakončeno byla jen trapná šaškárna, kterou snad tvůrci nemohli ani myslet vážně. Je škoda, že po tak skvělé jedničce přišlo toto. 20% ()

uprchlice odpad!

O dost pokleslejší a vlastně nejhorší díl z celé série, což se nestává tak často. Důvod, proč Nezvratný osud 2 takto označuji je ten, že oproti prvnímu dílu ve mně nevyvolal takové napětí. S nudou jsem musela sledovat bouračku a poté nezajímavé vraždy. Poprvé zde došlo také ke změně. Vidiny měla tentokrát žena, což se zalíbilo režisérovi prvního dílu Jamesu Wongovi a tzv. se "opičil" (což je vlastně blbost, jelikoz režisér druhého dílu David R. Ellis se inspiroval dílem prvním, který režíruje právě James Wong) obsadil jej do svého třetího dílu. Každopádně Nezvratný osud 2 nedosahuje takové kvality. Pro mě rozhodně ztráta času. ()

Mistr119

Jako uvažoval jsem i nad 2*, protože tohle je taková strašná békovina... :D Ale přes veškerou nelogičnost a béčkovitost jsem se celkem slušně bavil takže jako komedii dávám 3*... :D Jinak až na kečupové scény, které jsou taky spíš úsměvné, to s hororem nemá moc co společného... :) ()

Simex_

Docela originální, teď už série filmů, to je Nezvratný osud. Zase tu je výborný děj, zajímavé smrti postav a emoce postav. Akorát škoda, že tu Clear Rivers (Ali Larter) zemře, sice až na konci filmu, ale zemře. Natočené je to skvěle tak aby nad tím dějem musel člověk i přemýšlet. Nechápu proč je napsané že je to jako třetí žánr fantasy, když to u žádného jiného dílu není, přitom tento díl byl trochu podobný prvnímu dílu. ()

largesnake

7/10. Sice se na horor spíše bavíte, ale to vůbec nevadí. Smrti lepší, brutálnější a krvavější než v 1 (a přiznejme si že na sérii nezvratný osud, přeci jen koukáte hlavně pro ty smrti :D). Nápad s tím že nový život přeruší smyčku je zajímavý. Je tu i nejlepší úvodní katastrofa. Bouračka na dálnici je prostě geniálně natočená a suprově destrukční a akční. A samozřejmě se ještě vrátíme k těm smrtím, kde v tomhle díle za mě vyhrává výtah :D (utrhnutí hlavy výtahem). Je to furt skvělá zábava. ()

Miroslav.Zac

Dvojku jsem viděl někdy kolem roku 2005, kdy jsem nebyl na podobné chuťovky, jako byla brutální nehoda na dálnici a následná úmrtí, ještě moc zvyklý (jedničku jsem viděl až později), proto mě to zasáhlo natolik, že jsem film dodnes (a to jsem viděl stovky krvavějších snímků) nedokázal vymazat z hlavy. Neznamená to sice, že byl kdovíjak kvalitní, ale rozhodně se u něj budete bavit. ()

bulletTony

Mnohem lepší než první díl. Hodně černého humoru, úmrtí hrdinů jsou promyšlené do posledního detailu a krví se taky nešetřilo. Je to sice trochu nastavená kaše, ale to není důležité. Důležité je, že jsem se skvěle bavil až do konce. Tak má vypadat kvalitní pokračování. ()

String

Tradiční film, který se vymyká svými sem-tam krvavými a hrůznými scénami a záběry, které si musíte v ostatních filmech domýšlet... Možná proto si mě získal, včetně námětu - že osud je opravdu předem daný a nikdo ani nic ho nezmění. Máš zemřít? Zemři! ()

DaNQa

Skutočne sa mi to páčilo, nie som morbídna, ale každá jedna smrť bola svetová, ako po jednom umierali, štýl smrti, sa mi páčilo viac, ako celá dejová línia:) Všetky scény, keď niekto umrel som si pamatala kde sú, aby som ich dodatočne po jednom mohla poukazovať kamarátom a všetkým čo to nevideli.. :) ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (viac)