Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

1860

Tři hvězdičky dávám možná ze slabosti vůči Batmanovi, ale 30% si to nezaslouží, zase taková blbost to nebyla.. Přišlo mi velmi zábavné sledovat Clooneyho s O'Donnellem bojovat proti Švácoj s Thurmanovou:-) ()

Fary

Nejhorsi dil ze vsech. Stupidni zapletka, pitomi hrdinove a pri narustajicim poctu Batmanovych spolupracovniku by se dalsi dil musel jmenovat Batman Family. Navic se Clooney na roli Batmana vubec nehodi. Skoda. ()

Pussycat18

Tady Joel Shumacher své filmařské kvality totálně zabil. Příběh Batmana a jeho pomocníka Robina mi připadá spíše jako nepovedený vtip. Nemluvě o obsazení. George Clooney dokonale ztvární doktora na pohotovosti, ale elegána hrdinu těžko, Chris O´Donnell byl v 97´ neherecký frajírek a Alicia Silverstone byla a zůstala v mých očích neherečka stále. Jediný, kdo snad stojí za zmínku je Uma coby okouzlující travička. ()

VIPerson

Jako malý jsem film zbožňoval.Asi nejvíc ze všech.A bylo to kvůli spoustě postav,kýčovitému pojetí a spoustě barev.Dnes jsem již trochu odrostlejší a tohle pro mě nemá příliš smysl.ALE musím uznat,že když jsem pozorně sledoval každičký záběr toho filmu (možná to bylo i u Batman navždy,tam jsem to ale kašlal) by se dal skvěle použít jako okénko klasického kresleného komiksu.Opravdu když se na to zadíváte tak by to fungovalo.A neměnil bych barvy,kameru ani scénář.Ale jako film to prostě bohužel neuspělo.Rád ovšem vzpomínám na modrého Arnieho a toporného pro mě naprosto debilně hrajícího Clooneyho.Takový guilty pleasure mýho mládí. ()

Ripley

Ano je to nejkýčovitější Batman,chvílemi i směšný a hloupý,ale ty hysterické záporné odpad reakce jsou přehnané a k smíchu.Pořád je to vyzuálně nabušený áčkový film s velkolepou výpravou,s kvalitním hudebním doprovodem,se sexy Umou Thurman.No a Arnie je prostě Arnie,ikdyž mu zloducha nevěříme ani náhodou. ()

jakeer

Ako batmanovský fanúšik musím tento film označiť za zločin. ,,Nerad bych vás zklamal, madam, ale mé gumové rty jsou vci vasim svodm imunní." ()

pipapaja odpad!

Tak tohle je jedna z největších sraček, na které jsem se musel podívat. Zde opravdu žádné klady nenajdu (možná pár záběrů na Gotham je zajímavých ale to zase kazí obrovské sochy uprostřed města) no prostě žádné. Opravdu jak někdo tohleto mohl pustit do distribuce to opravdu nechápu sice zde hrají hvězdy, ale to filmu vůbec nepomáhá všechny hrají trapně nevýrazné no prostě hnus. O zápletce radši ani nemluvě protože je to jeden velký kýč který se ani nedá popsat. Scénaristé museli asi opravdu při psaní scénář šňupat přinejmenším koks, protože to není možný. Ale takhle bych tu na to mohl nadávat celý den, takže kdo neviděl, ať se na to radši nekouká, protože já mám dojem, že mi kleslo IQ o pár bodů. ()

Janega

Schumacher týmto filmom zobral Batmanovi aj ten kúsok dôstojnosti, ktorá mu zostala po tiež nemotorne natočenom Batman navždy. To všetko, čo Burton vybudoval, Schumacher bez mihnutia oka a s úsmevom na tvári zničil. Ale ako rodinná komiksová oddychovka pre deti do 5 rokov sa to dá pozerať, samozrejme ak nie ste Batmanovským fanúšikom, lebo tých asi trafil šľak. Je to komediálna komisková fraška. Clooney ako Batman? Nikdy. Schwarzenegger alias Mr. Freeze? Na smiech. Thurman v roli Poison Ivy? Nesexi mrcha, ktorá často prehráva. A postava Batgirl úplne zbytočná. Nedá mi nespomenúť ešte také prkotinky ako vystrelovacie zimné korčule či batmnanovská kreditka, ktoré hádam predčia aj batmanovské vynálezy z filmu Batman 1966. Schumacher uspal šípkového Batmana na dlhé roky až raz prišiel krásny princ menom Nolan a... Ale to už je iný príbeh. ()

Corpsegrinder

"ctvrta variace na podobne tema, tj. hrdina vs. zloduch, nemohla prinest nic moc noveho" COŽE???? Ježiši vždyť Batman je vždycky o hrdinovi vs. zloduchovi, bože můj... doteď vyšlo cca 1201581021028 komiksů na toto téma magoři. Dle mě to tak špatný nebylo, úpadek je poznat ale pořád je pro mě horší Temný rytíř než tohle. ()

Paity

Jeden z nejhorších Batmanů, které kdy spatřili světlo světa. Promiň Arnie.... k tomuhle se nedá říci nic jiného než, že je zázrak, že po tomhle jště nějaký Batman vznikl. ()

POciSEM

"Zdravíčko,sem Betmen" Musel sem přehodnotit po tolika letech,jelikož posledních pár roků tíhnu víc k tomu trashi než k mainstreamu.Samozřejmě že ten film je příšerná chujovina ale v 15ti sem ten filmovej zážitek měl na uplně jinym levelu než teď a každou šílenou taškařici sem bral smrtelně vážně,hlavně když šlo o pokračování netopýřího bouchače.Schumacher to vzal o dost víc šílenějc než předchozí díl a místo temnoty nám naservíroval pěkně barevnou pohádku se suprovym obsazením.Kazí to jenom Clooney kterej čumí celej film jako prakunda a ani na vteřinu nezmění výraz tváře.Zato takovej Šwarcík nebo Thurmanová si záporáky užívaj a sbíraj u mě body za snahu.Potěší i pěkná hudbička od Goldenthala.Zase jednou sem se prostě přijemně odreagoval a pobavil. ()

Hanys_

IMHO stejně "dobré" jako předchozí díl. Je to vážnější, možná i temnější, Clooney je asi s Balem top Batman, záporáci zajímaví a neokoukaní..jenže hádky s Robinem nudí, batgirl zbytečná, Arnie prkenný (jaký to rozdíl proti parádní Umě Thurman) a efekty jak od Asylum. Přitom tady byl potenciál na nejlepší díl té 90kové éry. ()

krtek138

Kdybych neviděl jméno režiséra, myslel bych si, že všechny díly režíroval Burton. Ten neonovsky temný svět se příliš neliší. A od posledního dílu se neliší ani kvalita. Jedinou devizou filmu je hot Uma Thurman a špatnej Arnold, kterej ale v tý hrůze občas aspoň hodí vtipnou repliku. “Co zabilo dinosaury? Doba ledová!” ()

Petr.Kocfeld

Nic moc.Jako popravdě tento film má špatný scénář a není tak dobrý jako ten první Batman.Dávám 2 hvězdy za Batmana a Robina.Uma Thurman je zde docela pěkná.Jinak tento snímek je moc dlouhý a jinak režie a scénář a kostýmy ujdou. ()

Bafo

To si snad nezaslouzi ani komentar... Schumacher je proste dost zvlatni reziser s momenty totalne dole a totalne nahore... Nechapu... ()

Foxhound#1

Tak to nějak shrňme. Clooney je bezesporu ten nejhorší batman všech dob a spolu s O´Donnellem vypadají jako dvojice neustále se hádajících nadrženců v pekelně přihřátých kostýmech s bradavkama. Plešatý neherec Arnold a krásná leč místy otravná Uma jsou opravdu záporáci jako noha. A protože jsou B + R lemplové, musí jim pomoct sexy Alicia jako batgirl. Korunu tomu nasazují pestrobarevně kýčovité kulisy jak z Disneylandu. Předchozí Batman navždy ještě ušel, ale tohle je katastrofa. Naštěstí to Schumachera patrně pláclo přes čumák a opět po tomto dílku začal točit kvalitní fimy. Původně jsem tomu dal čistý odpad, ovšem po přihlédnutí k nechtěné komediální stránce snímku tomu dávám 0,6 hvězdičky, čili matematicky zaokrouhleno na 1. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)