Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

Grizzlac

Skoro žalovatelný počin. Schumacher se skoro postaral o to, abych už se v životě nepodíval na Batmana. Je mi líto, že to musel odnést Clooney, ale ani tato volba nebyla nejšťastnější. Uma Thurman nefungovala. Schwarzenegger byl k smíchu, Alicia Silverstone k pláči a O´Donnel... ten tam byl taky? Ještěže máme Nolana. ()

Hellbilly odpad!

Je to sebaparodujúce a napchaté hovadinami, ale v komediálnej rovine je to vlastne veľmi zábavné-trblietavý namodro natretý Arnold vo svietiacom skafandri so svojimi "mrazivými" hláškami ("Čo zabilo dinosaury? Doba ľadová!"), otrasný neherec Chris O'Donnell, Gotham očividne nadizajnovaný nejakým epileptikom (nepáčila sa mi ani Burtonova vízia, ale Schumacherovo neustále rôznofarebne blikajúce mesto je priveľa), a totálne tupý Bane s výzorom príšery z 50s béčka. Malé pozitíva sa nájdu tiež-Alicia Silverstone a Uma Thurman sú kočky, a ani Clooney podľa mňa nebol úplný prešľap-je asi najšarmantnejším Batmanom a v Burtonovej/Schumacherovej sérii by som ho zaradil za Kilmera a kúsok pred dreveného Keatona, ale toto všetko je nedostatočnou satisfakciu za premenu temnej komiksovej ikony na detinskú komickú figúrku. ()

sidthekid

Zatraceně zkažený konec poměrně povedené série. Clooney a Batman-to nejde dohromady. Arnold ať se věnuje politice a Schumacher přestane točit. ()

zekon

Nejhroší z filmových Batmanů. Velké herecké hvězdy které totálně zklamaly, jediný kdo byl nad všema tak Uma. To byl mazec. Ale jinak jako kolegové, na zvracení. * navíc za prdélku. ()

Kubasino

Pro mě rozhodně jedna z největších záhad. Je až neuvěřitelné, že se tenhle snímek ocitá v černých barvách. Vážně netuším, kde je problém. Obávám se ale, že v tom filmu to nebude. Nepovažuju se za úplného kulturního analfabeta a mé přátele také ne. Přesto jsme se na film podívali a docela se nám líbil. Nebyl to sice ultra super nářez. Ale pobavilo to a to je hlavní. A Radyo: pod vlivem sedativ jsme nebyli. ()

Lukkyn

Pokud bych to hodnotil jako normální divák byla by to s bídou jasná jedna hvězda. Bohužel jako fanoušek série jsem ovliněn a ikdyž bych tento film nemusel vidět každý den jednou za čas se na něj rád mrknu. Škoda , že Schumacher neudržel alespon laťku z třetího dílu. Opětovná změna hlavního představitele mi opět nesedla. Na závěr lze jen říct zlatý Burton a zlatý Keaton :-) ()

DaweBIKE

Batman patřil k tomu nejlepšímu co z komixů vzniklo. Bohužel tento film se tváří jako komedie kde to nezachraňuje ani Arnold, nýbrž to spíše zhoršuje. Naštěstí následující díly opět nabírají na síle, bohužel tady se nepovedlo vůbec nic. ()

zurivymlok odpad!

Burtonovi filmy o Batmanovi stavěly na atmosféře, Nolanovi na preciznosti a výborném scénáři - oba podpoření dobrými hereckými výkony tak připravili divákovi kvalitní podívanou. Schumacherovi filmy o Batmanovi se sice pyšní neméně kvalitním hereckým obsazením, avšak výsledek je naprosto příšerný a nehoden Schumacherových režisérských kvalit. Atmosféra neexistuje, příběh je nudný, postavy jsou nezajímavé. Zkázku dokonávají nesympatiční a zbyteční Chris O¨Donnell a Alicia Silverstone. Tohle prostě není Joelova parketa. ()

svist10 odpad!

Je až hříšně snadné, dělat si z tohohle filmu srandu. Toporní herci, mizerná návaznost scén, genderová nerovnoprávnost (proč mají Batman s Robinem na kostýmu zvýrazněny bradavky a Batgirl ne), to je jen několik záporů. Největší zlo je scénář. Proslovy, které strká hercům do úst jsou otřesné, skoro fyzicky to bolí zejména u Arnolda. Každý si najde čas, aby ještě před střetem v klidu a nerušen ucedil drsnou hlášku (předpověď na dnešek: bude zas mrznout), a některé jsou skutečné perly (a teď přidám své supervojácké sérum, s krycím jménem JED). Sledovat Batmana a Robina není utrpení, je to jedna z nejlepších komedií, jaké jsem kdy viděl. Smůla, že to není komedie. ()

LailaX

Pamatuju si, že to na mne jako na desetiletého prcka celkem zapůsobilo. Tak jen proto dávám tři, ale jinak podle traileru, který jsem si odvážila po letech pustit, se přiznám, že znova se na to asi nepodívám... ()

dynamyt1

Já se u tohoto zpracování pokaždé perfektně bavím, nevím zda oblíbenost a kladnost hodnocení přetrvává z dětství. Každopádně Batman nemusí mít jen věčně nasranou a temnou tvář, ale taky se může občas v obleku s bradavkama zařádit jak Adama West. ()

ill Nino

Jak na to koukám s větším odstupem času, příjde mi tenhle díl čím dál tím víc hloupý.......George se na roli obrovsky nehodil, Arnol tam je proč??!! , Uma byla ta nejhloupější záporná postava ve filmech o batmanovi a batgirl to radši už nebudu komentovat.................. ()

Voxel

Nevím proč, ale já se u téhle stupidity celkem pobavil. Otřesný výkon George Clooneyho i Chrise O´Donnella, přihlouplý děj, extrémně kýčovité, chvílemi trochu nuda a postavy mají bradavky na kostýmech (WTF??!?). Na druhou stranu opravdu velkolepá výprava, skvělé triky (hlavně Freezův zmrazovač) a solidní porce akce. Já myslím, že jednou se to vidět dá (navíc Arnold v záporné roli!). ()

teseth odpad!

Humus, humus a opět humus. Nic víc se nedá k tomuto filmu říct. To snad ani nemohli myslet vážně tu snůšku blábolů, blbostí a hovadin co se dali narvat do 125minut filmu. Za tohle měli někoho pranýřovat minimálně dva týdny na náměstí podle středověkých tradic. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)