Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

hroubek

Jako malý jsem si tento film náramně užíval z jednoho prostého důvodu, protože mě přišel mnohém víc zábavnější než Burtonovi Batmani.Ale to jsem byl malý a slintal nad Umou.Né, že bych těd neslintal ale prostě potřebuji od filmu víc než jednu rusovlásku v těsných hadříčkách a jednu bloncku v netopýřím oděvu.Každý díl ze serie se mohl pochlubit skvělým záporákem či záporáky.Tenhle se může pochlubit trapným Arnoldem,sexy Umou což je vlastně pochvala.Clooney si tento film taky nikdy do rámečku nedá.Ale přeci nečím tenhle film pomohl.A to, že ukázal jak se to nemá dělat a co Batmanovská serie potřebuje jako sůl na led a to restart a to, že jsme si na ně museli počkat osm lét těd už vůbec nevadí. ()

nevermore

Já vím, co tento film nejvíc táhne dolů. Nemá ani jednu sympatickou postavu (snad jen věčného Michaela Gougha). Jinak ani jednu, vážně. Batman není super hýrou, ale je neschopnej, Clooney se na něj navíc vůbec ale vůbec nehodí. Robin je zas nadbytečnej ... proč tady probůh je, vždyť ho nikdo nepotřebuje, jeho dětinskost mě navíc doháněla k vzteku a když se na sklonku filmu, objeví třetí maskovaný superhrdina (superhrdinka), tak už je to jen k smíchu. A teď vážně: co měla znamenat ta rostlinářka.. Kdo tohle, do řitě, vymyslel. Totální krávovina. A sladká blitka v poslední minutě po vzoru tří mušketýrů? :) Ledový grafický kabát je snad jediná věc, která na tomto filmu nebyla špatná. slabých 25% ()

Fakipics

Jako dítě jsem komiksovou předlohu četl nespočetně krát. Jako dítě jsem to viděl milionkrát. Jako relativně dospělý jedinec jsem zvracel neblaženost a trousil neohrabaně trus zbylé zoufalosti, která nad mým ejakulativním dětinským prožitkem, stál jednoduše řečeno za kus opičího lejna. Tady je důkaz toho, že hvězdné obsazení nic neznamená, pokud film je založený na podstavci o třech nohách. ()

Sany33

Tento Batman mi pripadal teplý. Hneď to vysvetlím. George Clooney nech sa pekne venuje romantickým vypalovačkám pre senilné babičky to mu ide, teda lámať srdcia ale Batman? RLY? Ato ešte nie je zďaleka to najhoršie robin je čistý homo guy jak vystrihnutý z ruského porna z polovice 90 rokov. Keď začínal film tým že sa týto "super hrdiinovia" obliekajú a režisér dal masívny záber na ich trasiace prdelky v latexe nie som si celkom istý či aj on má všetkých 5 pohromade. Schwartzeneger bol asi najhorší nepriateľ akého som kedy v živote proti komiksovému hrdinovi videl nastúpiť. Jediné čo zachraňuje tento film je krásna latexová prdelka Alicie Silverstone a celkom sa mi aj pozdávali efekty spojené z ľadom, ktoré boli ale opäť zazdené nezmyselnými doskokmi a kaskadérskymi kúskami mimo gravitačnú realitu teda za mňa celkom nespokojnosť a to 22% ()

Timak

Zkoušel jsem na to dnes koukat (12.2.2016) ale na to se nedá koukat. Uma je boží. Vážně je mi z toho fyzicky špatně (28.5.2022) ()

lykan9

Joel Schumacher se asi mylně domníval, jak skvělou udělal práci na filmu Batman navždy a rozhodl se Batmana a Robina udělat ještě víc podle svých představ. A světe div se, byl to totální průšvih. Nenapadá mě vůbec nic, co bych mohl o tomto filmu říct kladného. Možná jen to, že v něm hraje můj oblíbený herec Arnie. Jen a jen proto dávám jednu hvězdu, a to i přesto, že jeho výkon byl také hrozný. ()

VanTom

Jako tento okázalý komiksový maškarní rej je tak špatný, až je vlastně (docela, trochu) zábavný. Furt tu něco barevně bliká, září, kouří, bouchá, kamera vše obletuje a hudba (vynikající) hlasitě duní. Úděsné herecké (ne)výkony přesně zapadají do skvostných kostýmů (především u záporáků) a uvolněný Arnie maximálně hlásí. V době premiéry se mi to snad i líbilo, ovšem už tehdy mě to ke konci ubíjelo (finále je neskutečná kokotina). ()

Brain-D

Rozhodně nejhorší Batman, ale pro určité gurmány a lidi, kteří si dokáží otevřít mysl či zahodit mozek, to může být umění. No já to beru jako jiný pohled na věc a nebudu to až tak hanit, jak by si to podle obsahu i formátu zasloužilo. Navíc pán režisér Schumacher se za film omluvil. 50% ()

Kali4

Jak mám postavu Batmana rád, nedokázal jsem se přes tento film přenést. Takhle že má skončit můj oblíbený hrdina? Špatný scénář s řadou nelogických momentů, předpotopní triky a efekty, ohavné interiéry a exteriéry, ale nejvíce mne uzemnilo herecké osazenstvo - tolik slavných jmen najednou se opravdu jen tak nevidí, ale to si proboha ani jeden z nich nepřečetl scénář? Navíc se jim pod taktovkou věhlasného Joela Schumachera ani nechce hrát. ()

mirec88

Tak toto si Batman nezaslúžil. Je to film síce na jednej stane relatívne zábavný neškodný dobrodružný film pre celú rodinu, čo by v inom prípade bolo plus. Ale toto má byť temný komiksový príbeh s temnou atmosférou a toto mi prišlo ako komédia (batkreditka-to čo má byť?), a navyše trápna komédia. Plus čo tam robí Batgirl, Arnold sa na konci zázračne zmení na dobro konajúceho človeku, ktorému sa roztopí srdce. Proste Schumacher natočil rozprávku a okrem mien postáva to nemá nič spoločné nielen s pôvodným filmom, ale ani komiksom. Jednu hviezdičku dávam za nádhernú a zároveň aj vražednú Umu Thurman a druhú za to, že som sa vôbec nenudil a sem-tam sa aj bavil. ()

drackula odpad!

Neuveriteľná kravina ktorá si nezaslúži nosiť meno Batman. Napriek tomu, že film zdobí kopa známych mien, je to len prehliadka príliš vysokých honorárov za príšerné herecké výkony v príšernom až moc prefarbenom vizuále. V mojich očiach zbytočný film, ktorí ani nezaraďujem do série o netopierom mužovi. 10 % ()

Kalidor_

Joel Schumacher byl asi v mládí přepaden Batmanem a od té doby si nic nepřál víc než se tomu myšoptákovi pomstít. A tak se stal režisérem aby natočil tohle, jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

Ravi

Jakobych viděl špatnou parodii na sebe sama. Pod toto že se podepsal Schumacher? A tihle herci? Co to mělo být za dialogy? Tohle je film o ničem. Ani Batman už není Batman. Za efekty, nápady kostymérů a hudbu dám hvězdu. Na odpad to není, ale dvě by byly příliš. ()

corbeau

"Ale milostivej pane, to ani nemuselo bejt" skutečně skvělý způsob jak zabít vydařenou sérii. Což o to, vtipné hlášky a šílená barevná stylizace k žánru komiksu patří, ale vše má své meze a udělat z temně poetického Batmana primitivní komedii mi přijde dost neslušné. Jen nechápu, proč mají tak skvělí herci, jako Clooney nebo Uma Thurman potřebu se ztrapňovat. O dalších (ne)hercích se radši nebudu vyjadřovat. Batman a Robin sice není úplná katastrofa, pár dobrých momentů se najde, ale i tak lituji Tima Burtona, že se dožil tohoto zprznění svého díla. Ještě že přišel restart... ()

mkubalikova

Moje oblíbená série se tímto filmem odporoučela do pekel, aby se jako bájný Fénix o pár let později mohla znovuzrodit z popela díky géniovi pana Nolana... 30% ()

Jaro.Krafcik

34%? Ako vážne? Tu je dôkaz že niektoré hodnotenia na tejto stránke sa nedajú brať vážne. Je asi pravda že to bol slabší Batman ale stále mal čo ponúknuť fanúšikovi ako som ja. Herecké obsadenie výborne a aj zlosynovia, najmä Arnold ako Mr. Freeze bol parádny. Jediné čo mi tam nesedelo bola BadGirl, predsa sa to volá Batman a Robin a tvorcovia si ju mohli odpustiť. Za mňa trošku nudnejší ale stále vydarený Batman. Ešte teraz si pamätám ako som to ako dieťa sledoval v originalnom znení. 4* ()

silent cut odpad!

demented forever!!! george clooney zřejmě v době natáčení prodělával rohypnolovou kůru... Chris´o´donnell si to jako správný sidekick střihnul podle svého vzoru...Uma si z toho evidentně dělala prdel a Alicia, kdo je to Alicia??? A kdo za to může? Ten s prominutím barvami posedlý peetchus Schumacher který to s LSD tentokrát už definitivně přehnal. Někdo tady zřejmě ještě nepochopil, že comics může být zaměřen i na čtenáře starší 3 let... ()

P1tr

Tohle už Schumacher přehnal. Stylizace je přehnaná až to bolí. Oproti Batmanovy navždy už Batman a Robin nepůsobí tolik svěže, nýbrž solidně nudí. Nostalgické pocity uvnitř mého filmového já mi nedovolí jít pod tři hvězdy. I přes nesporné nekvality filmu mi v paměti uvízlo několik scén a hlavně panický strach z Mr. Freeze. Pořád čekám, kdy si pro mě přijede:) ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)