Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

Skylwalker42

Jedna hvězda za Umu, ale opravdu jen za ni. Tento "film" nemá zhola nic co by se dalo kladně hodnotit. Arnold ve své nejhorší a nejtrapnější roli :-( Tak nějak si představuji filmovou stoku. ()

EliBed odpad!

Po dlouholetém váhání jsem dala šanci tomuto filmu. Věděla jsem, že to nebude dobré ale nečekala jsem, že to bude až tak špatné. Herecké výkony jsou trapné, bojové scény ve mě vyvolávají smích, dialogy opravdu špatné. Kdyby to bylo podané jako parodie, možná bych tohle brala ale jako seriózní film- TRAGÉDIE. ()

LordMalak

Parodie. Po více než 20 letech jsem si řekl, že se na film ze zvědavosti znovu podívám a už od prvních scén bylo jasné, jak je tenhle film hloupoučký. Příběh žádný, postavy ploché a bez života, říkám si tak, jak mohlo studio takovýhle projekt schválit? ()

ajaxx

Možná jsem masochista, ale mě se tenhle díl líbil víc než předchozí. Clooney sice není lepší Batman než Kilmer a ani oba dohromady nemohou překonat Keatona, ale zde byla atmosféra méně blbá a více temná. Rozhodně méně trapnější než Batman navždy a nebýt Jima Carreyho v předchozím díle, byl by tento lepší o dva řády a ne jen o jeden. Mě se to docela líbilo. ()

Mistr119

Zprvu to bylo takové rozpačité, křečovitě se snažili udělat co nejvíc superpadouchů a typického temna pro Gotham, nakonec ale přibyly zajímavé hodnoty jako partnerství a důvěra a dokonce to vypadalo, že se padouch částečně obrátil k dobru... ()

soukyd33

Poznámka: Už první scéna s Batmobilem nového typu vás pobaví. 😀 Zlatá 80. léta. To byl Batmobil. Tohle je spíše hračka s neony. Příběh je dobrý, ale postavy mi zde moc nesedí. Představte si tohle v prvním filmu s Batmanem, a fiasko by bylo na světě. Větší blbost už tedy vymyslet asi nešla. Zatím co v prvním filmu vše zvládl Batman sám, tak Ady mají problém i jeho dva parťáci. 🤔🙄 Tento film je tedy také jen parodie na Batmana, a divák jen žasne, co se tam odehrává. Nic extra nečekejte, a film si celkem užijete. Já ale dávám nízké hodnocení. Arnold Schwarzenegger zde hraje padoucha, ale ani ten mi sem nesedí. Poznámka: Že všech filmů s Batmanem, my tento přišel nejhorší. Poznámka: Abych jen nehatil film. Jsou zde také hezké holky, a dvě přímo v hlavní roli. 👍 Hvězdiček 2 ()

jojo33

Uma Thurman v superpriliehavom zelenom spandexe sa pohra s fantaziou nejedneho chlapa a je zaroven najjagavejsim hereckym elementom tohto najhorsieho guilty pleasure filmovej historie. Schwarziho ladovy zaporak je ale v protiklade elementom herecky najhorsim a dizajn+stvarnenie Banea je komiksovym pruserom storocia (vdaka za Nolana a jeho napravu v Dark Knight Rises). Dekadentna vizualna stranka nie je vobec zla, tak ako to proklamuju (ne)skuseni kritici na roznych serveroch. Ba prave vzhladom k dnesnym presumitelnym a rychlo starnucim digi-bordelom posobi hmatatelnejsie a plastickejsie ako vsetky marvelovky dokopy. A na zaver ta Uma, boze... a sladka Alicia. ()

Honza__St.

Neříkám, že je to majstrštyk roku, ale to negativní hodnocení si rozhodně nezaslouží. Rozhodně to nemá na Burtonovy Batmany, ale taky to není žádná katastrofa. Jediným relevantním důvodem těch kritik je beztak jen to, že praštění skalní fanoušci chtěli po Burtonových filmech, novém animáku a nejnovějších komiksech jen temné Batmany (mimochodem ti Burtonovi rozhodně nebyli temnější než př. Bondovky), a když se Schumacher rozhodl udělat film ve stylu šedesátkového seriálu s Adamem Westem, tak mu to nedokázali odpustit. Asi nejslabším článkem je (jako v předchozím díle) obsazení samotného Batmana - šampónek z Pohotovosti George Clooney se na takovou postavu rozhodně nehodí (Kilmer samozřejmě nebyl o nic lepší). U dalších postav už je to lepší - a nejlepší je rozhodně Arnold, který udělal z nevýrazné tragické postavy Mr. Freeze dokonalý hláškomet, a je vidět, jak si to užívá. Ano, kdyby to režíroval Burton a Batmana hrál Keaton, bylo by to lepší, ale kdyby byly v řiti ryby... A pořád je to nesčetněnásobně lepší film, než ty depresivní Nolanovy sračky. ()

SONITA

je mi úplne jedno že tento film neznáša skoro celý svet. Mne sa to to pred 25 rokmi páčilo veľmi. Takže hlavne z nostalgie film podporím a hejtujte ma koľko len chcete. ()

Miroslav.Zac

Hláškuje se zde víc, než snad ve všech filmech s Netopýrem dohromady, ale to je asi tak všechno. To fanoušky povinnost, pro ostatní (bez jointa) nuda. ()

BONOBON

Ta jedna hvězdička za Umu Thurman.. Joel Schumacher je skvělý režisér, ale občas má prostě úlet, který nemá nemá obdoby - Batman a Robin je jeden z nich.. ()

pistolpete odpad!

Bože môj Schwarzenegger, Clooney v Batmanovi. Jeden z najhorších filmov aké kedy moje oko vzhliadlo. Neskutočné! Strašné! Nudné! Nikdy viac. Tento film by som si nepustil ani za trest. Keby ma chcel niekto niekedy týrať, tak jedine ma priviazať a pustiť mi tento film. Keď si niekto chce pozreť ako sa dá zničiť pokračovanie dobrých prvých dvoch častí, tak toto je najlepšia ukážka aká ma napadá. Nechápem, ako mohol tento film dostať aj tých 29 % Škoda, že odpad! je najnižšie hodnotenie aké sa môže dať. ()

VanStan

tak budem asi takto hodnotiť: Arnold - v pohode, Clooney - to akože on má byť Batman? no Val by mohol ostať, Chris - v pohode, Uma - v pohode , Silverstone-asi potrebovala zarobiť tak tam šla zbytočne ju tam dali už Bat a Rob to nie je ako sam Bat a ešte aj Batgirl bože, načo. no tri hviezdičky za dej a za výkony inak nic moc ()

hdriver

Jedna hvězdička za to že je to Batman.Jinak jsem na to byl v kině a kdykoli si na to vzpomenu, mrzí mě prachy do toho investovaný. ()

weetya

O několik tříd horší než předchozí filmy. Něco bylo k smíchu (hokejové mužstvo Mr. Freeze), něco spíš k pláči (herecké výkony - zvlášť George Clooney celý film jen pózoval). Zkrátka takhle si Batmana nepředstavuju. Dvojice padouchů svými plány a schopnostmi patřila spíše do oboru Spidermana nebo Supermana, než pro Batmana, stejně tak scéna s rozmrazováním města pomocí satelitů, atd. Pěkná Uma Thurman. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)