Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. (Netflix)

dalziel

Na dvakrát ale dal som to. Bolo rozumné si dať po prvej polovici pauzu na deň  a následne to dopozerať.10%+40% vo výsledku 50% ()

Johny M.

Harrelson je čím dál tím větší frajer a dobrej protipól ke střeštěnýmu Hartovi, humor kompenzuje jinak celkem klišoidní děj a na závěz se dočkáme i dost slušný akční jízdy, takže hodně solidní 3* (či slabčí 4*) ()

Kingjiri

Akční buddy komedie, která je sice lehce crazy, ale když se člověk povznese nad ujetej příběh, může se solidně pobavit. Jo, nějaký vtípky moc inteligence nepobraly (pšouknutí nebo zvracení), ale vzhledem k alespoň částečný snaze o jejich načasování resp. vypointování, jsem se zasmál i tomuhle stylu humoru. Padlo pár dobrejch hlášek, akce byla sice průměrná, za to jí však bylo vcelku dost (bitka v posilce byla fajnová) a Kevin Hart s Woodym Harrelsonem vytvořili fajn dvojku. Čekal jsem blbost a dostal jsem blibnu, ale tentokrát v dobrym slova smyslu. Jednorázová zábava na volnej večer, nic víc, nic míň. ()

Rettry

Tenhle film už možná někdy víc neuvidím, ale svůj účel splnil. Nelituji uplynulých 110 minut a několikrát jsem se od srdce zasmál. ()

ER

Opět horkou jehlou šitá story, sázející na Harta a Harrelsona. Jako oddechová komedie budiž, ale sází příliš na ověřené gagy. Občas jdou vidět i nedokonalosti ve scénách. A po cca 30 minutách mi začal trochu vadit "kamenný výraz" Woodyho a prořízlý jazyk Kevina. ()

rublik05

Netflix je na tom letos co se týče svých hraných filmů opravdu bídně, velké naděje jsem proto vkládal do Kevina Harta a Woodyho Harrelsona, byť musím přiznat, že jisté obavy jsem pochopitelně měl. Ačkoliv se může zdát, že Kevin Hart a jeho specifický humor jsou už dávno za zenitem, znova mě přesvědčil, že tomu tak není, že stále dokáže perfektně pobavit a nepůsobit při tom trapně nebo případně vykrádat sám sebe. Woody Harrelson je charismatický sympaťák, spolu s Hartem vytvořili vynikající dvojici, jejich postavy mě moc bavily, chemie mezi nimi funguje na jedničku, postarají se o hromadu hlášek a vtipných situací a skvěle se doplňují. Akce se mi rovněž líbila, není kdovíjak brutální, je však slušně natočená a provedená. Příběh není nikterak složitý, má svižné tempo, ani na chvíli nenudí, takže určité nelogičnosti mu lze prominout. Muž z Toronta je neskutečně vtipná akční podívaná, všem ji vřele doporučuji, jedná se o suverénně jeden z nejlepších letošních počinů od Netflixu. 8/10. ()

bearmeedek

Téma není moc originální, pár akcí - u některých je dojem hned sražen rádoby humorem. Co se týče humoru, tak má to být komedie, ale smích se nedostavil. Dnes jsou ve filmech divné představy o humoru. Ujačený a ukňouraný černoch, neschopný práce a rovného partnerského stavu, nebyl ani sympatický ani humorný. Docela Hughes a jeho parta odflákli. ()

Sharpooter

Tento film neurazí, ale ani nepotěší. Prostě klasická Netflixovská akční komedie. Musím uznat, že akce je vcelku povedená a i dobře natočená, ale ta komediální část zas tak dobrá není. Zasmál jsem se asi jenom jednou. Na druhou stranu celým filmem nás provází krásně odlehčená atmosféra, takže na jedno zhlédnutí / na zabití večera je to fajn film. Herci byly super, Woody Harrelson opravdu válel, ale i Kevin Hart to zahrál jak nejlépe mohl. Celkově se mi film líbil, takže ho doporučuji, ale nečekejte žádné velkolepé momenty. 6/10 ()

Louie

Na buddy komediích sem vyrůstal, takže nemůžu dát menší hodnocení. Nenáročná pohodovka, pokud dokážete překousnout osobitého Kevina Harta... ()

gemi

Naprosto nenáročná záležitost, což ale znamená, že opravdově neuspokojí ani z hlediska akce, ani z hlediska humoru. Je to zkrátka takový ten film, který si člověk pustí po těžké šichtě a může u toho vypnout hlavu. A Woody tady nehulí! ()

RAFT

Režisér Hughes natočil zase akční-komedii ,Harrelson nahradil  Stathama možná by to bylo se Stathamem lepší.Hart ten , nic už nového nevymyslí.Film nepřekvapí, scének na zasmátí nějaké budou. Za mě 60% ()

papadoce

Woody čoby krutoprísny zabiják, ktorému grizly zožral deda a Kevin Hart ako už klasický lúzer sa stretli v ďalšom pokuse Patricka Hughesa natočiť akčnú komédiu. Dalo sa na tom zasmiať, zápletka bola síce riadne pritiahnutá za vlasy, ale to ku komédii už tak nejak patrí. Treba sa pripraviť na vrecia kecov od Kevina Harta, ale ak to dobre znášate, tak sa zasmejete a Woody bol klasicky dobrý. Určite to ale chcelo viac dobrej akcie. A chýbala tomu krv, zrejme kvôli PG ratingu. Podľa mňa točiť film o zabijákovi, ktorý je špecialistom na mučenie nožmi si vyslovene pýta minimálne 16+ a už by to malo šťavu a ďalšiu hviezdičku. Čo do humoru mňa najviac dostala scéna v Portoriku, keď mal Hart mučiť štyroch týpkov. Takto zábavné to malo byť celé a bola by to popi**vka. Chápem, že nie každému toto sadne, ale je to proste taká lepšia popcornová Netflákovina. Odpočiniete si, ušklebíte sa a idete ďalej. No a keďže telocvičňa na konci bola parádna a dynamická, dávam poctivú trojku. Inak, viete si niečo také predstaviť v slovenčine? Muž zo Starej Ľubovne, muž z Lozorna, muž z Čadce :). ()

Mamlas

Tohle byl podle mě takový účelově hybridní film, aby oslovil všechny obyčejné diváky a nikoho vyloženě nenasral. Základ tvoří docela dobrá krimi komedie. Bohužel do toho vecpali užvatlaného černocha, jehož nekonečné protivné blekotání o kokotinách to fest sráží o 2 levely níž. Vecpali tam i romantickou linku, takže talší důvod některé části popřeskakovat. (35%) ()

Oxyuranus

Těžce nezapamatováníhodný film. Snaha najít komediálního sparinga pro Kevina Harta pokračuje, a tak zatímco v Centrální inteligenci to i mezi dvěma hrdiny šlapalo, tak tady je chemie hodně mimo mísu. A Harrelson je tady i nějakej slizkej... ()

george82

Spojení Hart/Harrelson vypadá sice vtipně, ale není to úplně ono. Hart je za mě trochu flat. Furt to stejný dokola. Nepřekvapí. ()