Nie je jasné, čo presne sa stalo, keď bol devätnásťročný Talib Ben Hassi v policajnej väzbe. Policajti Jens a Mike sú na bežnej hliadke v kodanskom gete vo chvíli, keď rozhlas oznámi Talibovu smrť. Správa roznieti nekontrolovateľnú vzburu mládeže v gete, ktorá túži po odplate. Odrazu sa obaja policajti ocitnú v pasci a musia bojovať zubami-nechtami, aby našli cestu von. Nadčasový triler o policajnej brutalite a rasovom napätí vás rovnako ako francúzsky film Bedári nenechá chladným voči násiliu, ktoré číha z každej strany. (Film Europe)

Kushina

V celku nudný film, který se ale krutou realitou ukazuje jako lehká noční můra každého policajta. Nasraní muslimové jsou ....no holt hodně nasraní .... ()

Tr0nic

Podľa toho, čo som si prečítal, som sa celkom tešil. Dvojica policajtov, je pekne v protiklade a tak to vyzerá super. Problém nastáva, keď uviaznu v ghette a začnú viaznuť aj dialógy a dej. Priemerný policajný thriller, bavila ma kamera. ()

Snakefinger odpad!

Ultra odpad vzdávající hold snad Black Lives Matter. O co se tady tvůrci snaží? že černá barva kůže je lepší než bílá? Že všchni jsme rasisti? Že všichni poliši jsou bývalí skinheadi? Ne už vím. Chtějí nám ukázat že se řítíme všichni do hluboké, tmavé, smradlavé prdele od hoven ()

Sopholojong

Vo vojne a pri nasilnostiach nie je vitazov a porazenych. Len traumy a zbytocne ludske straty. Dansky policajny "clusterfuck" o tom, ze na kazdej strane barikady su len ludia z masa a kosti, ktori robia chyby, aby ich ked je uz neskoro, plne olutovali. Poriadne krvavy seversky steak s prilohami v podobe "rotvajler vo vytahu" ci "zastrelenie nevinneho chlapca" a vynikajuci vykon Jacoba Hauberga Lohmanna v ulohe hajzlovskeho, neskor dokonale dokaliceneho fizla. ()

doublefish

Dal bych 5 hvězdiček, ale bizarní zápletka, kdy 2 policajty na vysílačce nechá centrála 16 hodin ve štychu bez pomoci... to je scénáristický bug po holllywoodsku, který mě irituje. ()

mdf

Multikulturní život v praxi,který snad u nás nikdy nebude v takové míře,no i když.....Nelogičnost,ukecanost a zmatečnost,mělo to sice potenciál,ten se,ale někam vytratil.... ()