a0001

Veľká škoda, tak premárnený potenciál sa nevidí tak často. Spoiler - prekombinovanosť v niektorých dieloch bola niekedy až na hranici chápania, ale ako nezmyselne vyústil záver tak to je úplný nonsens. Pre milovníkov naivných happy endov možno orgazmus, ale pre mňa iba veľké sklamanie. Chlapík dal uniesť ženskú, ktorá mu zabila syna, podarí sa jej vyslobodiť zo spútania, ale v dome je ešte ochranka, ktorá ju chce chytiť, podari sa jej všetkých zabiť okrem toho otca, ktorý ju pichne do nohy pohrabáčom, no na koniec ajtak utečie. Jej drahý, ktorý ju išiel medzičasom zachrániť ju našiel na ulici, ale kvôli mindfuck zvratu v scenári si to zrejme, no uvidentne rozmyslí a vráti ju späť, tomu otcovi a odíde.. Fotrík schmatne ženskú za vlasy a ťahá ju za vlasy po zemi ako neandrtálec svoju milú do jaskyne. Čo čakať.. Asi ju bude týrať a zabije.. Následne v závere sa dozvieme, že ju už zabiť fotrík vlastne nechcel a bude s ňou spolupracovať v rámci biznisu. Ten igelit čo pod ňou natiahol keď visela dolu hlavou na lustri bola iba forma pre srandu. ()

Predator77

Konečně !!! tu máme druhou řadu a jak to celé dopadlo no kupodivu dobře ale začneme pozitivy a tím je to že zde nechybí opět skvěle napsané a dobře zahrané postavy a herecké výkonu jsou na velmi dobré úrovni a není tu taky nikdo kdo by mě vyloženě sral, a když už jsme u postav tak musím vypíchnout novou zápornou postavu a tím je Koba který když se objeví na scéně tak si jí krade sám pro sebe a jeho herecký výkon je nezapomenutelný !!! dále tu pak máme i celkem dost pletichaření kdy se každý snaží podělat toho druhého tak že kdo má rád intriky tak si tady každý přijde na své, dále tu pak máme akci která my po pravdě nepřišla tak skvělá jako u první série kdy jsem doslova koukal jenom z otevřenou pusou ale i tak akční pasáže i když tu jsou tak jsou kvalitně natočené a je se rozhodně na co dívat, dále tu pak máme celkové tempo které my přišlo zase lepší než u série první tak že od začátku do konce to má neskutečné tempo a snad v každém díle se děje něco zajímavého tak že se nestihnete nudit, co mě ale celkem štvalo tak je otevřený konec !!! tak že doufám že si s tou 3 řadou pospíší, no pokud bych to měl teda celé shrnout tak jsem se ve výsledku dobře bavil a za mě tak dávám 4 hvězdy jako sérii první i když u té druhé jsem se bavil o něco víc ;) ()

PeteBuck

Nerád to priznávam. Ale kvalita šla trochu dole. Prvá séria bola zaujímavejšia a úprimne aj počet logických lapsusov bol na minime. Tentokrát je to o tom, kto viac koho nakope do riti. Stávky sa uzatvárajú tak rýchlo ako sa rušia až človek má pocit, že stabilita u Gangov v Londýne je neuveriteľne vzácna. Každý zrádza každého až to končí šialeným finále, kedy som sa pristihol, že len pokukujem, kedy už bude koniec. Trochu škoda. Stále je to ale podľa mňa nadpriemerný seriál. ()

vinducha

Spokojenost , ale samozřejmě ten efekt naprostého překvapení jako u 1. série už tam není . Nicméně se nám zřejmě trochu profiluje 1 z nejzajímavějších vedlejších postav . A tou je Luan. ()

jarmil8

Tak nejlepší jsou ty rubačky, na tom celý seriál stojí, a jednoznačnými vítězi jsou scény s Luanem a Lale. Šťastná byla ruka, co vybrala Waleeda Zuaitera, hvězdu seriálu Bagdád střed, jako hlavního záporáka. Zbytek je spíše průměr a konec naprosto absurdní. ()

jizvoun

Za mě o něco více zajímavější podívaná, než byla první série. Mělo to pár zajímavých momentů, které jsem nečekal,akční scény fajn, kamera dobrá. Je vidět, že do toho nasypali peníze. Akorát opět spousta nesrovnalostí, stupidních rozhodnutí, chování a efekt nekonečných zásobníků a velmi "taktického" bojového postupu v seřazené skupince proti střílejícím nepřátelům. Ale pořád to je rozhodně nadstandart. ()

Norrek

Oproti první sérii méně přímočaré, více klíček, intrik, zvratů a bohužel také logických přešlapů. Ne, kdybych dal 5, musela vy první dostat 6 a to bohužel nejde :-). Pořád je to ale to nejlepší, co může aktuální film nabídnout z kriminálního podsvětí a já se velmi těším na další sérii plnou brutálního násilí, propracovaných charakterů a doufám, jako všichni tady, opět v nějaké díly v režii G. Evanse ()

Rise.Fall

Ach ten Londýn. Město, kde policie existuje jen v legendách. Ráj pašeráků a gangsterů všech barev... A právě tady se potkávají Koba, Sean, Lale, Luan, Asif a další výtečníci, kteří mají čtyři písmenka ve jméně (náhoda?!), aby soutěžili o to kdo bude králem této země (gangů) zaslíbené. Pak je tu ještě Elliot aka afro bráška Johna Wicka, ten má krom své cesty za pomstou ještě o dvě písmenka navíc. Seriál, kde všichni střídají strany jak ponožky a skutečnost, že je s váma dneska někdo kámoš neznamená, že vám zítra nebude držet pistoli u hlavy. Seriál, kde pokud nevidíte někoho vyloženě rozstříleného na kaši, tak si můžete být jistí, že se za pár dílů (nebo minimálně v další sérii) stoprocentně vrátí zpět. Je to čistě akce, logiku a realističnost v tom moc nehledejte. Já se jen ptám kolik sérií to sakra bude mít... ()