Elliot je nucen učinit životní rozhodnutí; Sean ve svém středu objeví zrádce. (SkyShowtime)

Scarecrow7

Já jsem ani neměl tušení, že má vyjít druhá řada! Tohle je snad i nejvíce underrated seriál vůbec. Nemůžu se dočkat, až to celý zase sjedu, první díl klasicky opět skvělý nářez, hodně krve, příběh a postavy vše na jedničku. Sice mi tam chybí Joe Cole, ale věřím, že i bez něj to bude stejně skvělý. A to jsem si myslel, že se dnes vyspím. No nic, jde se na další díl. ()

warrenur

Vyborny otvarak, ktory nenechava divakom ziadnu pochybnost o "spomaleni", ci "zjemneni". Tvrde, brutalne a bezohladne, za plnej akcie. Naviac, kameru, ktoru som prvu seriu tak obdivoval, totiz, kameraman Broekhuizen to bude mat na povel i v tejto druhej serii a to je zaruka chytlavych a do deja vtahujucich zaberov. Novy zmrd na scene, prefarbeny blondacik Boka, je akoby vystrihnuty z japonskych komixov, ale aspon to dodava vaznost a strach z jeho nevyspytatelnej brutality. 85% ()

ER

Tak to je nekompromisní děj, že jsem po skončení epizody ještě chvíli ani nedutal. Epické, brutální, pořád řádně špinavé a temné, jak londýnská noc. Scéna s pojídáním kulek, wow, konečně něco neotřelého a přitom mráz chodil po zádech. ()