muti

Niekedy by som si rád pozrel zápas na život a na smrť kde zdanlivý víťaz pôjde takmer porazenemu okamžite po krku a nebude si ho chcieť najprv vychutnať nejakou fatalitou a sprievodným záverečným slovom. Ako to vo filmoch býva, takto sa prehráva - karta sa otočí a zdanlivý víťaz ostáva na lopatkách s guľkou v chrbte, alebo niečo podobné. Celebrating too early & destination fked v jednom. Najzaujímavejšou scénou bol pohľad na hranolky s červeným toppingom a zablúdilá guľka co si našla neboráka čo to už mal za sebou. Taká random rana istoty. Asi najlepšie obišiel obľúbený Armenec, svoje kvality ukázal a určite je aj populárnou postavou a tak vyviazol len s emotional damage. ()

warrenur

Hm, hodne naznakov a niektore vyustenia, ktorym sa divacky moc verit nedalo. A uplne prekvapenie u "tucka" na blizkom vychode. Tam tomu "spojenectvu" by som i trosicku uveril vzhladom na zradu. Tej za okruhlym stolom vsak moc nie, a to napriek ulave z vysachovania blondavej hlavy z Londyna. Uvidime, co nam naserviruju v tretej serii. ()