Réžia:
Carl SchenkelKamera:
Dieter DeventerHudba:
Christopher FrankeHrajú:
Marie Bäumer, Jochen Nickel, Thomas Heinze, Karoline Eichhorn, Natja Brunckhorst, Sabine Vitua, Hannes Jaenicke, Angelica Domröse, Matthias Fuchs, Arthur Brauss, Torsten Hammann (viac)Hrajú
Marie Bäumer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Napoleon (2002) (seriál)
Diablova dielňa (2007)
Armin (2007)
Jochen Nickel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Manta - Der Film (1991)
Stalingrad (1993)
Thomas Heinze
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Homo Faber (1991)
Prameny života (2013)
Můj otec Mengele (2003)
Karoline Eichhorn
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nic než pravdu (1999)
Poslední mlčení (2010)
Trafikant (2018)
Natja Brunckhorst
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
My deti zo stanice Zoo (1981)
Princezna a bojovník (2000)
Querelle (1982)
Sabine Vitua
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Život není med (2012)
Žabie lamento (2005)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hannes Jaenicke
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Legenda o Mulan (1998)
Banditky (1997)
Angelica Domröse
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Legenda o Pavlovi a Pavle (1973)
Já, spravedlnost (1967)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Matthias Fuchs
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Lola (1981)
Der Totmacher (1995)
Arthur Brauss
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Vlak (1964)
Von Ryanov Expres (1965)
Železný kríž (1977)
Torsten Hammann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
V červenci (2000)
Nezlomný (2001)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wladimir Tarasjanz
Najlepšie filmy:
Willenbrock (2005)
Život v utajení (2016) (TV film)
Dostaňte mě ven (2011) (TV film)
Marion Breckwoldt
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Dárek bohů (2014)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Till Huster
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Soul Kitchen (2009)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Klaus Dittmann
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dirk Mierau
Nemecko
Najlepšie filmy:
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Erich Krieg
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Süskind (2012)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ursula Hinrichs
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Rolf Nagel
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Veľká vlaková lúpež (1966) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Ulli Lothmanns
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Barbara Woodová: Hra osudu (2002) (TV film)