365 dní

Zfilmování populární stejnojmenné knihy autora Blanky Lipinské ukazuje Lauru Biel (Anna Maria Sieklucka), úspěšnou hotelovou manažerku, jejíž manžel ale sedí do noci u počítače a jí nezbývá než si vybrat shodného robertka. Na dovolené na Sicílii ji ale zahlédne mladý gangster Massimo Torricelli (Michele Morrone), kterému nedávno zastřelili otce (dost krvavě a před očima). Massimo se do Laury zamiluje, unese ji a sdělí ji, že ji bude 365 dní držet v luxusní vile, dokud se do něho nezamiluje. Tento produkt byl uveden jako první polský erotický film a obsahuje ostře řezané mužské tváře a těla, krásné ženy, bohaté stoly, úchvatnou sicilskou krajinu a moře, luxusní vily a jachty tak, aby byl divák spokojen. (Peabody)

wendy221

Předně se nevyhnu srovnání s 50 shades - ačkoli jsem fanda této trilogie, tenhle film mě pohltil. Uchvátil mě soundtrack, dostaly mě velmi věrohodné milostné scény, takové záběry jsem ještě v žádném filmu neviděla! Všimala jsem si i maličkostí, jako zpocenych vlasů pri těchto aktech, i té zivocisnosti, která ve filmech žalostně chybí. Film mě celkově velmi překvapil, ačkoli měl pár hluchych míst a scén trochu mimo (Anna a zničehonic konečná scéna). Jediné, co bych vytkla, byla závěrečná proměna Laury. Předtím vypadala jako směsice Demi Lovato, Megan Fox a jedné naší herečky. Byla neokoukaná a přirozená. Po proměně vypadla lacině. Dokonce jsem si myslela, že má paruku. Každopádně i přes všechen kýč a nesmyslnost to bylo velmi příjemné překvapení. ()

McGuffin

365 dní je z červení zářící knihovny oprášené vyprávění Tomasze Klimaly podle knihy Blanky Lipińske, které naloží pohledné, chudé a mladé, v současném partnerství neukojené i nespokojené dívce v uvedené lhůtě se zamilovat do cizího neznámého, bohatého a urostlého muže, povoláním hlava mafie. Nemá smysl sázet ani zlámanou grešli, že si špatně tipnete, jestli úkol splní, opulentní nákupy střevíčků a šatů tomu předcházejí. Nejzajímavější na té storce je, že se spolu dokáží sblížit sexuálně, zamilovat ale zjevně ne. Vypravěč se nezmiňuje byť jen o jediné věci, zájmu, prožitku, tématu či historii, která by dvojici byla společná, kterou by sdíleli. Přesto to autorovi nedá a dovede je ke svatbě. K té naštěstí nedojde, děvče se vypaří, uteče či zemře nebo co, jinak by dvojka nutně musela být o jejich rozchodu. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

Crussida odpad!

Ja odpad moc casto nedavam... vlastne nikdy. Ale toto... vlastne je to porno film. Od nej taky neocekavate nejaky pribeh, ci kvalitni herecke vykony. Hudba, kamera celkem ok, no ale to jsem si mohla pustit youtubko. ()

splaty odpad!

Tohle je celé úplně špatně. Věřím, že předloha může být čtivá, ale tady se děly věci které byly dost laciné. Nebýt tam ty zbytečné porno scény, dalo by se říct, že je to nevyrovnaný film pro hormonami zmítané puberťáky. ()

Darlinkster

Nejsem fanoušek filmů 50 odstínů, ale tento film mě docela zaujal. Příběh se mi zamlouval a herecké obsazení bylo dobré. Mám rád spíše americké filmy, ale tento počin od filmařů z Polska jsem viděl 2x a stále se mi líbí. Někdo může namítat, že příběh je ohraná písnička, ale na druhou stranu takovýhle filmů moc není nebo o nich alespoň já nevím. Celkově hodnotím 80%. ()

Michba

Totální kravina, oproti tomuto je 50 odstínů vrchol kinematografie. Nejvíce smutné je to, že takovýto film uspěje, najde si statisíce ne-li miliony fanoušků, kdežto několik jiných mnohem lepších projektů je odstrčeno do pozadí, například nedávno zrušené I am not okay with this, které je také od Netflix a je o mnohem lepší než právě 365 dní. ()

pallok odpad!

Všetky digitálne nosiče sformátovať, zoskartovať a spáliť! A to má mať ešte pokračovanie - preto ten zúfalý pokus o zdramatizovanie bezduchého deja. ()

Majci11

Och môj Bože. Tento film nemal asi nikdy vzniknúť. Nielenže to nevyzerá, že je to podľa knihy, ono to nevyzerá ani, že je to podľa scenára. Ten príbeh je strašne blbo vyobrazený a zmýšľanie hlavných postáv je taktiež celé na hlavu. Použijem jeden vtip, ktorý som počul od jedného človeka, ktorý na tento film/porno reagoval: ,, Čo vznikne, keď dáte dokopy sicílskeho mafiána a poľku? Štokholmský syndróm" Katastrofa, 1 hviezdička. ()

Mytago

Jako variace na téma 50ti odstínů to celkem jde. Ale nic víc. Příběh je i přes poměrně slibný začátek vcelku slabota, luxus poměrně předimenzovaný (nabízí se otázka, jestli takhle horních deset tisíc opravdu žije? - nákupy, večírky, sex, - a nic jiného), sexuální sceny ze začátku fajn, po chvíli sledování ovšem začnou nudit. Závěr je dost chudý a otevřeně připravuje na pokračování. Celkový dojem trochu napravuje krásné prostředí, ale skutečně jen trochu. ()

hori14 odpad!

To je tak, když 'pšonci' chtějí napodobit 50 odstínů šedi... Hrůza děs. maximálně pro nějakého teenagera, který uvidí jak žena dělá felaci muži a chce si zpříjemnit večer.... Za mě odpad! ()

Lunalilith

herecký výkon nebyl špatný,děj nebyl ničím vyjimečný,ale připsala bych tomuto filmu body za hlavního herce,protože co si budeme dalo se na něj koukat,a sexuální scény si zahrál dost uvěřitelně.film.Film mi nepřijde až takový propadák, takový update 50 odstínů. ()

Jimko

Čekala jsem podle hodnocení něco mnohem horšího než 50 odstínů, které opravdu nemůžu vystát.. O to milejší překvapení pro mě bylo, že jsem film vydržela až do konce a navíc mi to přišlo i celkem povedené - zvlášť pak hlavní postavy, mezi kterými byla úplně cítit chemie a jsou oba prostě sexy.. Hvězdička navíc za to, že mám podobnou pohádku doma O:-) ... ()

lisak81

Od filmu jsem po shlédnutí hodnocení moc nečekal, ale i tak mě dost zklamal. Kdybych měl film shrnout jedním slovem, napadá mě slovo nuda. Chybí tu dynamika vztahů postav, náhlé zamilování jsem hlavní hrdince prostě nevěřil. Iritovala mě plytkost děje a to, že se nikam zajímavě neposunuje. Naštvala mě i scéna, kde hlavní hrdinka dává mafiánovi facku (ono její chování je i jinak těžko uvěřitelné). Když tohle fackování ženy vidí stále ve filmech, myslí si, že je to normální a můžou to dělat taky. Zajímalo by mě, jakou nevoli by vyvolalo, kdyby takhle fackovali ve filmech muži ženy. Na celém filmu jsou zajímavé jen erotika a pěkné lokace, ostatní fakt o ničem, ale aspoň za ně dávám dvě hvězdy. ()

martingazo odpad!

Naprosto bizarní ojedinělost, která se může už samotnou ideou stydět za to, že i vycucané příběhy z péčka dávají větší hlavu a patu. U takových věcí si člověk říká, jak tomu vůbec někdo může dát zelenou.. ale ať už je tu ta dvojka, chci se zas zasmát nad touhle stupiditou ()

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

14.05.2021

Fanoušci filmů Enola Holmesová a 365 dní (pravděpodobně dva různorodé tábory) se mohou začít radovat, streamovací gigant Netflix totiž čerstvě oznámil pokračování pro oba výše zmíněné snímky. V… (viac)

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (viac)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)