Volá sa John Kruger (Arnold Schwarzenegger) a pôsobí ako špecialista v programe na ochranu svedkov. Pracuje zásadne sám a jeho výsledky sú vždy dokonalé. Svojimi razantnými zásahmi dokáže ohrozeného človeka dokonalo vymazať z povrchu zemského a dať mu šancu na nový život. Teraz pred ním stojí jedna z najťažších úloh. Má ochrániť Lee Cullenovú (Vanessa L. Williamsová), mladú pracovníčku zbrojárskej firmy, ktorá pomohla získať FBI dôkazy o technológii novej zbrane, elektromagnetickej pulznej pušky EM 1, a jej chystanom nelegálnom predaji ruskej mafii. Kruger netuší, že tentokrát bude musieť bojovať proti vlastnému kolegovi a bývalému učiteľovi Deguerinovi- mužovi, ktorý pozná všetky postupy a triky programu na ochranu svedkov. Tomu sa nielen podarí zmocniť svedkyne, ale aj falošne obviniť Krugera zo zrady. Kruger  nie je zvyknutý prehrávať, a tak sa s pomocou jedného z bývalých svedkov rozhodne vyraziť do protiútoku. (TV Markíza)

Emo-haunter

Přiznávám, že mám slabost jak pro akční filmy, tak pro akční filmy s Arnoldem Schwarzennegerem, mým nejoblíbenějším hercem. Já jsem se u Likvidátora teda velmi dobře bavil. Snímek úplně v pohodě odsýpal, a uběhl rychle, neměl vůbec zbytečné pasáže, žádné děravé mezery se za mě nekonaly. Naopak hodně dobrá akce, napětí a celkem slušně zpracovaná myšlenka. Jasné, místy šíleně přitažené za vlasy, ale to je právě to, co Arnolda charakterizuje - je zkrátka neporazitelným likvidátorem. Áčkovější béčko v podobě pochodové akčňárny tedy překvapilo více, než jsem vůbec čekal - a já jsem vzhledem k hodnocení překvapen. Určitě si film zaslouží být v hodnocení výše :) Určitě nejlepší film s Arnoldem od skvělých Pravdivých lží po období před třetím Terminátorem. 7,6/10 ()

ursinko

Tak to bol úlet!!! Videl som to 7.1.1998 na videu, ale na Arnolda, ako skočí z lietadla, následne odstrelí veľké lietadlo, ktoré mu následne zamotá padák a on ho pár metrov nad zemou rozmotá.... a po dopade sa opráši a jazda ide ďalej... to bola sila!! Bŕŕ!! ()

Gore

V roce 1996 jsem byl z toho filmu vcelku nadšený, ale dnes již nejsem teenager a za následující roky se akční film posunul trochu jinam. Teď po mnoha letech mi Likvidátor přišel docela dost průměrně. Holt na některé filmy usedl prach času. ()

jane1106

Hodně přitažené za vlasy, hodně absurdně originální (megakrokodýli v zoo, útok letadla na parašutistu, atd.), hodně zábavné. V hlavní roli sympaťák Arnie ochraňující kočku Vanessu Williams a o kejhák jí usilující můj velký favorit Jimmy Caan - co víc si přát od bezmyšlenkovitého akčňáku?:) ()

Bozvav

Skvělý akční kousek, zcela v meritu Arnyho stylu. Z akce do akce, krev stříká, letadla hoří, auta vybuchují a spravedlnost zvítězí. Co více si od snímku tohoto tipu přát? Hudba se hodila a herci odehráli slušně. Zvláštní poklona mému oblíbenci Jamesi Caanovi. Za mne plný počet. ()

agassi68

Arnold v každom akčnom filme robí to čo má, aj keď hrať nevie - priťahuje divákov. A o to ide. Bez neho by tento snímok zapadol prachom. ()

Páně

Jako komedie s akčním nádechem to funguje. Občas i kouzlem nechtěného. U některých scén a Arnieho hlášek jsem se skutečně až svíjel smíchy v křečích. ()

char_t

Lehce nadprůměrná, ale jinak typická Schwarzeneggerovka. Slušná akce, pár hlášek ("Kde to jsem?" "Na zemi! Vítejte!"), sličná slečna, neomylný, přečestný a nesmrtelný svalovec. Zábavné, ale nesmí se u toho moc přemýšlet. Body navíc za Caanova záporáka. ()

helloween93

Standartní akční film s Arniem, který zaujme zejména obsazením - Vanessa L. Williams, James Coburn a skvělý James Caan. No a Arnold v s dvěmi pulsními puškami je smrtelná kombinace.:) Film jsem viděl několikrát v TV. ()

Anduril

Tak tento film proste nemal chybu. Je z Arnoldovho top obdobia. Herci sa síce nepretrhli, ale aj tak to stálo za to. Bezmyšlienkové strieľanie, skákanie, hláškovanie, super zbrane. Top scény: padák a zrazenie lietadlom + útok krokodílov. Tak už len kvôli tomu 4 *. ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Z amerického Los Angeles přichází smutné zprávy, ve věku dvaaosmdesáti let totiž ve středu večer opustil filmový svět americký herec James Caan, jehož si diváci mohou vybavit ze snímků jako Příliš… (viac)

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (viac)