Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

naytsirk

Akce od začátku do konce... teda až na těch pár zbytečných patosáckých rozhovorů žoldák vs. indickej kluk drogovýho dealera... Jako oddychovka na večer rozhodně stojí za to... ()

Cibulka23

Jednu hviezdicku davam Chrisovi Hemsworthovi, dalsiu hviezdicku davam bojovym scenam a kamere. Cakala som viac,ale nedockala som sa,lebo ma film uspal. Je to presne ako 6 underground na cele so skvelym Reynoldsom, ked ani silny slavny herec nezachrani slaby film. ()

kodwin

Až moc akce, málo času na oddech, příběh slabý. Dalo se na to dívat, ale z celkového hlediska se jedná o průměrný akční film. ()

Skyw4lker7

Zábavná akčná jazda, ktorá nie je ničím výnimočná no baví a to je hlavné. Chrisovi Hemsworthovi rola žoldáka perfektne sadla. Filmy ako tento na štýl 96 hodín, John Wick alebo "Call of Duty" môžem takže sem s nimi 👍🙂💀🙅🌏. ()

VashCZ

Dobrý akční film s Bčkovým příběhem. Velmi ucházející boje na blízko, dobrá střelba, chabé výbuchy a opět jako všude, naprostě směšné granáty. Trochu to nechápu, granáty neumí ani v žádné počítačové hře ani ve filmech. Svoji správnou vzdáleností zaujmou některé dobré sniperské positioningy, tak třikrát působí nechápavě záběry, kde jsou dva nepřátelé, ale třetí se vynoří na místě, které kamera ještě před sekundou zabírala. Házení lidí různě po místnosti nebo jejich otáčení o 360 jako mažoretka je taky gól. No ale chytlavé. Bohužel čím se film posouvá ke konci, tím víc je tam blbostí a v záverečné scéně už musíte úplně vypnout mozek, neboť něco prostě nemá vysvětlení a pro mě to bylo úplně nepříjemné. 50%. Upozorním ještě na všední problémy jako nelogické chování castingu(naprostá davovka). Dále naprostá nedotknutelnost dětí a to i v případě, kdy jsem čekal jak jich hrdina odpraví pět a z toho jednomu usekne hlavu. Bohužel. Apolitické, bezvyzání, prostě vše co by jen trochu mohlo být zaměřeno na určitou konkrétnost tam není. I přesto je to jeden z nejlepších produktů netflixu, který v nové exklusivní nebo své tvorbě prostě neumí zaujmout ani jiným "lepším". ()

Pavlo

Tak zaujímavo to začalo, až aj to v 1/3 filmu skončilo. Bez logiky, emócií, sympatických postáv, riadneho vrcholu filmu. Tvorcovia zjavne veľa hrali PC hry, bo zvyšných 2/3 filmu bol hlavne boj, streľba, chvíľu bla bla, čo nám malo akože dať nejakú tú hĺbku a emóciu a opäť boj a streľba. Ale na druhú stranu spracovanie, strih a efekty filmu sú na slušnej úrovni. Zhrnutie: jedná sa o nemastný-neslaný mix Equalizer, Taken, John Wick a Hardcore Henry. P.S. Thor si tam zakilluje do sýtosti, to asi preto aby bol ďalší Marvel film vekovo prístupnejší - hold trénovať sa musí :-D . ()

Monditrade

Pecka nářez... chvilku jak 3D střílečka v super slumu kde nikoho nezajímá život jednoho z miliard Indů, které se tam střílejí na potkání.. tím se jen dokazuje, že čím více miliard lidí někde žije,tím menší tam hodnotu člověk má.. a zde obzvlášť.. kde mafiánský magor je více jak starosta obce Čimelice .. a omylem střelit někoho do palice je zde zcela normální.. děcka tu vraždí, police tu vraždí, armáda tu vraždí a ve finále gangsteři vlastně nikoho ani nepodřežou.. což je celá absurdita filmu, ale právě to z něj dělá trochu odchylku od všech jemu podobných.. Rambo 24 ()

jigsaw44

Scenár: Tór, ktorý si hrá na Ramba a zachraňuje malého cigoša niekde v Indii, pričom ho zabijú (Tóra, nie cigána). Skutočne nič originálne. Vážne k tomu napísal scenár Joe Russo? ()

Eric.Kosar

Hemsworth je sympatickej, ve filmu je sice hodně klišé, ale stejně se to dá přežít. Klasická odpočinková jednohubka od Netflixu, který už potvrdil 2. díl, aby zas mohl ždímat další sérii. Jak jinak. ()

Ivuska71

Drsný a přece zranitelný. A velmi lidský. A dnes, kdy lidstvo potřebuje víc lidskosti je to jako když najdeš. Přestože celý film čpí násilím, má náboj, který se nedá nevycítit. Pro mě překvapení, a to velmi příjemné. ()

Naby

Zacinalo to celkem zajimave, sle postupne se to zvrhne v kopii 80 tek ala Comando, coz proste beru v dnesni dobe jako brak. Hold se svet posnul za pul stoleti!!! Nedoporucuju nikomu. ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno