Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (Netflix)

Yamatosan

Jsem velmi, velmi nadšený! Konečně ženský akčňák, který má skoro vše na svém místě, sakra dobře to má! Jasně, OK, scénář je taková ta klasika, ale není to aspoň úplně tupé (jako třeba jinak za mě taky dost povedený The Protegé), i když pravda, třeba Woody byl jasná svině snad od prvního záběru. Ale za tím pro mě už začíná seznam jasných kladů. Prostředí (pseudo)Japonska využito výborně, temné město osvícené neony, nádhera - a je mi jedno, že to vlastně moc není reálné. A hlavně akce, která je krásně přehledná, úžasně tvrdá, často až bolí to vidět. Což souvisí s tím, že hrdinka většinu filmu umírá a je to na ni sakra vidět a cítit (nevybavuji si film, kde by hlavní hrdina takhle permanentně trpěl). A konec, kde sice projelo pár zbytečných cliché (meče třeba), ale ač jsem se pořád bál, že nějakým z klobouku vytáhnutým trikem Kate zachrání - a ne, dali to, a tím mi ten film dává mnohem víc smysl. ()

Ulquiorra Cifer

Jak to dopadne, když se pomuchluje anime Kite a Zastav a nepřežiješ? Narodí se Kate, akční šílenost od začátku do konce. Jelikož jsem ovšem viděl oba rodiče, už to pro mě nic extra nebylo.Spíše bych film přejmenoval na - Huntress japonská jízda. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno jsem od tohoto snímku vůbec neočekával, že mě bude tak bavit. A stalo se. Na to, že je to snímek s průměrným hodnocením, tak pro mě je to lehký nadprůměr. ()

Chicharron

Jedna hvězda za vizuál - japonský "anime look" Tokia vypadá zajímavě, druhá hvězda za nápad s ostravou poloniem, všechno ostatní bohužel nic extra a to včetně otravy poloniem 204, jehož izotop ještě hůř k mání než izotop 210, takže kde k tomu přišel filmový "V." je asi již na pomezí sci-fi. Další věc, která mě vyloženě točí,...Woody Harrelson... Kdysi kdosi řekl, že v ČT bylo jednu dobu "přezedníčkováno", člověk se bál otevřít konzervu, aby na něj nevybafl Pavel Zedníček... Podobně to mám s Woody Harrelsonem... Mám prostě po krk toho jeho vytlemeného xichtu, jeho přiblblých grimas a čím dál tím víc vrásčitého a nesympatického rypáku. Člověk se bojí podívat na film, aby tam náhodou nebyl Woody Harrelson s tím jeho věčným pozérstvím - bacha, já jsem "pan herec". Mám poslední dobou těžkou otravu Harrelsonem a poločas rozpadu tak 15 minut... Zapomněl jsem na něco? Jo, hrdinka mele z posledního, srdce je buší jako o závod a pak si píchne injekci "stimulantu", pro kterém se jí srdeční rytmus vrátí k normálu... Takhle fungují "stimulanty"? Adrenalin? Vtip roku....anebo zázrak moderní medicíny...? ()

Polux

5/10 | Low budget low level verze Johna Wicka. Akce je hodně fajn a sem tam i docela nápaditá (asi není náhoda, že executive producer je tady Leitch:-)) a moje oblíbenkyně MEW to táhne, seč ji síly v průběhu filmu stačí (v této souvislosti bych zmínil ještě její účast v The Thing, kde to také táhne nahoru:-)). To je ale bohužel všechno. | Scénář slepený z tisícikrát viděného (hned na začátku s dítětem v zaměřovači jsem si nemohl nevzpomenout na The Replacement Killers:-)), zvraty předvídatelné kilometry předem (jak to dopadne s Harrelsonem, který má bohužel v podstatě jen cameo, jsem psal už pod trailer a samozřejmě, že to tak dopadlo:-(), teen sidekick otravná téměř po celou délku filmu, povinný souboj na katany (jsme snad v Japonsku a zápletka se točí kolem Jakuzy, ne:-)?) nikde (ten pětivteřinový pokus, co je ve filmu, nepočítám) a samotná premisa by potřebovala také trochu doladit (opravdu stačí ládovat do sebe adrenalin, nebo co to bylo, aby byl člověk fit na close combat, když je postižen ARS a zbývá mu den života:-)?). | Plus mi několikrát během filmu přišlo, že v konkrétních (akčních) scénách lze docela poznat, kdy postavu hraje MEW a kdy ji zrovna zastupuje stunt double, ale možná jsem mimo. Nebo mám MEW, resp. její fyzickou postavu, až příliš v oku:-) | Celkově prostě (bohužel) další pásový výrobek od Netflixu. Neurazí, nenadchne a na jeden večer obstojně zabaví, ale tím to končí. Nejlepší Netflixovská akce (Extraction imho) stále nepřekonána. | PeZet ()

Pythonator

Další feministická vaginální akce. Tentokrát v podání krátkovlasé sympaťačky (že by cool lezba?). Mary je okouzlující a uvěřitelná ve všech polohách a utáhne celé to akční béčko na svých skromných bedrech. ()

DavHav

Mary E. Winstead je ve filmu pěkně otrávená a ukazuje nám, co všechno mohl Litviněnko dokázat, kdyby se snažil... OK, cynismus stranou. Jde o zcela rutinní příběh o zradě a pomstě. Pozitivem jsou dobře hrající, z mnoha ran divoce krvácející Mary, na hranu jdoucí (digi)brutalita některých scén a prostředí Japonska, negativem jsou některé akční momenty (náhrady Mary kaskadérem místy působí až rušivě) a celkově lehká demence příběhu s pseudozvraty očekávatelnými od prvních vteřin. Celkově neurazí, ale delší chuťový ocas nezanechá. ()

mdf

Zabiják v ženských sukních, který dostane  bezpočet ran, kulek ale všechno ustojí a  všechny zmlátí, prostě přehnané až na půdu. ()

hardnoize

nedoporučuji sledovat od 18-ti let....podle mých zkušeností film do konce dá jen tato věková skupina. Začátek filmu je ještě celkem koukatelný, možná i lehce realistický, ale po počítačové scéně jako ze hry Need for Speed jsem to vzdal a snažil se místo sledování dělat cokoli jiného. Jednu hvězdu dávám za atraktivní Japonsko a možná jedna bitka...Zápletka je předvídatelná, x-krát viděná.... ()

Zaks

Jednoduché akčné béčko z Tokia so slušne hrajúcou Mary Elizabeth Winstead, ktorej sekunduje teen japonka. Ostatné postavy viac-menej zbytočné, určené na počítanie skóre. Woody Harrelson zostal hodne nevyužitý. R-kový rating a veci s tým súvisiace sa ale rátajú k plusom filmu. ()

klukcz

na akční jednohubku ,kterou by to mohlo být je film příliš roztahaný a ve výsledku nudný. a k tomu buď přidat na humoru a nebrat se tolik vážně, když nemám na slušného choreografa na souboje. ()

quintes

Mňa osobne film milo prekvapil.. Samozrejme som váhal s pozretím (po návšteve tejto stránky samozrejme), no neľutujem. Zakaždým rozoberať scenár, strih, efekty (scéna s "autohoničkou" a.k.a NFS.. really?) nemá cenu, dejovo veľmi milo prekvapil. Netflix biznis plán bojkotujem (pritom si Netflix platím pravidelne), ale občas sa im zadarí (u mňa osobne). Preto 4* ()