Úspěšná autorka Veronica Henleyová (Janelle Monáe) je lapena v děsivé realitě. V zápase s vlastním vědomím musí odhalit šokující záhadu dřív, než bude pozdě. Vyvolená je hororový thriller od producentů snímků Uteč a My v režii novátorského dua, které tvoří fenomenální Gerard Bush a Christopher Renz (Bush+Renz). (Vertical Entertainment)

endymion

Hnusná rasisticlá agitka hnutí BLM, kde jsou běloši zobrazováni v neakceptovatelných a urážlivých stereotypech. Odcházím do ulic zapalovat a rabovat. ()

Dechman

Záver bol vcelku prekvapivý, ale to záverečné prevedenie ala veľká vlastenecká vojna  - to už bolo moc, nemám nič proti obrodeniu či natočeniu neprávosti, ale toto už bolo za čiarou gýču... ()

Sopholojong

WTF? Dalsia lacna BLM agitka-sracicka (pribehovo) o tom, ako sa stale "niggas" nevyrovnali skoro s dvestorocnou minulostou a pozor! silne rasisticky film. V mojich ociach voci nam vsetkym bielym ludom, ktory im stale robime zle - no fuj, fuj, fuj - ake sme len zlo! :D Po filmarskej (remeselnej) stranke nemam problem - intro navnadi, cernosky su na spapanie (okrem tej velryby z Precious), zaporaci drsni, ale ta pointa je fakt mimo. Chcel by som to vidiet s opacnymi (vymenenymi) rolami, to by zase bolo nepokojov v US. ()

Dr.Love

Pro někoho odpad a spoustu tun kritiky. Pro někoho chválený film který nedosáhl kýženého pochopení. Spíš je to o tom co v tom chceme vidět. Rozhodně to není historické drama které jsem měl v plánu zkouknout. Daleko historičtěji vystupuje i Django než tahle zvláštní slitina všeho chuti. Minulostní části jsou jen ponižující, mrzké a prázdné nemají žádný cíl a pokud mají diváka šokovat sorry se mnou ani nehly. Současné části jsou obalené pozlátkem a servírované divákovi na podnosu z diskriminace. Finále se skládá z boje za svobodu, výsměchu historii a tragické zjištění že je to celé jen fraška. Upřímně aby se to celý zakončilo opravdu měli udělat scénu jak do hlavní postavy přijíždějící policie vykropí třicet zásobníku. Myslím že by to výrazněji podtrhlo to co celý film představuje a čím chce být a přitom se krčí jako tmavá postavička v koutě a schovává se za historii, pletichy a thrillery. Měl by se rozběhnout a křičet na celé kolo: "Ano, jsem sociální agitka!" Jedna hvězda za hudební doprovod a kameru. ()

Chicharron odpad!

Dost nepovedený "horor", u kterého ve finále člověk nechápe, co tím chtěl básník říct. Únos lidí do "tématického" parku, do kterého v podstatě může náhodně kdokoli vejít? Hahaha. ()

Zaks

Pardon, ale toto sa nepodarilo. Celý film bol vlastne veľký prelud a záver to už úplne zaklincoval. Fantasmagória na podporu hnutia BLM, ale ináč nič moc zaujímavé. ()

Aceboris

Nechápem čo je na tomto hororové, to , že niekto opíše prístup bielych k černochom takýmto spôsobom v čase Black Live Matters je čisto účelové . Ako na čo je tento film dobrý , na rozpútanie vášni, alebo čo je jeho úlohou . Načo sa zbytočne vracat do histórie, všetci vieme , že tak ako černosi tak aj množstvo iných rás bolo potlacanych vrátane Slovanov . Za mňa nepozeratelne , účelové , zaujaté . 1/10 poprosil by som o vyradenie zo zoznamu horor , toto je čisto rasisticky thriller. Skôr kategória Dráma/ thriller To , že to je v kategórií horor má ako fanúšika tohoto žánru doslova uráža !!! ()

caesar_sauce

Úplná píčovina a nebudu ztrácet slova na výběr tématu, ale: Jedna hvězda za grafiku: Motýl na ksichě posteru je (mj.) parafrází posteru MLČENÍ jehňátek z r. 1991 a vzhledem k tomu, že tady je mlčení jakýsi nosný téma, jedná se o povedenou aluzi. A to otočený E v ANTEBELLUM vnímavýho čtenáře nasměruje číst ANTE pozpátku, teda ETN... BELLUM, čili etnická válka, páč jsem starej latiník, žáno. S tímhle si někdo vyhrál pěkně. ()

frostbite

Nápad zaujímavý. Jasné posolstvo, že je medzi nami aj v dnešnej dobe stále kopec vytretých rasistov…to vidno aj tu v komentoch. A tiež téma pomsty a fakt, že násilie plodí iba ďalšie násilie…Ale dej sa ťahá, ako žuvačka. Ospalú dramaturgiu ťahá dopredu iba hlúpe chovanie hlavných postáv…asi ma už nebavia filmy, ktoré pre posun v deji potrebujú, aby sa dospelí ľudia v krízovej situácii chovali, ako desaťročné deti…navyše označenie horor je úplne chybné. Horor to nie je ani náhodou ()

maro0902

nudný začiatok ale zato záhul poslednú pol hodku..nedajte sa odradiť pomalším tempom a hlavne si to treba pozrieť do konca lebo prídete o moment prekvapenia. ()

silvia93

Já bych prosila o vrácení ztraceného času. Trochu spoiler : Je to slatanina Djanga a Westworldu s tím, že jde o otroctví černochů, ale v našem světě, kde existuje místo, kam je unaseji a není úniku...takže i trochu inspirace z filmu Kolonie zde vidím. I když tam je zas jiné téma. Extrémně nudné a nevím, kde má být ten horor v tom. Příběh skoro nulový. Nevím za co dávám 1 * ale odpad to asi úplně není. ()

emde odpad!

Nechápem, ale kedy afroameričania, či ako vlastne chcú, aby ich svet vnímal, konečne priznajú, že nebyť otroctva, tak sú zalezeni kdesi v Afrike a nikto z nich by nemal život ako v Amerike?? ()