Rytíř ze 14. století se zázračně dostane do současnosti do amerického Ohia, kde se zamiluje do učitelky biologie na střední škole, která už nemá o lásce žádné iluze. (Netflix)

mkubalikova

Vanessa Hudgens se do těchto romantických filmů ala Hallmark Channel hodí. Je roztomilá, naivní, pěkná. Když k ní přihodí sympatického muže a vánoční atmosféru, tak já jsem spokojená. V tomto případě ale mohli trochu domyslet zápletku. 50% ()

Prochy38

Nevím, ale pro mě jen kopie Kouzelné romance. Ještě k tomu s tím, že nešlo věřit vůbec ničemu. Moc umělé, moc předvídatelné, prostě jen americké vánoční pozlátko. ()

KM Phoenix odpad!

Neskutečná nablblá hovadina, která si ani trošku nezaslouží místních 55%. To je přesně o 50% víc než by to mělo mít. The Guardian to nedávno shrnul v článku "Turkey anyone? Why standards slip at Christmas when it comes to film" a musím s nimi souhlasit, v předvánočním a vánočním čase se opravdu objeví hodně pofidérní filmy, které by v jinou roční dobu neměly šanci. Pominu historické nepřesnosti (irský "hrad" Charleville byl stavěn mezi lety 1798 až 1814, středověkou angličtinu opravdu z té moderní neuděláte divadelním deklamováním a občasným použitím archaismu jako "egads" či "toodle-pip", atp.), jelikož těch tam bylo na několik knih. Dialogy jsou vyloženě hloupé, herci tragičtí a postavy se chovají dost podivně. Každopádně až budu potřebovat nasekat dřevo na topení tak si pozvu toho typa s mečem, jelikož ten to dříví seká jak kosou louku. ()

barteca

Komerční film pro komerční dobu. Dokoukáno s velkým úsilím, byť jsou vánoce a pohádky jdou na dračku. Josh Whitehouse hrál špatně už v Poldarkovi. ()

Cvalek

Výborná podívaná i atmosféra, líbilo se mi to. Výborný příběh i skvělé obsazení herců. Takové to filmy o vánocích přímo milují. ()

hazaba

Neurazí ani nenadchne. Typicky předvánoční romantika pro televizi, která v sobě spojuje cestování časem, neromantickou hrdinku, jež začne věřit na lásku, předvánoční atmosféru a galantního štramáka... když se blíží Vánoce, proč ne? ()

Rathalos

Krasny vianocny film s kuzelnou atmosferou ako sa patri,ktora cloveka uplne dostane,samozrejme je to romantika ako hrom s miernou davkou sci-fi,pretoze sa tu tak trosku cestuje v case,Vanessa Hudgens je ohromne okuzlujuca,Josh Whitehouse je sympatak a Emmanuelle Chriqui je neskutocne krasna,k tomu vsetkemu velmi pekny pribeh a hudba,ktora vam vylepsi naladu a ja som sa pristihol ako sa usmievam,takze je to jasne...:-) ()

chrispe

Ale jo... hezké. :-) Láska napříč staletími! Taková vánoční pohádka s příjemným obsazením. I když ten závěrečný odjezd na koni bych klidně vynechala. Btw: Vanessa Hudgens během filmu vystřídá pár fakt hezkých náušnic! :D ()

netWoor

Tak nějak v čase vánočním, když za okny padá sníh a v krbu praskaj polena, přitulit se k tomu druhýmu po dobrým obědě a pomalu usínat ... tak todle je téměř ideální film. Blbina, ale kdo by hanil vánoční čas? :) ()

Shitonit

Romantická prima pohádka, kde se princ bez koně zvrtne včase, a zjeví se tady u nás. Teda ne v ČR, to by se asi posral, ale v dokonalý Júesej. Pobíhá po ulicích s metrovou histerickou mačetou sem tam, to samo nomu neva.. ale vo tom to vlastně není... No a než si stačí vrznout do náhodně nalezený princezny, frnk, a šupajdí zase zpět do minulosti. Takže je to dost jiný, než např. Popelka, ale též velmi fajn podívaná. P.S: Ale jednou stačilo ! ()

ANTYCHRYST

Příjemná vánoční.. oddychova.. Romantarna jak cep :) cestování v čase.. Rytíři.. Hledání prave lásky.. Nic náročného.. Prostě přímočarý tah na branku.. :) v tomto případě je happy end.. Povinností :) :) 55% ()

HEED

Nejsem úplně přesvědčený o funkčnosti tohoto počinu jako takového. Dokonce to nemá ani ten správný vánoční šmrnc. Dvě hvězdy jdou hlavním hereckým ženským rolím, které vypadají, skoro jako by si odskočili s filmů pro dospělé, zahrát nějakou komedii/romanci. Jednu dávám za prostředí a trochu toho sněhu. Zbytek je blbost, ideálně pro projekci na tv nova. ()