The Owners

• Nový Zéland The Owners
všetky plagáty

Traja kamaráti si vyberú za ciel svojej lúpeže dom zámožného lekára a jeho ženy. Zo začiatku všetko vyzerá ako jednoduchá cesta k bohatstvu, ale po malej chvíli sa celá akcia zvrtne a jednoduché prepadnutie sa mení na nočnú moru. (Marceloo)

bourec

První půlhoďka filmu byla po dlouhý době koukatelná jako normální film. Ovšem z tří hvězd ta druhá půlka udělala sešup na dvě odřený. Divně se chovající postavy z toho udělaly psycho blázinec. Ovšem zábavou to zrovna neoplývalo. 30%. ()

oveckaoa

Komentář obsahuje spoilery 3 chlápci a ženská se rozhodnou vykrást barák doktora a jeho ženy kde je trezor. Tak se tam dostanou a zjistí, že ten trezor není elektronický , ale číselný a nemůžou se do něj dostat počkají si teda na toho doktora a ženu s tím, že se tam dostanou s její pomocí pak se to, ale zvrhne. A do háje jde i celý film máme zde 3 postavy z nichž jeden je magor už na pohled druhý je nula co chce být ve vatě (jeho slova) a třetí je tlustoprd, který je tak retardovaný (k tomu se ještě dostanu), že bych mu nedal na hlídání ani akvárium s rybičkama jelikož bych se bál, že mu uplavou ta ženská je zde vyloženě do počtu, aby zde byl ženský element. Tak se to zvrtne jeden umře (zkuste hádat, který to bude) druhý je zraněný a zůstane ten retardovaný tlusťoch a ta ženská. Tomu tlusťochovi mezitím klesne iq do mínusových výšin (už předtím byl debil nyní je ještě větší) tak, že si tam lehne nechává se opečovávat (od lidí, které chtěl oloupit a vůbec mu to není divné) dívá se na televizi a žere a jediné komu to přijde divné je ta ženská. Spíše než horor je to psychologické drama záporáci nejsou dostatečně magoři a gore zde je pouze jeden uříznutý prst. 40 procent ()

666Carnage

Takový příjemný home invasion o páté. Anglický hororový snímek co se docela povedl. Bylo mi jasné, že se to nějak zvrhne ale takhle zase ne. 60% ()

Hapretor

na oddech ok ... správně blbý charaktery ... a bylo hezký vidět po dlouhý době zase Aryu S. - jen díky ní jsem na to kouknul ... ()

Rathalos

Home Invasion tentokrat z Anglicka,tento pod-zaner mam rad,cize potesilo ma to,nechybalo napatie,gore efekty,fajn atmosfera,herecky to bolo dobre zvladnute,niekedy az velmi,z tej starej siel strach,brrrrrr a na konci doslo aj k prekvapeniu,myslim,ze vydarena hororova zalezitost...:-) ()

BOURQUE

Spíš thriller, s prvkami žánru horor. Z hľadiska sub-žánru „Home Invasion“ (tvorcovia sa pravdepodobne inšpirovali aj snímkom Don't Breathe), bez nejakých prekvapivejších momentov. Z chovania a „nebojácnosti“ majiteľov tušíte, že karta sa raz obráti. Niektoré scény, ktoré majú blízko k záveru, režisér zbytočne komplikuje. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Cinematrix

Když jsou v hlavní roli 4 totálně nesympatičtí, svým chováním solidně retardování asociálové, kteří neuměj nic jiného, než krást, je jasné, že se bude fandit záporákům v podobě dvou důchodců, v tomto případě majitelům trezoru, jehož otevření je pro naše nesympatické hrdiny nakonec mnohem složitější, než obyčejná brigáda v supermarketu. Divák mého ražení si tedy zamne ruce, udělá si pohodlí a jde se kochat tím, jak to těm nemakačenkům ti důchodci natřou. Tady to začíná bejt trošku zajímavý, protože dědek je zarputilej, s čímž retardi nepočítaj a než by prozradil kombinaci k trezoru, radši zkousne to, že mu nesympatičtí nemakačenkové chtěj masakrovat jeho babku. (I když, když jsem tu babku viděl, tak jsem ho trošku chápal.) Celý je to nakonec postavený na tom, že nevíme, co je v tom trezoru, takže se oprostíme od toho, jak jsou ti herci hrozní a jsme zvědaví, co v tom trezoru je. Na to byl podle mne zvědavej i scénárista, protože podle mne ještě deset minut před koncem to nevěděl ani on sám. ()

helraiser

Nemůžu si pomoc, ale tohle mě tedy vůbec nezaujalo, psychopatičtí důchodci byli sice docela fajn, ale ta partička exotů jako hlavní postavy mě doslova srali. ()

Acrobat odpad!

Žiadna domová schôdza vám nemôže pripraviť na to, že tí milí starkí sú... nuž každopádne, ohavné britské ksichty a ich spôsoby vyvolávajúce až antipatiu, skrz perfídnych starých srágorov, v jednotnom mieste typicky viktoriánskeho vŕzgajúceho domu predvádzajú keď nie už film, tak aspoň tú satiru. Ako inak nazerať na tento študentský počin, kde nikto nevie čo bude nasledovať a v nudných kreáciách sa odohráva buď nepodarený thriller, veľmi neúsmevná satira, akože snaha vykradnúť „matku!“ až s pomerne príjemným koncom. Britský zamastený, nepodarený, nepekný, antirozumový rozbor jednej lúpeže. (videné 15.11.2020, BDrip) ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Z věznitelů a násilníků se stanou vězni a oběti. Námět zajímavý, ale zpracovaní debilní, "tupé" myšlení postav a celková pointa a "šokující" závěr vařil z vody. +++ SPOILER 20ti slovy: Lupiči chtějí vykrást dům a "mučí" důchodce kvůli kombinaci k trezoru. Jenže důchodci jsou úchylové, všechny zabijou a v trezoru vězní unesené holčičky. ()

Mamlas

Hnusnější casting se prakticky nevidí. Odporná pizda, tu fakt museli dlouho hledat, a tři další amatérští debilové jdou vykrást barák. Pak se rozehraje nepříliš zajímavá situace, která otravně přetrvává celou dobu, a pak to celkem očekávatelně skončí. Celé je to prolezlé amatérismem, kupama blbých keců a prostoji, které tvoří skoro celý film. Skoro celé popřetáčeno. (12%) ()

MadyDollar

První půlka je vyloženě otravná, až se na ni skoro nedá koukat. Sledovat třičtvrtě hodiny tři dementní primitivy, jak melou sračky bez zjevný myšlenky, ne, díky. Po půlce je to fakt super asi 20 minut, krásná atmosféra plná napětí a pak je to zase zpatlanina až do konce. Takovej roller coaster, kde čekáte třičtvrtě hodiny ve frontě, pak se chvilku parádně svezete, ale na konci zklamání, protože to za to nestálo. ()

Kushina odpad!

Vážně nesnáším filmy, kde jde krást banda zasranejch a to zdůrazňuji znovu ZASRANEJCH přizdisráčů. 1) První je vyhulenej jak paprika, přitom posranej tak moc, že ani neumí uříznout prst a jen kecá. 2) Druhý je tlustý nevycválaný prase, co se když viděl krev, tak si nasral do trenek, i zvuk brusky ho skoro zabil, takový mladý autistický retard. 3) Třetí měl sice koule a uměl dělat násilnické věci, ale jinak to byl alkoholickej feťák. Tak to shrneme, že šla krást banda připosranejch vyfetovanejch přizdisráčů. Když pominu to, že neměli rukavice (takže by je policie našla podle otisků, protože jak retardi dělali všude bordel, to že měli punčochy, přes které by se dalo i souložit, jak byly průsvitné a to, že na sebe mluvili jmény...Říkám si, že bych proti nim byl profík. No tím ale příběh nekončí, nejschopnější z těch tří je zabit a druhý nejschopnější těžce zraněný a ten nejméně schopný prasečí muž si začne dělat zálusk na jeho přítelkyni :D :D No a pokračuje to dále, staří doktůrek se rozhodne místo záchrany týpka zabít, holka je tak pitomá, že když nemůže utéct dveřmi před dvěma důchodci, protože jsou zamčené, tak ji nenapadne použít okna...Najednou se ze starého dědy stává šílenec, který chce všechny zabít a má šílenou sílu, když před tím sotva vyšel schody. :D No tlusťoch se pořád snaží nějak sbalit tu čubku a vůbec mi přes jeho debilitu nedochází, že je důchodci chtějí sejmout, aby nemohli vypovídat o tom trezoru, takže dál mele ty jeho hovna o lásce k holce, která je naprosto mimo jeho ligu :D Najednou dojde k trapnému zúžení obrazu a trapnému zvuku (nevím jestli ten obraz nebyl chybou jen mojí verzi filmu, ale vypadá to, že ne), tohle bylo i blbě podaný po stránce režie (úplně kreténsky). Do místnosti vletí slzný granát - i naprostému vylízanému kreténovi by došlo, že je to něco, co pro něj opravdu není dobré, ale aby k němu ta kráva (o které jsem si myslel, že není tak vypatlaná) šla a nadechla se ho, tak to jsem měl dost. Potom v době plném slzném granátů babka běhá ze stínů jak Usain Bolt a mlátí holku a ta ji není schopna ani postřehnout (jsem si chvíli říkal, jestli se nekoukám na Naruta a Zabuzovu Gakure no Jutsu)....... Poté je přednější nasadit si plynovou masku, než se vyhnout útoku starého páprdy (i když ten vzduch dýchala cca 2 min a věděla, že ji to nezabije ani neuspí, rozhodně ne když bude bez vzduchu dalších 20s), potom stojí u skleněných dveří, které zrovna zamkla a nabídla krk dědkovi...Potom nůž nechá položený v kuchyni, hlavní zbraň, jediná obrana před dědkem. A nakonec ji zastřelí zfetovanej tlusťoch, kterému se snažila pomoct (protože je prostě vymrdanej retard)....A výsledek je takový, že v trezoru nebyly prachy, ale holka kterou drželi v zajetí v řetězech... Bože....nezdá se vám to fakt trapný a debilní? Mně se ani nechce pokračovat...Nikdy jsem neviděl tak kokotskej film a to že se na každý film snažím dívat s nadhledem, ale tohle nešlo prostě.... 5% ()

Naghavi

Arya, aneb slečna Williams asi nebude žádná příští Natalie Portman, ale v této blbosti zářila. Ono to taky jinak nešlo v takovém pošahaném castingu. Loupež, co se vymstila očekáváným směrem a pěkně jeblí senioři. Lehká, ale blbá zábava pro jeden večer. ()