Epizódy(8)
-
Adrenalin (E01)
-
Amnesie (E02)
-
Todeswunsch (E03)
-
Dein Wille geschehe (E04)
-
Sag, es tut dir leid (E05)
-
Erlöse mich (E06)
-
Schließe deine Augen (E07)
-
Die andere Frau (E08)
Hrajú
August Zirner
USA
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
54 hodín (2018) (seriál)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Sandra Borgmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Gro Swantje Kohlhof
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Tanja Schleiff
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Stephan Schad
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Jan Peter Heyne
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Friederike Becht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Parfum (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jens Harzer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Luise Wolfram
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Stephanie Eidt
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Matthias Ludwig
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Alexander Finkenwirth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Merab Ninidze
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
McMafie (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Alva Schäfer
Najlepšie seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál) - herec, rozprávač
Marc Hosemann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Christina Hecke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Allmen (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Milton Welsh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Steven Scharf
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Regula Grauwiller
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hildegard Schmahl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Temný les (2020) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)