Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

holub109

Takhle fakt ne. Adam Sandler si opět odskočil na Netflix a tentokrát pro něj připravil dost možná nejhorší film své kariéry. Hubieho Halloween je strašně trapným a hloupým filmem, který máte po půl hodině chuť vypnout. Já jsem ale dokoukal a i když byla druhá polovina malinko lepší, pořád se jedná o hluboký podprůměr. Jediné, co tady jakž takž funguje, jsou podle mě nejrůznější camea a obsazení vedlejších postav. Sandler dal totiž tradičně nějaký ten prostor i svým hereckým kamarádům, kteří ve svých rolích tak nějak zachraňují film. Humor je za hranou a fakt mi neseděl, Hubie je hrozný idiot a strašně nesympatická postava. 30% ()

rublik05

Byl jsem upřímně zvědavý na Adama Sandlera. Znám ho z pár celkem slušných komedií, a tak jsem doufal, že Hubieho Halloween bude další z jeho povedených filmů a že se skvěle pobavím. Opak je pravdou. Už dlouho jsem neviděl tak trapnou a nezáživnou komedii. Od Netflixu je tohle opravdu velký přešlap. Už jen hlavní postava působí extrémně otravně, místo humoru předvádí po celou dobu jen nesmyslné dialogy a excesy. Ani děj jako takový mi moc nesedl, je zbytečně moc jednoduchý a nenabízí nic zajímavého. Halloweenská atmosféra působí tak nějak na půl plynu, stejně jako různé fórky a vtipné narážky. Abych nekřivdil, pád povedených gagů se zde najde, s přehledem bych je ovšem napočítal na prstech jedné ruky. Jinak mi film vůbec nesedl, působil velmi trapně a extrémně mě nudil. Na druhou stranu děti si ho asi užijí. 2/10. ()

Dolby.130

Nič mimoriadne som od toho nečakal. Začiatok suchý, stred sa dal a koniec bol trochu nečakaný to priznávam. Prakticky celý film stál na opakujúcich sa vtipoch a nie vždy sa to podarilo. Ale boli momenty kedy som sa schuti zasmial. Nebola to až taká katastrofa. Scenár nič moc ale nič sa nedá robiť aspoň zvuk bol dobrý. Tak na jedno pozretie do roka práve na obdobie Halloweenu ak si len tak chcete niečo pozrieť na túto tematiku a máte radi Adama Sandlera a spol môžete aj toto. ()

Psycho.R

Ta 4* je jaksi umorousaná, ale je tam, protože jde asi první Sandlerův film, na který se dá koukat, nemá přepálenou stopáž a občas se zasmějete, pokud máte rádi jeho ranou tvorbu. ()

Nix

Některé momenty byly zajímavý, občas dobrý nápady, ale hrozně zabitý trapným humorem, ale u Sandlera mi to nepřijde nic neobvyklého, už bych si to nepustil. ()

ANTYCHRYST

Hnus největší.. Tohle ani nemůže Sandler myslet vážně.. Tvl to je natočený jen proto aby Netflix mohl nabídnout rádoby další film... Sandlera mám rád.. a tohle je nejhorší film s ním.. totálně nudný a ve všem zoufalý.. Trapný film.. I další zvučne herecké obsazení je naprosto k ničemu.. Ani 1 věc se nepovedla.. Scénář o ničem.. To co hraje Sandler není ani milimetr k smíchu.. Spíše k pláči v jaké sracce hraje.. Chtěl jsem dát odpad.. Ale 1* za dekorace u domů.. Jelikož na Halloween mám slabost.. 5% ()

Clark_Kent odpad!

Jak někdo mohl spatlat a následně vypustit takovou vrklavou srágoru??? Příběh absolutně oničem, co se týče Sandlera, ten je jěště horší než jsme vlastně doufali. ()

alldo.raine

Jako tohle už je moc velká ptákovina. A to za mě i na Sandlera. Jako sem tam to baví, ale i když je Hubie výbornej, tak v porovnání s jinými ujetými Sandlerovkami je toto slabota. ()

tlesk

Guilty pleasure, které je spíš guilty, než pleasure. Hubieho Halloween je jedním z oněch filmů Adama Sandlera, které si pustíte s vidinou nenáročné zábavy, načež se během zhlédnutí párkrát zasmějete a ve výsledku je vám ještě líto, že jste se smáli. Něco jako když se nafutrujete pořádnou porcí fastfoodu a pak je vám zbytek dne těžko od žaludku a máte výčitky. Je to zkrátka jednoduchá podívaná, při jejímž natáčení se určitě všichni zúčastnění nesmírně bavili, jaksi se to ale nepodařilo přenést na obrazovku. Stačí se podívat na nějaké ty nepovedené scény, ukázané v efektně sestříhaných a upravených závěrečných titulcích (některé vtipy v nich jsou vtipnější než ty ve filmu). Zkrátka a dobře, i přes veskrze nabité a sympatické obsazení, neskutečný potenciál v podobě hororové komedie a pár slušných momentů je tento film jednou z těch slabších sandlerovek, na které se patrně už nikdy nepodíváte. Což je určitě škoda… ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)