Zástupca šerifa Joe „Deke“ Deacon (Denzel Washington) je vyslaný z Kern County v Kalifornii do Los Angeles na rutinnú prácu spojenú so zbieraním dôkazov. Namiesto toho sa spolu so svojím novým partnerom Jimom Baxterom (Rami Malek) priamo zapojí do pátrania po sériovom vrahovi, ktorý terorizuje celé mesto. Počas sledovania a vyšetrovania podozrivého Alberta Sparmu (Jared Leto) sa začnú odhaľovať znepokojujúce tajomstvá z Deaconovej minulosti, ktoré by mohli ohroziť nielen tento prípad. (TV Markíza)

Bogrant

Krimi, ktoré dopláca na to, že Hancock je lepší režisér než scenárista. Dusivú atmosféru podchytáva veľmi dobre, sústreďuje sa na maličkosti, budovanie napätia a ústredné postavy, avšak dejovo je to len krycia mozaika toho, že záverečná peripetia vyústi do šera. Posledná polhodina je vzhľadom k vývoju nepríjemná stupidita. Je to síce celé vťahujúce, najmä vďaka Denzelovi, Letovej kreatúre a (pre ostatných) atypickej Newmanovej hudbe, ktorá mi ale delikátne sadla, avšak nakoniec to nijakú jazvu do tela nevryje. A pritom to k nej malo solídne nakročené. ()

hal_jordan

Scénář je absolutní brak, to, co dělá Malekova postava ve finále, jsem nedával. Washington tak trochu unylý. Letoův super psychouš si zašloužil být v podstatně lepším filmu. Ale nenudilo to, tak s přimhouřením obou očí za tři hvězdy. ()

Kamil111

Není to vůbec tak špatné, jak by napovídalo zdejší průměrné hodnocení. Má to své slabší (zejména ke konci), ale i velmi silné chvilky, a dal bych 3 1/2, kdyby to šlo. Za herecké výkony, především Jareda Leta, ovšem zaokrouhluji nahoru. ()

Raziel811

Dalo by se to jednoduše shrnout jako novodobá variace na film Sedm. Máme tu sice 3 oskarové herce, ale je to typ filmu, viděl jsem a konec. Možná za pár let v TV. ()

durkes

Keďže som nemal podľa hodnotení veľké očakávania, nebol som sklamaný. Herecké obsadenie naznačovalo dobrý film. Kým Washington odviedol svoj štandard, Malek akoby chvíľami hral Mercuryho (tie isté pózy, pohľady, xichty.....), takže sa mi tam vôbec nehodil a premena Jareda Leta bola obdivuhodná. Celkovo film nijak nenadchol a na jedno pozretie sa celkom dal. Ale fakt len na jedno....... ()

Agnostik

Napínavá temně laděná oldschoolová krimi v honbě za sériovým vrahem žen v Los Angeles a okolí.Denzel nezklamal,stejně i Rami Málek.Jared Leto je pěknej slizák,dobře zahrané.Konec je překvapivě nečekaný. ()

Mark1983

V tomto ohledu nepřišlo zklamání, ale ani nadšení. Jedná se o nenáročný krimi thriller, jenž neurazí, přestože dle traileru na mě dělal větší dojem. ()

Dataminer

6/10. Zážitek z filmu mě osobně zkazil konec, který nebyl šálek mého čaje. Někomu podobné konce možná vyhovují, ale mě bohužel ne. Jinak bych šel s hodnocením nahoru. ()

chosan

Na tento film jsem se dlouho těšíl až jsem si ho koupil na dvd. Musím říct, že od Denzela jsem čekal něco mnohem lepšího. Film je spíše drama, které se odvíjí od děje ve kterém skupina vyšetřovatelů hledá vraha mladých žen. Ve filmu není žádná přidaná hodnota, beru ho jako velký podprůměr a zklamání za mě 40%. ()

mildamejla

Slušný, temný krimi thriller ve kterém se   pátrá po vrahovi dívek, který toho má na   svědomí hodně a nedaří se ho dostat. Film má   pomalejší tempo, ale působivou atmosféru.  Dobré herecké obsazení. Zamrzí konec, není úplně   objasněno pár věcí. ()

Bednaa

Očekávání bylo vysoko, ambice ještě výš, výsledek je ale obyčejný průměr. První polovina je utahaná expozice dvou detektivů, kde se případ skoro nehne a divák ví, na koho čeká, aby dal věci do pohybu. Jenže  když se Letův záporák po hodině objeví, scénář stejně ukáže, že žádná esa v rukávu nemá. Tyhle karikaturní postavy si ale Jared užívá a jdou mu skvěle, takže se na něj aspoň dobře kouká. Střípky jsou neurážející detektivkou, která je i přes kvalitní obsazení stále velmi zaměnitelná. ()

Dr.Love

Washington, Malek, Leto, silná trojce. Chemie mezi Denzelem a Ramim výborná, Leto je správně úchylný magor. Bohužel tím to končí, je zvláštní jak nadšení dokáže rychle opadnout, když dojde na natahovanou kaši a prohlubování duševních traumat našich detektivů. Ač asi vymyšlená pointa nad kterou nadšeně scénarista upustil několik slin, mě opravdu nezaujala. Příjemná oddechová detektivka na večerní dívanou v dece, protože venku je tak hnusně že se vám do hospody nechce. ()

Chicharron

Tak je vidět, že Denzel Washington je už tak trochu bohužel z formy, nejen nadváhou, ale i herecky. Film se pokouší o návrat "denzelovek", jenže něco tomu chybí a taky i přebývá - podviživený Malek tak trochu působí jako Laurel vedle Hardyho. Zápletka v zásadě není špatná, jen ten konce bych trochu přitvrdlil (na můj vkus byl až moc "sluníčkový") a místo zaslané spony bych nechal ještě zemřít další holku..., ale já nejsem scénárista. ()

Colomba666

Relativně jde o “remake” filmu Sedm. Malek má být nafrněný Pitt a Denzel zase léty ostřílený mazák Freeman. Z diamantu už nic lepšího nevykřešete, i kdybyste se snažili sebevíc. Střípky nejsou vůbec špatným filmem, s ohledem na “kvalitu” novodobých snímků se jedná o poměrně slušnou kriminálku, která však ve velké míře kopíruje slavnější předlohu z devadesátek. Pokud bychom odhlédli od faktu, že se jedná o remake, mohl by dosáhnout i na 4*, ale takto bohužel. ()

Polux

5/10 | Promarněný potenciál. Atmosféra slušná (průzkum místa činu po tmě s ručními svítilnami se od Seven prostě neomrzí, zde to alespoň omluvili výpadem proudu, ale ten laciný scary moment s jeho opětovným naběhnutím už byl trochu navíc), Washington a Leto velice dobří, Malek k mému překvapení s nimi nedržel krok tak, jak jsem čekal (nejsem si jistý, zda to bylo nedobře napsanou rolí, nebo na roli Malek herecky neměl), ale stále ok a to je v podstatě, co se kladů týče, vše. Nesmyslné vyústění, které popírá veškerý předchozí děj a motivace charakterů Washingtona i Maleka (celou dobu Malek hodlá zastavit řádění vraha, aby dosáhl zadostiučinění jeho obětem a zabránil vzniku dalším a Washington, aby ulevil svému svědomí a dotáhl starý případ do konce, aby po likvidaci Maleka, vůči kterému neměli ani po domovní/auto prohlídce žádný důkaz (jinak by jej zatkli a obvinili) jen zahladili stopy a celý případ uzavřeli ve stylu "tak a máme hotovo", přestože je oběma jasné, že vrahem spíše není, než je - viz jeho předchozí zatčení a doznání viny a spona do vlasů (ihned poté, co se objevila, jsem tipoval, jak to s ní je a nemýlil jsem se)) bohužel táhne celý film dolů. Přitom ta myšlenka "o zločinu a trestu" není vůbec špatná a klidně bych dal přednost tomu, aby se celý film věnoval tomu, jak se obě postavy vyrovnávají s vraždou podezřelého/pachatele a jeho nalezení/vyšetřování a následné zlikvidování se odbylo v prvních minutách filmu (a tudíž se hledání vraha zcela odložilo na vedlejší kolej). | PeZet ()

Peddro

Už na začátku mě naštvalo, že se slečna chová nelogicky. Proč jako zastavila u evidentně zavřené benzínky, namísto, aby jela dál do nejbližšího města? Nevšiml jsem si, že by jí docházelo palivo... ()

Carlito1

Joe and Jimmy jsou kočky, které nahání mazanou myš jménem Sparma. Slow-burn krimi thriller, jak se patří, kdy se spíš rozvíjí postavy, jejich minulost, současnost i budoucnost a s příběhem se to moc nehne. Ale přesto velmi příjemná podívaná. ()

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (viac)