Zástupca šerifa Joe „Deke“ Deacon (Denzel Washington) je vyslaný z Kern County v Kalifornii do Los Angeles na rutinnú prácu spojenú so zbieraním dôkazov. Namiesto toho sa spolu so svojím novým partnerom Jimom Baxterom (Rami Malek) priamo zapojí do pátrania po sériovom vrahovi, ktorý terorizuje celé mesto. Počas sledovania a vyšetrovania podozrivého Alberta Sparmu (Jared Leto) sa začnú odhaľovať znepokojujúce tajomstvá z Deaconovej minulosti, ktoré by mohli ohroziť nielen tento prípad. (TV Markíza)

George8

Jedná se o takovou temnější a pomalejší detektivku, která je inspirovaná z klasických 90tek. Leto hraje správného záporného slizouna, Denzel hraje svoji klasickou špičku a Rami Malek je bohužel až za nimi, a tak bude navždy spojovaný pouze s Bohemian Rhapsody. ()

Arkagas1989

Atmosférická chuťovka o osudech nejen tří hlavních postav. Denzel Washington jako detektiv s pohnutou minulostí tady exceluje. Rami Malek jako jeho nástupce je možná v mnoha věcech lehce zapomenutelná postava, ale jeho odhodlání mu věříte a fandíte mu. A Jared Leto tu zase hezky ukázal, že i přes svůj vzhled díky maskérům umí zahrát i člověka, na kterýho se s nadšením dívat nebudete. Místy jsem z něj měla fakt husí kůži a dost nepříjemný pocity.  Ve finále je to ale film, který ukazuje, že i ti nejlepší lidé z našeho okolí mohou mít dost pohnutou minulost, se kterou se vyrovnávají a vrah nemusí být vždy vrahem prvoplánově.  Není to detektivka, není to thriller, je to drama o lidskost, chybování, odhodlání a lásce.  Škoda že tenhle film díky covidu docela zapadl, věřím tomu, že v kině by to byl ještě lepší zážitek, než jen na pc. Moje hodnocení: 9/10 ()

liquuid

Velice prijemne prekvapeni, ktere by zaslouzilo mnohem vice procent. Dej se vyviji naprosto necekanym smerem a gradujici napeti tomu dodava opravdovy smrnc. Sice nejsem fanousek otevrenych koncu, ale zde mi to nijak vyrazne nevadilo. Jedine minus vidim v protahlem zacatku, kde jsem se trochu nudil a tam bych zakomponoval par prvku, ktere by dej obohatily, pripadne svadely na falesnou stopu. Pak by to bylo naprosto genialni. Jsem rad, ze jeste muzu nekde Denzela videt. Rami vypadal, ze si ponechal predkusovou vlozku z filmu o Queenech. Trosicku slabsi 4. ()

jprmusic

Rami Malek - ten jeho ksicht mě vždycky spolehlivě nasere- ať už v Rapsodii, v Bondovi nebo tady. Možná proto, že hraje vždycky takový kokoty. Nebo proto, že nic jinýho hrát neumí. No každopádně je to vždycky nejmíň 20% dolu. Jinak cajk. ()

PlysovyMacko

Thriller o masovom vrahovi žien, ktorý postráda premyslenejší prípad a vyšetrovanie. Od momentu ako sa na scéne zjaví Leto, začne sa hrať s detektívmi a divák vie, že vrahom je on. Scéna na púšti je najlepší moment filmu. Výborný nápad s detailom, ktorý rozuzlí celý prípad (posledná scéna). ()

Blazis34

Zajímavé drama, kde jsem čekal jiný konec. Denzel Washington a Rami Malek jsou zárukou kvality - k těm jen chválu. Naopak mě překvapil frontman kapely 30 seconds to Mars - Jared Leto. Působil tak zvláštně, jak asi jeho role měla, zacož si zaslouží chválu. Ostatní herci také nezklamali a i přes mírně nereálný děj mě film udržel celou dobu v pozornosti. Dávám 70%, tři hvězdy. ()

xxmurphyxx

Taká klasická old school detektívka, kde sa nič moc nedeje a najadrenalínovejšia scéna je asi s šesťdesiatšesť ročným Washingtonom na rímse, ktorú ale drží nad hladinou priemeru kvalitné herecké obsadenie a bezchybná hudba. Slušné herecké výkony som vzhľadom na obsadenie tak nejak očakával, ale ten hudobný podmaz bol fakt trieda. Ani neviem prečo, ale bez neho si ten film neviem predstaviť. Príbeh taká klasika, ktorá nemá čím prekvapiť ani šokovať, atmosférou podobný Zodiacovi a ku koncu k Fincherovmu Sedem. ()

Mamutol

Tohle mohla být bomba typu Sedm, Zodiac nebo Purpurové řeky. Bohužel díky děravému a nudnému scénáři a také zmatené režii se z toho stala béčková patlanice. Zvlášť ke konci už to byla celkem fraška a Denzel s Ramim už neměli co hrát. ()

MT_Y

Většinu filmu jsem měl za to že to bude i fakt dobrý film, kamera, střihy, příběh, herci všechno fungovalo jak mělo, ale prostě ten závěr celej ten se mi nelíbil.... Vlastně!!!! SPOILER!!!!!! Vlastně vraha jednou ranou zabil a tím skončila linka vraha a v druhý moment se vysvětlilo tedy že za smrt slečny může Danzel, což jako ještě s tím koncem prostě nepovedený si já osobně myslím.... Chtělo to tam opravdu nějaký zvrat a ten fiml by byl dokonalí.... No nebudu to zas hanit neboť to zas nebylo špatný to jako ne, říkám já osobně vytýkám celý ten závěr ale zbytek filmu byl pěkný.... Takže já dávám 4 hvězdy a 90% ()

Mikecat

"protože na detailech záleží - na těch jej můžeš dostat", výborný gradujuci vyšetřovací příběh s výborným Denzlom a Malekom výborná bubnová a klavírová hudba, záhadný vlasatý vrah mladých žien, rozhovory v márnici, sledovacky, Denzlova Malekova a Letova charizma, stupňujúce sa napätie, pohravanie sa obvineného s vyšetrovateľmi na 5*. Potom však príde spackany záver, dejovy zvrat sa tu až tak pýta, ale nepríde. Všetko vsadene na psychické precitenie a dopad na vyšetrovateľov a ich následný život." Nevyslovuj jeho jméno, neotvirej jeho zložku, nebo z té země vyleze a zničí tě." ws ()

Renswo

The little things : zaujímavý kriminálny triler ktorí mi sadol. Herecké trio zvučných a telentovanych mien sa vydarilo. Mame tu policajtský film a samozrejme sériového vraha v akcii. Chemia vyšetrovateľov bola viac než dobrá .  Veľmi milé prekvapenie J.Leto ktori v role psychopata podáva famózny výkon . Počas celého filmu som nezaznamenal klišé čo určite rozhodovalo pri známke hodnotenia . Mal som pocit že pozerám niečo nové čo sme tu ešte nemali, alebo skôr inym štýlom. Bola to super psychologická jazda , ktorú vrelo odporúčam. Veľmi dobrá práca . ()

Elessar.

Tak toto bolo celkom prekvapenie. Vyzerá to ako niečo, čo ste stokrát videli, i keď... zmení sa to. A to je dobre. Napriek pokročilým večerným hodinám, ma film pohltil a slušne to odsýpalo. Je to patrične bizarné. Leto v úlohe divnotýpkov nesmie chýbať. ()

Novko

Bohužel docela zklamání. Je vidět, že se John Lee Hancock nechal až moc inspirovat Sedm, což je celkem škoda. Máme tu dva detektivy, kteří se setkají díky případu jednoho masového vraha. Snaží se to mít atmosféru ale i to se nedaří. Velkou chybou je režie a scénář, kterej je strašně ukecanej a přetáhlej. Proto to jako celek působí jako nudná krimi podívaná. Hudba Thomase Newmana byla slabší a nevytváří tak dobrou atmosféru (za to hudba v traileru je geniální). V části kde se objeví Jared Leto se mě to zda rychlejší a mnohem víc mě to bavilo. Samotná trojice předvádí herecký koncert a všichni si jsou rovni a nikdo nikoho nezasťinuje. 6/10. ()

ifca88

Musím pochválit výkon Jareda Leta, ale bohužel celý film pohřbil konec. To, že se příběh nakonec ubral někam úplně jinam, by mi ani tak nevadilo, ale dementní chování detektiva v podobě Ramiho Maleka v posledních 15 minutách celý do té doby velmi slušný film srazilo až do podprůměrných vod. ()

JokerBaby

Veľmi slabé krimi a o thrillery by som radšej pomlčal. Celé sa to točí okolo fotiek nahých zmrzačených žien. Vraždy mladých dievčat vyšetruje dôchodca Denzel Washington a mladý okatý Rami Malek, / mohli ste ho vidieť vo filme o upíroch twghligt sága - ovládal tam živly. V tomto filme toho veľmi neukázal - iba ak tak stále oči vyočené. Film trvá dosť dlho na to aby to nemalo jasný záver . Vo filme som očakával aspoň trochu akcie. Dá sa povedať že sa tam málo rozprávalo aj hralo . Film sa odohrával pohľadmi. Denzelovi inak fandím , škoda tento film nepobaví. ()

KolarikKing

Ale nakonec to nedopadlo tak hrozně jak tu někteří tvrdí. Jedná se sice o pomalý (místy trochu nudný), ale za to dobře promyšlený krimi thriller. Všichni tři hlavní herci to utáhli s přehledem, ale nejvíce mě bavil Leto. Hudba mi do tohoto snímku moc neseděla, přišlo mi to spíš do dramatu než do mrazivého thrilleru. Ve výsledku se The Little Things řadí mezi ty lepší snímky na toto téma. 6/10 ()

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (viac)