Lars2

Kameramanská a strihačská onania. Trochu menej "titlle shiftu" by mohlo byť. Obrázkovo som sa bavil. Výborné vystavané postavy. Výborné herecké výkony. Napriek pribitému koncu....nadpriemer. Vysoko. ()

Rian_witcher

Hugh Grant předvedl určitě nejlepší výkon své kariéry. Kdyby se seriál sestříhal na stopáž o jeden díl kratší, mohl bych asi jít i na 4 hvězdy. Pozvolný začátek ale rozjíždí skvělou psychologickou sondu chování jedné vcelku obyčejné rodiny, která je postižena stigmatem vraždy. ()

hortenz1e

Na první pohled precizní vypracování, dobře budované napětí, skvělí herci. Myslela jsem, že to nakonec budou 4 hvězdy. Po skončení ale musím říct, že mě to vlastně naštvalo. Každá z hlavních postav je napsaná velmi překombinovaně a na konci to rozhodně všechno najednou nedocvakne, místo toho nám tvůrci předkládají pořádný cliffhanger. Nejvíc mi vadilo, že nešlo soucítit vůbec s nikým z hlavních postav. ()

Kenji

Obsahuje náznaky Spoileru. Je to natočené vizuálne zručne. Na konci každej časti je fajný cliffhanger. Prvá polovica je aj dosť napínavá. Človek až do konca uvažuje kto by tú fešandu mohol zabiť, lebo pri tak vysokohodnotenom počine by človek čakal, že to bude zamotané. Takže je to Hugh? Je to Nicole? Je to syn? Je to jej muž? A teraz to zlé. Nicole sa kvôli botoxu hýbu asi už len oči. Na to že je to uznávaná psychologička z Harvardu sa celý čas správa ako bezradná nána. Či už ide o výsluch u policajtov, alebo medziľudské vzťahy s ostatnými, alebo súd. Hugh to hrá fajn, ale aj tak mu neverím ani pol slova. Policajní vyšetrovatelia sú strašne slabí a druhá polovica ktorá sa prehupne do drámy zo súdnej siene je ešte slabšia. Právnička za všetky prachy málo namieta a sudca je skoro neviditeľný. (Okrem záverečného svedectva) To, čo má byť akože wau, tak wau vôbec nie je. (To je všetko čo dokážeš, Saruman?) Stále som čakal, že to bude nakoniec inak, ale nie je. Je tak, ako to je a to je pre nás rozmaznaných Usual suspects strašná slabota. Ako celovečerný dvojhodinový film, by to bolo o niečo lepšie. Tri z piatich. ()

tchempi

Jediný thrillerovým prvkem je Kidmančin plastikami přešitý ksicht. Jinak slabý průměr, libovolná epizoda Kriminálky LA říznutá Rosamunde Pilcher s uměle natahovanou stopáží. ()

Bejita

Velmi dobře propracované, chvíli jsem věřila i jiným možnostem vraždy. Na konci jsem byla velmi překvapená. Dávám plných 100% Naposledy se mi takto líbily Sedmilhářky. ()

BullittSF

Hloupá režie,která zničila solidní příběh s kvalitními herci tím,že z toho udělala neuvěřitelnou frašku s nesympatickými plochými postavami, které se chovají divně a divák neví, proč.Za chvíli si z toho budu pamatovat jen obraz Nicole ve vizuální podobě náměsíčné čarodějnice v županu procházející se New Yorkem. ()

Winderyx

Z prvních dvou dílů číšilo napětí napadal vás kde kdo to mohl udělat. Potom najednou ač jakkoliv mám rád Nicole Kiddman tak tahle role hlavně scénář ji prostě neslušel. Nadávání strach na svého manžela, a za dalších 5 minut spí s ním. Její otec čekal jsem daleko větší roli pro něj natož jaký herec daného otce hraje, a ono nic. Seriál asi prakticky měl ukázat to jak funguje soudní systém v USA. Hlavně v posledním dílu kdy Grace se nechala sama obhajobou předvolat tudíž obhajoba proti obžalobě nemohla přednést námitku. Když už zjistíte, že to nakonec už nějak od konce 3 dílu víte, že to nakonec udělal. Řeknete si ok nic moc nakonec nějak ještě unese zmatené dítě Henryho kde si nějak tajně doufáte, že z toho může být aspoň nějaká LIDL seriálová verze Sedm. Zřejmě, ale v dnešní době už těžko můžou zřejmě produkovat , že by Henryho zabil před Grace, že to má za to takhle bych tomu dal i pozitivnější hodnocení. Následné další divadlo, že skočí z mostu tomu už mohl věřit vážně jenom blbec. Konečný pohled na Grace to prakticky všechno završuje jako další průměrný seriál, který hodnotím 60%. ()

BIG.NINE.CF

Perfektní seriál, který pohřbili posledním dílem. Ač to bylo od začátku více méně jasné, pořád jsem doufal že ji odjebal někdo jiný. Bohužel ještě obsazení hlavní hrdinky byl velký přešlap. Kidmanka už jenom koulí očima, protože nic jiného s tím ksichtem, který vypadá jako by ho strčila do úlu dělat nemůže. Táhne to více méně Hugh, který si svou roli slizkého sociopata, vychutnává na jedničku (po roli novináře v Gentlemenech další perfektně zahraná role) a když se objeví tak mu zdatně sekunduje Donald. Za zkouknutí to stojí, pokud přetrpíte tu mumii, v hlavní roli (detailní záběr na obličej při běhu po mostě, už byl opravdu pro silné žaludky) Jo a abych nezapomněl, tak se tam ukážou nejen pěkné kozy 😅 ()

Lacique

Vynikajúce, nemôžem napísať len slová chvály, to čo predvádzal Grant, bol to koncert, famózny výkon tohoto brita tejto minisérii dal čerešňu na tortu. Tohtoročný adept na víťaza seriálov. ()

srek

Já jsem se u seriálu velice bavil, prvních pět ze šesti dílů bylo napínavých a v každém díle byl dějový zvrat, takže jsem netušil, jak to dopadne. Opravdu jsem tipoval jiný konec. Nicole Kidman, Hugh Grant i další herci podávali výborný výkon. Za mne si vysoké hodnocení seriál zaslouží. ()

stripterka

Fajnová atmosféra, ale tři hvězdy (jestli dobře počítám) dolů za ten zatuhlej ksicht, který mě furt zvedal ze stoličky s touhou kopnout do obrazovky. Nechápu, jak někdo může takovej ztuhlej horní kuní pysk angažovat do hlavní role. Většinou nebyla inervačně schopná dovřít svůj orál a tak tam měla neustálej průvan... ()

Nellie Lovett

Pro mě největší hype roku 2020. Po úvodní vraždě tahají scénáristé diváka dějově nepříliš nabitými díly, nenabízí žádná větší vodítka, ani motivy. Hlavně se řeší, jak postavy řeší, kdo to asi byl. V posledním díle zjistíte, že i kdyby by to udělala kterákoliv z nich, dávalo by to zhruba stejný smysl. Scénáristé navíc použili největší detektivní berličku ever (něco jako spoiler – když se vám nechce příliš rozmýšlet postavy a motivy, řekněte, že je pachatel/ka vyšinutý/vyšinutá a máte to). Vše zachraňuje hlavně výborné herecké obsazení, kterému kraluje Donald Sutherland. ()

penguin888

První 3 díly detektivka, při které pořád přemýšlíte, zda to mohl udělat někdo jiný. Napětí super 80% stále je to takové napjaté, až si člověk říká, že už je před posledním dílem, tak by to mělo nějak vrcholit, to se stálo nedělo. V 6. díle ani žádné vyvrcholení nepřišlo, ba naopak, velké zklamání, jakoby na tom konci pracovali 10 minut. Odbitý konec, díky kterému nemohu jinak než mezi 60-65%. Začátek super, měli to lépe promyslet, díky tomu konci se ze seriálu stává béčková nuda. ()

hanca.uh

Na začátku mi to připomnělo moje oblíbené Sedmilhářky......:-)), tady je méně postav a jedna dějová rovina, která dozrává a jasně odhaluje jeden závěr. Za mě spokojenost a aspoň nějaká radost v této blbé době, kdy je nám odepřeno kino:-(((( ()