Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Slimaca

Asi nemá cenu připomínat, že po roce 1989, když se u nás tento seriál objevil, působil jako velmi silný magnet nejen na děti... Nejinak je tomu i dnes! 90% ()

eFrankie

Suverénně nejlepší Disneyovka, prostě klasika.. Na ty ptáky jsem se vždycky hrozně rád díval. Dnešní pokémoni nestojí ani za starou bačkoru. Klidně bych se na to znovu rád podíval i dneska... ()

Jarosh66

A kačerov jak hurikááán k nám už...míří....auta laser aeroplán..... Jo prostě pořád si to člověk pamatuje, a pořád si to pamatovat bude. ()

TheNail

Vždycky po ránu :) to byly časy..nechápu, proč teď dávají v televizi po ránu takové rádoby umělecké pohádky, co stojí za pendrek...děti to nebaví, protože je to prostě divné...mě to nebaví, protože je to levný kýč... Kež by se vrátili všichni Kačeři,Tom a Jerry a podobné komické pohádky, na kterých jsem vyrostl. ()

Hourec

Přesně tááák...klasika! Sice teď bych to ohodnotil 4 hvězdami, ale jako malééé klučina jsem na to koukal téměř pořád a protože je to určeno pro menší diváky, tak nad 90% ;-) ()

rejdn

Tak jsem teď po dlouhé době zhlédnul tento seriál a jsem zklamaný z nové verze dabingu. Například pro mě nejlepší hrdina celého seriálu Rampa McKvák už nemá takové "charisma" jako když ho daboval Heřmánek. Škoda. ()

zurivymlok

Spolu s rychlou rotou moje nejoblíbenější Disneyovka. Ostatní Disneyovky se mi už moc nelíbilo. Nevím zda to bylo tím, že byly tyto dvě nejlepší nebo tím, že ty další přišli příliš pozdě na to, abych si k nim vyvinul ten správný "dětský" vztah. ()

Esquirol

Kdo nevyrůstal na Disneyovkách, jako by nebyl dítě :))) I když sice osobně preferuji jiné kreslené povedenosti z téhle dílny, i toto má pro mě pořád své kouzlo. Zlatá dětská léta! A jednou to doufám ocení i moje potomstvo! :) ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)