Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

J-o-k-e-r

Nejlepší Disneyho příběhy. Skvělé postavičky, kterým vévodí strýček Skrblík, ovšem nejoblíbenějším asi navždy zůstane hláškující Rampa hlasem K. Heřmánka!!! Bohužel tragický nový dabing tento seriál sráží dolů... ()

Siri69

Taky jsem na to koukal když jsem byl malý,stejně jako většina... Ale že bych to nějak vyloženě baštil se říct nedá... 3* ()

mirec88

Disneyovky som vždy miloval a vždy budem! Tento bol jeden z najlepších - Hui, Dui, Lui a Strýko Držgroš vždy zaručia výbornú zábavu :) ()

Kosmik 1

Ještě lepší než Chip a Dale. Prostě nezapomenutelné... rád vzpomínám na dětství a brzké ranní vstávání, abych nezmeškal Kačeří příběhy. :) 95% ()

Nepi

Pro mě jsou Kačeři a příběh strýčka Skrblíka,Hamouna,Rafanů a celé kačeří rodiny nejlepším kresleným seriálem,co jsem viděl.Tohle se fakt povedlo...A přiznam se,že i dneska mam pár dílů v počítači a občas na ně kouknu a pobaví mě stejně tak jako v dětství.... ()

MrMar

Důvod, proč jsem jako dítě každou neděli vstával už před osmou. Chytlavá úvodní píseň, výborný dabing(dnes mi přijdou animáci dost odbytí), ale hlavně skvělé příběhy-akční, hororové, detektivní, komediální prostě všehochuť, která ani postupem času neztratila úroveň. Úplně nejraději jsem měl indianojonesovské pátrání po pokladech, ke kterým se hrdinové dostávali letadlem Rampy MacKváka :-) ()

dinsdale

Pamatuju si, jak jsem každý víkend brzy ráno vzbudila naše, aby mi pustili televizi (sama jsem se bála, vždycky na ní naskakoval takovej bílej puntík..). ()

Vercinix

Co zbývá říci než to, že jsem měl nahrané všechny díly a ne zřídka jsem proseděl den u televize a hltal každý z nich! Pan Disney a jeho kouzelné postavičky, naiivita příběhů a přece napínavost a záhady,kterými procházeli všichni kačeři, jejiích dilemata, přání, nešvary i férové jednání! To vše a mnohem víc navždy formovalo můj charakter v dobách, kdy byl teprve utvářen!:) ()

P1tr

Animovaná klasika, co vám k tomu mám říct:). Jediné nad čím zůstává rozum stát je absence kalhot ve společnosti, ovšem po sprše se v největši cudnosti objeví ručník kolem pasu. Divné. ()

giovanni3

Klasika žánru a jeden z nejzásadnějších ,,animáků,, Disneyho... Dnes bych se na tento seriál již nedíval, ale jako malý kluk jsme ho hltal vždy, když běžel v TV tudíž nemohu jinak jak 4z5.. Ostatně Rampa nikdy nezklamal a i nějaké to tajemno nastalo takže pohoda. ()

manonfire

Krom časopisu Leo jedna z nejmilejších věcí, kterou mi jako capartovi přinesla revoluce. Fakt vybroušené postavičky. I kdyby jste mě vzbudili o půlnoci uprostřed spontánní poluce tak vám je všechny vyjmenuju, a to o čemsi svědčí. Paní Čvachtová ..tomu říkám panečku řádné příjmení pro smyslnou paňmámu. Sluha Johann by stoicky přešel i vlastní znásilnění. Strýček Skrblík mě zase naučil nemít rád lidi, co říkají penězům penízky. Rampa McKvák bavil vydatně svou zkázonosnou pilotáží, stejně jako lehkou vrozenou retardací, Ňouma pak těžkou. Roztomiláci Kulík, Dulík, Bubík i Kačka měli kukadla přes celou hlavu, asi jako Honza Nedvěd zuby. Mělo to šťávu (teď nemyslím jen paní Čvachtovou) i drajv. A víte vůbec proč má kachna plochej zobák? 90% ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)