Agatha Christie's Poirot

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Predloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (poviedka)

Recenzie používateľa chelseaman22 k tomuto seriálu (67)

Detektív Poirot: Vražda v Orient exprese (2010) (S12E03)

Kdybych neviděl poněkud starší verzi s Hitlerem v hlavní roli, tak by mě to asi tolik nenudilo. Chyběla tomu šťáva a současně jisté pasáže byly zcela zbytečně, což je povětšinou případ filmů pro náctiletých a ne Belgičana z Bruselu! 75% ()

Hodiny (2011) (S12E04)

To je nuda svatá prostato! Definitivně sterilní, zápletka založená na čtvero hodinách a holce, která na hotelu souloží s profesorem. Plaval jsem v tom jako kapr na plavečáku a vleklo se to jako náš domácí smažák. Ještě, že zkouškové dorazilo! 49% ()

Slony majú pamäť (2013) (S13E01)

No konečně pořádná zápletka! Dvě mrtvoly hodily vozemnoucha na skále, kde VOLDEMORT byl na pikniku s kolegy z děcáku, což stačí na vzbuzení zájmu samotného Hercula, jež oželí pohodlí Londýna a vyjede na venkov. Skvělé! 95% ()

Veľká štvorka (2013) (S13E02)

Definitivně nejhorší počin za dvacet let, co se Hercule natáčí. Otřesná zápletka, jež měla být zachráněna domnělou smrtí ctihodného francouzského mrože. Nejuspokojivějším momentem je pohled na vychytralého Hastingse, kterak merčí na pampu ze svého kůrovcem prolezlého houpacího křesla. 30% ()

Hra na vraždu (2013) (S13E03)

Tahle epizoda neuspokojila mé libido, za což jsem následně od partnerky dostal čočku. Nemohu si pomoci, ale už samotná zápletka je prostě hloupatá. Ariadna je zámožná spisovatelka, jež si musí přivydělávat hraním na vraždu, na což i Hercule nahlíží krajně nechápavě. Věčná škoda, že nebylo více mrtvých. 69% ()

Detektív Poirot: Herkulove úlohy (2013) (S13E04)

Geniální zápletka, fantastická lokalita pro zločin a Hercule ve vrcholné formě před svým brzkým skonem! Tak by se dal charakterizovat díl, kde mladá diva zabíjí jak na běžícím páse, aby napsala dobrou diplomku a následně našla odpovídající uplatnění v kriminalistické praxi. 93% ()

Opona (2013) (S13E05) odpad!

Nejhorší Poirot všech dob. Díky bohu skonal a už nás nebude otravovat! Příšerné toť zklamání, zápletka prostá, vrah nezajímavý a zakončení je neskutečně dementní. Fakt nepěkný. odpad! ()