Poručík Race vyšetruje špionážny prípad, príde do domu, kde doslova narazí na agentúrnu pisárku Sheilu Webbovú, ktorá vybehla z čísla 19, domu slepej recepčnej slečny Pebmarshovej. Objavila tam totiž telo muža, ktorého identita sa dá veľmi ťažko zistiť. Okolo jeho tela sú štyri hodiny, ktoré zastali v rovnaký čas. Podozrivá je predovšetkým Sheila. O pomoc pri vyšetrovaní požiadajú detektíva Poirota...ten zistí, že muža zabili na inom mieste. (STV)

strom-z

Pozdní knížka od Agáty, která nemá zas tak dobrou pověst, ale TV adaptace se podle mě zdařila dost slušně. Hodiny chvílema malinko drhnou a vyskytuje se tu pár až přílišnejch nepravděpodobností nebo překomplikovaností (a dost šablonovitej motiv děvčete v nesnázích), ale závěrečný rozřešení na mě přesto zapůsobilo velmi slušně - poměrně psychologicky uvěřitelný a líbilo se mi i pár hereckejch výkonů. Hezkej komentář - kaylin ()

Autogram

Príbeh so špionážnou zápletkou, trochu prekombinovaný a uveriteľnosť Poirotových dedukcií vyšetrovania vrážd trochu pokrivkáva. Samozrejme brilantne vraždy vyrieši a ešte aj niečo naviac pre tajné služby MI6. Poirot samotný je ako vždy bezchybný, tentokrát zhnusený zo služieb miestneho hotela a jeho ponuky nápojov. –– Takže on se tam přišel nechat zabít, že ano? ()

PavelZava

Geniálně zkombinované příběhy různých lidí a výborně zapletená zápletka. Člověka dokonale vtáhne do děje, a jak je pro Hercula Poirota typické, rozuzlení spojené se sezením většiny zúčastněných . Proč ale hodiny ukazovaly čtyři třináct ? Vtipný dialog dětí s H.Poirotem A jak se jmenujete vy ? Hercule Poirot. To není jméno ale pazvuk ()

baterka.27

Nedokážu pochopit umění vymyslet a napsat detektivku. Detektivní příběhy Agathy Christie vynikají nápaditostí, zajímavou zápletkou a velmi překvapivým rozuzlením. Přesto, že se jedná o vraždy, její příběhy nikdy nejsou nijak brutální, nikdy nepřekročí jistou hranici. Cílem Agathy Christie je diváka zaujmout a překvapit, ne zhnusit, proto se v těchto filmech jen málokdy setkáme s pohledem na zohavené mrtvé tělo a podobné chuťovky:) Zato překvapeni jsme skoro vždy. Co na tom, že její příběhy jsou nápadně překombinované, a že jen málokterý vrah by byl schopen promyslet své činy do takových detailů. Její detektivky jsou napínavé a podněcují divákovu zvědavost, zkrátka jsou zábavné. Hodiny patří mezi mé oblíbené detektivky od Agathy... ()

Ferinka

Velmi povedený díl s napínavou zápletkou. Hercule nám trošku zestárnul, ale na jeho belgickém šarmu to nezanechalo nejmenší stopy :) Jinak nevím, jestli předloha Agathy obsahovala tolik jiskření a romantiky jako nabízel seriálový díl, ale dalo se to přijmnou, když je to všechno ve stylu gentlemanství třicátých let... ()

• Anglická herečka Beatie Edney, která v této epizodě ztvárnila paní Hemmingovou, si v seriálu nezahrála poprvé. Vidět ji diváci mohli už o 20 let dříve, v příběhu Záhada na zámku Styles (1990), jako Mary Cavendish. (PhillM.)
  • Úvodní melodie je píseň s názvem „Kiss a Dream“ z alba „Swingers & Crooners“, které roku 2008 nahrál Las Vegas Big Band. (PhillM.)