Venom 2: Carnage prichádza

• Česko Venom 2: Carnage přichází (viac)

Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock snaží prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa ale podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom. (Itafilm)

Raichu.Cz

Dle mého podobný jako první Venom, tentokrát s trochou lásky a minulostí záporáka, Tom Hardy je stále v tomhle filmu frajer akorát se mi zdálo že toho humoru z něj moc nevylezlo, Venom no... prostě Venom, Woody Harrelson se v tomhle filmu dost snažil jde to i na něm vidět. Tentokrát Carnage no... co říct... tenhle záporák je tak spíše hračka pro Venoma nic víc... Ale v některých momentech jsem se třeba dost bavil. Bohužel ale Andyho Serkise nemusím, ale cením jeho snahu. Za mě 71% ()

Marek.Skalka

Vcelku zklamání. Tedy pro mne. Když už se začalo něco dít, byl konec. Přitom z filmu šlo udělat něco mnohem víc. Hlavní záporák tak nějak vyhořel. Už jsem viděl pár šílenců - hlavních záporáků, kteří byli podáni tak, že si pro sebe ukradli celý film, případně utáhli několik sezón seriálu. Ale tady? Jinak Venom... místo aby sváděl boj se svým lidským symbiontem, tak se zkrátka naučil ne/vystupovat z lidského těla. Jenže přitom právě Serkis ukázal, jak to vypadá, když se hádají dva v jednom těle - pamatujete na jeho Gluma, ne?! Jenže tam šlo možná o to, že nebyl režisérem. ()

huhuhu783

Mno. Po jedničce ,ketrá byla věnována Elonu Maskovi (myslím že ho ve Venomovi poznalo víc z nás) je dvojka věnována všem co trpí schýzou doma ve znamení protikurvidových opatření , už jim jebe a sou ochotný zhltnout kde co hlavně že v tom prim nehrají  homo nebo děcka  z černovic. Naprosto bezduchá p*čovina  voničem plná efektů voničem. Myslím že před 10 lety a Kurvidem by po něm pes neštěkl. Dneska 2 hvězdy za zabitej čas ()

Trios

Zprvu jsem byl s filmem spokojenej. Po druhém zhlédnutí jsem ale prozřel. Venom 2 je bohužel strašně nevyužitý, a místy až hloupý film, s ještě k tomu krátkou stopáží. Ano, pozitiva tu jsou. Napřiklad vztah mezi Eddiem a Venomem, nebo snesitelnější a docela i nápaditou akcí. Ale pokud točíte film, s postavou která se jmenuje po masakru (Carnage), proč nikde žádnej masakr není??? A proč z jedné z nejbrutálnějších a nejhrozivějších postav z komiksů (z Venoma), děláte zmateného šaška, který chodí na party, a chová se jak 7leté děcko??? Ano, pokud bych byl člověk, který postavu Venoma zná krátkou dobu, (třeba od jeho první sólovky) a Carnage by byl pro mě úplně nová postava, kterou jsem nikdy jinde neviděl, tak je tenhle film pro mě desítková záležitost. "Bohužel" jsem člověk kterej na postavě Venoma i Carnage vyrůstal, (např. ze seriálu Spiderman 1994, nebo Spiderman: bez hranic) a Venom 2 mě v tomhle ohledu, dost zklamal. Proto je mé hodnocení maximálně tak 5/10 ()

Zaks

Príšerná zlátanina, nechápem koho toto môže baviť? Nudné a zdĺhavé dialógy, mizerná akcia, herecké výkony hviezd nestáli za nič. Ani neviem, prečo tomu rovno nedať odpad, ale dúfam, že ďalšie pokračovanie už nebude. ()

pepazapo

Druhý venom je vtipný ale příběh je ve skrze více než průměrný herci hrají dobře je to přesně ten film u kterého nemusíte přemýšlet jsem zvědavý zda opravdu dojde k tomu co je naznačeno na konci filmu na třetí film ,který byl nedávno potvzen se určite s odstupem času podívám. ()

TheJokerCUZ

Jedno slovo: Slabý. Je to opravdu škoda protože tenhle film na papíře vypadal velice slibně. Bohužel sony opět předvádí starou známou písničku kdy myslí hlavně na výdělek a nikoliv kvalitu. Film je určený spíše pro děti, protože např. za celý film se tam furt řeší kousání hlav, ale ve výsledku se to stane maximalně mimo záběr. Postavy nevyužily svuj potenciál a největší zklamání filmu je ironicky to na co vás nejvíc nalákali.. Carnage, což o to že Woody ho hraje dobře když je to špatně napsaný.  Sečteno podtrženo, jsem rád že jsem na tenhle film nešel do kina a počkal si na pohodlí domova, protože tenhle film se maximalně hodí na páteční večer když neni nic lepšího. Vtípků je tam opravdu hodně a člověk se i zasměje, ale to je tak všechno, jinak je to digitální podprůměrovka která nenabídne ani akční scénu která by se nějak zaryla do paměti ()

GeorginaAnne

Venom měl obrovský potenciál, první díl byl akční, vtipný, mělo to prostě svoje kouzlo ale bohužel u dvojky se všechny nejlepší scény daly do traileru a kromě toho tam nic navíc nebylo. Nápad to byl dobrý ale zpracování pokulhává, čekala jsem stejnou pecku jako u jedničky. Na druhou stranu konec slibuje konečně něco známého, sice to už tady bylo ale Spider Man a Venom v jednom filmu by mohli být dobrým oživením a leccos by se mohlo zlepšit, tak uvidíme. ()

MatyRock

5/10 O kus horší než první díl. Tvůrci si sakra svazují ruce stopáží, která je zbytečně moc krátká. Sice je snímek extrémně svižný, ale také extrémně zkratkovitý. Proto nehrozí ani náznak prokreslenosti postav či snaha o zajímavý příběh. Napětí mezi Eddiem a Cletusem neexistuje a člověk pořádně neví o co jim vlastně jde. Závěr a finální střet byl úplně mimo bezemoční CGI fest. Jediné, jenž jde chválit, je interakce Eddieho a Venoma v první půli filmu, za což si připisuje zásluhy převážně Tom Hardy. ()

mitrax

neviem. Ked si Carnage v tom väzeni pritiahol stol do stredu, tak som cakal ako zacne jasajucich väznov pozierat rad radom za ziva a ako sa ich jasot zmeni v sialeny krik. hmm nic z toho. Podla mna Venomovi velmi ublizuje rating. Sony ho nikdy do R-koveho ratingu nepusti a tak tie kecy o ludskych mozgoch vyzneju naprazdno a plne ich nahradia sliepky a cokolada. Pritom to potencial ma ale nie v rukach Sony. Nakoniec nam takto vymäknu vsetci komixovi tvrdaci. S originalnym dabingom je to o kus lepsie. ()

Aceboris

Pri jednotke som bol dosť kritický, no pri dvojke budem ešte viac, to čo bolo akože. To vážne na takúto úrovne klesol Venom aj keď nejak extra vysoko sa nedostal. Príbeh dvoch bláznov, ktorým bolo znemožnené byť spolu. Do toho celého vtiahnutý Hardy , ktorý zapríčinil vznik nového silnejšieho Venoma mutanta, pohadanie sa s Venomom, rozlúčenie a opätovné spojenie. Vizuálne to bolo spracované lepšie než jednotka , ale miestami som sa strácal v neprehľadnosti v súbojoch. Nie , žeby som mal pomalé reflexy. No pokiaľ mieni Marvel pokračovať v takýchto filmoch tak to bude veľká škoda. Za mňa 4/10 veľké sklamanie ()

JerryPilsen

Hardy dost upozaděný,ale hlášek i přesto dost. Od půlky je to zběsilá jízda,místy až moc,vzhledem k pomalému rozjezdu. Závěr veskrze klišoidní. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Dal bych si hlavu!" Tom Hardy jako Venom se zná z bláznem Woodym Harrelsonem, který jde na smrt, leč Venoma kousne do ruky, čímž dostane moc/Carnageho a chce ho zbytek filmu zabít. Final fight je pak tedy souboj digipříšer. Film bez vnitřní hloubky, bez pocitů a s dětinským humorem. Konec slibuje Spider Mana a Venoma v jednom filmu příště, což by mohli být dobrý, i když už to tady bylo v roce 2007. - 40%. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (viac)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (viac)