Venom 2: Carnage prichádza

• Česko Venom 2: Carnage přichází (viac)

Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock snaží prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa ale podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom. (Itafilm)

W00DY

Obrovský očekávání, o to větší zklamání. Duo H/H nepředvedlo vůbec nic ze svého nabitého hereckého arsenálu. Film je bez vtipu, bez nápadu, plný nudné akce. Výsledek je trapný béčko. Hardy by měl na chvíli opustit tento žánr a zase nám po delší době připomenout co v něm je (nemyslím parazita). V komiksovkách tohoto typu jen plýtvá svým talentem. ()

Slack

Kus lepšie ako prvá časť. Ale podľa môjho názoru to nemá potenciál pokračovať. Resp. pokračovať zmysluplne a úspešne. Ale ktovie.. ()

DatWylda

Dynamika Eddieho a Venoma byla velmi zajímavá, stejně jako v prvním díle. Musím říct, že jejich symbióza pojatá jako romantická komedie mě opravdu překvapila a pobavila. Humor je subjektivní a ačkoliv jsem na toto většinou trochu náročnější, tohle se u mě fakt trefilo. Carnage a Shriek byli uvedeni poměrně empaticky, ale mám trochu problém s psychopatickými záporáky obecně. Nejsou u nich jasně vidět motivace a pokud ano, tak jsou velmi dětinské a nezajímavé, což právě Carnage se Shriek docela vystihuje. A ačkoliv je to škoda, obzvlášť když už do role Carnage obsadili Woodyho Harlesona, tento film nebyl tolik o nich tak, jako o Eddiem a Venomovi, takže jsem schopen to přehlédnout. Totálně zmatkářské CGI se ale už přehlédnout nedalo. Občas jsem měl pocit, že se dívám na první Transformery, když jsem neměl ani ponětí, co se v těch bojových sekvencí děje, když se do sebe ti dva slizáci pustí, tak člověk opravdu rychle ztratí přehled. To by ale nemusel být problém v případném střetu Venoma se Spidermanem, na který se velmi těším. ()

soukyd33

Akce, akce, a zase akce. Akční to je dost, ale také pěkně přehnané. Očekáváme pokračování. Soundtrack dobrý. Herecké výkony slabší. Humor a hlášky super. Příběh je blbost. Hvězdiček 2 ()

Duchas

Je evidentně těžké to udělat dobře. Film bez vnitřní hloubky, bez pocitů, film staví na méně postav, aby mezi sebou mohli více interagovat, každopádně moc se jim to teda nedaří. Hardy s Harrelsonem hrají dobře, ale scénář je napsaný bídně. Neuvěřitelně promarněný potenciál a jedno z největších zklamání roku 2021. ()

PISTA226

5/10 Jednoduše řeknu špatné a pak dobré věci: takže jakožto celek to nebylo ani až tak špatné, 6,5/10 je skoro průměrně dobrý film. Jop no základní věc, nemělo to dobrý příběh a ani prostě tu naplň toho filmu, nic zajímavého. Vlastně se tam děli ty samé věci pořád do kola. Týpek se zná z bláznem, ktery jde na smrt a nějak dlstane moc a chce ho zbytek filmu zabít a pak se jen perou a hledaj se a nakonec si daj big fight a konec. Jediné 2 věci, které v tom přívěhu byli trochu zajímavější byl ten polda, kterého ale stejně pokazili, jelikož prostě jeho příběh nebyl moc silný a nuda a prostě špatně napsaná postava, ale mělo to potenciál a to, že ten padouch byl zamilovaný do té typky, ale jelikož ta typka byla taky totálně špatně napsaná postava, kterou nikdo nemě rád a ani nikdo nevysvétlil její story jak získala tu schopnost, prostě mi ji nikdo nepředstavil a připadala mi tam úplně RANDOM! a ješté otravná a špatná. A další věc jsou vtipy, nebo vlastně celkově ta vážnost filmu. Jakože asi ty vtipy byli funny, ale prpstě si nemúžu pomoct a vidim ve Venomovi toho "záporáka", který vraždí a je zlý a nedělá si ráno vajíčka nezpívá si. Ale z pohledu normálního diváka to bylo i Funny. Jen mi to nesedí k te postavě. No a pak jak už jsem říkal Carnage má byt HODNĚ krvavej jakože skoro až horor a né ty plácačky, co tam předváděl. Jakože občas byl dost vražďící, ale potřebuju FAKT brutus murdus. No a samozdřejmě další věc ta Annie a ten doktor, nebo jak se jmenujou.. bylo úplně strašně cítit, že tam nemaj žádnou úlohu v tom filmu, nic důležitýho vlastně nedělaj a to že mu pomúžou najít Venoma, kterýho najdou skoro OKAMŽITĚ v krámu, není nic moc... prostě je tam narvali jen kvůli tomu, že byli v prvním díle a sem je museli dát taky, tak je tam nějak nacpali, ale neměli svůj úděl. Byli tam random.... a ten Woody Herelson má moc výrazný obličej na tenhle film. ()

Jaroslaw

Jednička se mi upřímně asi o trochu víc líbila až na záporáka, CGI a sem tam vtipy.Dvojka však sází na více záporáků,více vtípků a více Toma Hardyho se symbiontem a bohužel to moc nefunguje.Nejprve tedy záporáci-Woody Harrelson jako Carnage není špatný a na to,že dostal málo prostoru tak klobouk dolů.Co se týče jeho schopností no nic moc,nato že v komiksech fakt kosí jak dábel a btw je to sériový vrah(od toho název Carnage,v češtině Masakr),ve filmu dostane však symbionta a lusknutím prstu používá schopnosti,který jsou nic moc viz scéna s připojením na internet.Postava Shriek ujde,avšak to že má schopnosti a kde se vzali nevysvětleno,stejně tak proč jí zavřeli tam kde jí zavřeli.Humor,no řekněme že jsem se asi třikát zasmál,ne nedělám si srandu.Ano CGI možná o něco lepší než v jedničce,scéna v kostele s Carnagem byla fajn.No a nakonec Venom a Eddie Brock,kteří tu dostávájí více prostoru a upřímně jejich chemie v jedničce fungovala o něco líp.Vedlejší postavy nic moc a kdyby tam nebyli nic by se nestalo.A podtitulkovka byla fajn.4,5/10 ()

Holly_Molly

Druhej Venom je pořád stejně stupidní jak jednička, ale dělá všechno líp! Je kratší, vtipnější, má lepší akci i záporáky...To místní hodnocení by mělo být spíš obráceně, ale budiž.. Když nepočítám sliby o R ratingu a brutalitě, na kterou se tvůrci totálně vysrali (a tím i totálně prosrali potenciál Carnage, kterýho maj doslova v názvu) a taky fakt, že je to natáčený stylem "ala kouzelná školka", tak je to nahláškovaná akční a hodně nenáročná jízda co je dostatečně krátká na to aby nezačala nudit svojí debilitou a stojící opět a zase pouze na hercích. ;-P ()

Updated_Cake

Pokračování je takové utahanější a vlastně trochu dělá prequelu ostudu. Ale humor od CGI postavičky tam stále je, nějaká ta akce a i příběh, jen to prostě už není ono. Z dlouhodobého pohledu si ale Marvel potřeboval připravit půdu pro hození Venoma do MCU, což jsme mohli vidět v potitulkové scéně nového Spider-Mana: No Way Home. Snad to Venomovi úplně nezlomí vaz, postava je to dobrá, jen tenhle díl byl o dost slabší. ()

Martin712

Ja vám neviem. Z filmu mám pocit že sa v ňom nič nedialo. Iba klišé Venom vs. Carnage. Krátka stopáž mi pripomína ako keby to bol iba dodatok k jednotke, a nie plnohodnotný film. Hviezdy pridávam za potitulkovú scénu. 40% ()

Feacher

První venom ode mě získal 4*, zde to bude ještě o stupínek níže. Oproti jedničce totiž tento díl byl na můj vkus takový trochu suchý. Poměrně chudý příběh, ve kterém má být jen spousta vesmírné akce a marvelovských vtipů. Co ale musím ocenit je klasicky úžasný výkon Woodyho Harrelsona! Celkově to není špatné, ale na 4* to dnes nedá... ()

Pythonator

Od dvojky takových kokotin se očekává, že budou nadupanější, zábavnější a velkolepější, ale tady to někdo posral, protože tohle je přinejlepším na chlup stejné jako jednička. A nezachrání to ani Woody. ()

Polux

5/10 | Naprostý průměr ve všech ohledech. Hardy je fajn, humor mezi ním a Venomem sem tam funguje, sem tam nikoliv, Williams má bohužel jen trochu větší cameo a Harrelson (který se pro role psychopatů narodil minimálně od Natural Born Killers) s Harris mají málo prostoru na to, aby ze svých rolí dokázali vydolovat něco více, než jen jednorozměrné škatulky. | A sice rozumím tomu, proč má tahle značka rating jaký má (protože prachy a budoucí týmovka se Spideym, kde by šel raiting tak jako tak dolů), ale mít ve filmu symbionta, který je snad ze všech z nich nejvíce utržený ze řetězu, celý film se neustále kecá o trhání hlav a brutálním řádění (a dvojsmyslně to uvést přímo v podtitulu filmu) a přitom všechnu akci točit tak bezzubě a veškeré fatality řešit švenkováním kamery jinam, popř. střihem, už působí tak trochu jako nějaký running joke a parodie v jednom. A když už jsme u akce, tak ta je tak generická a zaměnitelná, že už to více snad ani nejde. | Má to své opravdu dobré momenty (vévodí jednoznačně pasáž v klubu) a naštěstí střídmou délku, ale není to nic jiného, než zbytečná zastávka (jak už to u fillerů bývá) mezi originem v jedničce a trojkou, kde se, hádám, ukáže buď rovnou Spidey nebo jiná postava z SSU. Serkis je rozhodně vynikající mo-cap performer a slušný režisér druhé štábu, ale stále mě nepřesvědčil o tom, že jako hlavní režisér na to skutečně má. Snad bude mít trojku na starosti někdo jiný. | PeZet ()

borecjeborec

Ach jo. I přes to, že mám Toma Hardyho i Woodyho Harrelsona ráda a do role oba sednou, tak film neskutečně zklamal. Teda ne že bych něco velkého očekávala, ale ani na ten průměr to nedosáhlo. Motivy záporáků odfláknuté stejně jako jejich rozhovory. Chápu že o tom ten film není, ale za mě by měl být. Nevím proč se autoři snaží z filmu udělat nezáživnou atrakci, kde jedinou zábavou jsou levné vtípečky a rvačky. První díl byl lehký nadprůměr kde komedické prvky velmi pěkně seděly k situaci. Zde jsou venomovy vtípky spíš vtlačené a nezáživné. Woody Harrelson (Carnage) je zde totálně zbytečný stejně jako Naomie Harris (Shriek). Po zhruba 40 minutách, kdy jsem čekala, že se film trochu rozjede, se bohužel stal děj nudným ještě víc. Poslední souboj byl katastrofa, postrádal totiž efekty i smysl. S trochou rozvahy při tvoření a lepšími efekty bych snímku dal i ty 3 hvězdičky. Možná, že při dotažení motivů postav a jejich rozhovorů by film mohl být i nadprůměrný. Takhle ale bohužel. 35% ()

Destoroyah

Za mňa lepšie ako jednotka. To aj v akcii a aj CGI. Začiatok celkom dobrý a zaujímavý a celý film mal v sebe akciu. Od boja vo väznici až po finálny súboj. Prekvapilo ma to pretože prvý film sa mi veľmi nepáčil. Hlavný záporák pán červený vrah sa vráti s parazitom ktorý sa mi aj celkom páčil. Niekedy som si hovoril že WTF, pretože niektoré scény boli naozaj prehnané. Ale ja som s filmom spokojný. HODNOTENIE: 7/10 ()

Dr.Love

Myslím že zklamání je trochu na místě. Slibná potitulková scénka z jedničky nahlodala fanoušky na opravdový Carnage a to se rozhodně nestalo neb PG-13 navíc dojebané jakou si ujetou love story se Shrike. Tim se scenárista snažil asi zamaskovat ten prázdný šum který by nastal protože tuny krve tam bohužel dát nemohl. Postava Carnage není opravdu na film pro školáky takže tomuhle tématu se měli asi možná ideálně vyhnout protože správně by za Carnagem/Harrelsonem měla táhnout řeka z krve a ostatků jeho obětí. Vztah mezi Venomem a Brokem zbytečně vyhrocený do krajnosti na konci prvního dílu spolu evidentně začali vycházet. Tak proč je znovu nerozhádat a použit je jako náplň na prvních 40 minut a hodit je do laciného pytle sebeklamu a sebevystřízlivění. Jediné co mi líbilo byl Woody a vlastně konec, Venom s Brokem na pláži. Film v takovémhle stavu působí spíš jako filler - vyplň mezi jinými filmy Marvel universa. Velmi smutné. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (viac)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (viac)