John Walker začíná ztrácet trpělivost se Samem a Buckym, když se dozví více o Karli Morgenthau. (Cever)

tomik99

Návštěva z Wakandy díl pěkně okořenila. Možná to na něm bylo to nejlepší. Scény z Prahy super, i když tvůrci natáčeli na poměrně profláklých místech, které prostě každý Pražák zná. Na druhou stranu je to sranda, když "ve svých ulicích" vidíte hvězdy tohoto typu. Co ale k ději? Karli mě moc nebaví a zápletka je poměrně předvídatelná. John Walker mi byl sympatický, ale poslední dva díly se z něj snaží udělat psychopata bez nějakého vývoje. Ano, teď mu zemřel někdo blízký, ale ty náznaky, že bude blázen, tu byly i o pár minut dříve. Postava by si zasloužila lepší péči, prokreslení a motivy. Nemám rád, když někomu jebne zničehonic... ()

Dolby.130

Tak toto bola šupa. Čim ďalej tým lepšie a lepšie. A ten koniec akože som nečakal. John Walker je sviňa. To bude ešte tak dlho nenávidená postava, že netuším či ho v blízkej budúcnosti niekto tromfne, ako okej naserie keď ti zabijú parťáka ale toto čo spravil na konci bol úplne šialený anarchický čin. Tento chlap nie je ani omylom hodný štítu Kapitána Ameriky. Som zvedavý na finále. Škoda, že to to bude už o dva diely. Ale teším sa na pokračovanie. ()

Hellierer

Zábavná a vygradovaná epizoda plná dobré akce a atmosféry. Nicméně závěr podle mého zbytečně uspěchán. Pořád se určitě jedná o silnou scénu, avšak její dopad mohl být daleko větší, kdyby onem přerod byl prokreslenější. Celý seriál si pak pro mě zatím krade Zemo. ()

brabbik

Moc jsem od seriálu nečekal a start byl trochu pomalejší, ale nakonec nabírá na tempu a prokreslenost se zvedá. I konec na Jungmannově náměstí ve stylu "krev, pot a slzy", to bylo parádní. Trochu brutalita v Praze narůstá u MARVEL postav, ale vzhledem k plánu seriálu to tenhle díl krásně zvedlo nad předchozí velmi. ()

instageek_cz

Po lehce nevýrazném třetí dílu přichází nabušená epizoda, kde je snad každá scéna napínavá a většinou člověk neví, co postavy udělají v dalším okamžiku. Akce si dál udržuje kino kvalitu, stejně tak herecké výkony. Wyatt Russell (syn Kurta Russella!!) je jako John Walker řekl bych až geniálně otravný! Tak se těším, co bude dál! Hodnocení: 9/10                      Pro recenze a zajímavosti nejen ze světa Marvelu čtěte na Instagramu profil instageek_cz , díky!:) ()

johnsnow

Súboj s wakandankami a to jak Buckimu vypne ruku bolo fajn ale zároveň to bol pekný výjeb. Náš nový cap si zrejme zobral sérum a po smrti jeho kamoša rozjebe hlavu jednému týpečkovi a je to celkom drsné(v rámci MCU samozrejme) ešte by ma zaujímalo čo kuje mladá carterová za pikle a kam sa podel náš barón zemo. A rozhovor sama s Karli bol super. A prekvapilo ma aj to, že Zemo si sérum nechce nechať ale ho zničil, ale zrejme nechce aby padlo do rúk dobrákov a urobilo sa viac hrdinov. ()

Frca

Ten Zemo je parchant, Ale i tak naprosto super postava. Mám trochu pochybnosti o té holce od Flag Smahshers. Možná nebude zase až taková mrcha. Dostaneme ohledně ní nějaké to pozadí, její vysvětlení věcí... (Nebo se mýlím...) Zemo to pěkně umí s dětmi :D . Sice jsem chtěl s Walkerem trochu sympatizovat, ale ukazuje se, že to je prostě jenom blbec, kterému veškerá ta "moc" jako údajného nového Kapitána Ameriky stoupla do hlavy a myslím, že z něj bude nakonec totální psychouš .A vzhledem k tomu, co se v této epizodě stalo to i tak trochu chápu... Nejspíš se dočkáme i nového týmu, který bude podle mě na konci založen. Ten fight v tom pokoji byl naprosto boží. A konec... Walker to už prostě nevydržel a přepnul na berserk mod. ()

Kinofil

|| PG-13 || Marvel/Disney+ || SPOILERY Seriál se maličko rozjíždí, to jo, ale pořád jaksi nechápu, o co komu jde. Už poněkolikáté (a podruhé v tomto seriálu) se dělá ze záporáka napůl klaďas a naopak. Karli mě se svým přehnaně britským přízvukem začíná srát a Falcon/Soldier si mezi sebou stále nevybudovali zajímavý vztah a vlastně ani nemuseli mít žádné superschopnosti, protože je téměř nevyužívají (na rozdíl od Občanské války). Wakanďanka a Carterová tu jsou pak asi jen do počtu. Aspoň potěšila lotišská Praha, ve které CGI tým často zapomínal retušovat české názvy, značky, což beru spíš jako zábavné pomrknutí. Je dobře, že se Marvel stěhuje do jiných koutů světa, nejlépe k nám, ale celý seroš má spíš bulharsko-ukrajinský nádech než starobylá Evropa. Captain America II pak kazí každý díl, kdykoliv se objeví, jelikož jde o tak nesympatickou postavu (až takový záměr to rozhodně nebyl) a tato epizoda to jenom potvrzuje. Čekal jsem, že z něj udělají "utajeného" záporáka, ale takhle debilním způsobem...?! Nechápu ani závěrečnou bitku, při které se pokoušejí navzájem jakože zabít, ale když někoho doopravdy oddělají, tak se tomu ještě diví. Uf! 45%. ()

Simon.Dobes

Ono v skutočnosti dejovo to je tak na tri/štyri hviezdičky, ale pre dva dôvody dám päť. 1. Wakanďanky vs. Walker a Battlestar. 2. Finálna scéna, ktorú som úprimne nečakal a zobrala mi dych. Walker mi v pohľade pripomína Homelandera od druhej epizódy. V tejto sa len potvrdilo, že to tiež nemá v hlave úplne v poriadku. Normálne mám dobrý pocit za ten brutálny koniec - oživilo to. No a, čo ma mrzí, je to, že i keď sa to natáčalo v Prahe, odohráva sa to niekde v Lotyšsku. :( Mohli tam tú Prahu nechať. ()

Jason13

Zatím jednoznačně nejlepší epizoda.. Potěšil návrat do Wakandy - i když jen kratičký. A chválím i vývoj Walkerovi postavy. Je to sice pořád šašek, ale teď aspoň šašek co má 'koule'... ()

KukulienkaHO

Epizóda nezaujímavá. Vyslovene nezáživná a nudná. Po prvýkrát ma nebavili ani fighty (mimo ten s Wakanďankami). Spôsobené je to najmä tým, že celá epizóda sa venuje Srdcerváčom (opäť netuším, jak sa volajú). Fakt ma absolútne nebavia. OK, ich cieľ má hĺbku a podobné somariny, ale celkovo nie sú ničím zaujímaví... Rovnako aj to prostredie, minule sme boli prevažne v tme, tentoraz sa nachádzame v opustenej bytovke. Vďaka aspoň za tú Prahu, teda pardon, Rigu.😅 Čo ma ale skutočne bavilo, bol Kapitán, ktorý mi už od druhého dielu prišiel veľmi zaujímavý. The Whole World Is Watching sa oplatí pozerať jedine kvôli emóciam, ktoré v ňom lomcujú a on začína pochybovať, či je tým správnym mužom, ktorý by mal nosiť štít. Ale on ním byť velice chce, lenže sérum nehodného človeka jedine skazí, no a udalosti, ktoré sa odohrali po jeho požití, len proces urýchlili. Ešte raz opakujem, som veľmi milo prekvapený, že sa tvorcovia rozhodli ísť takýmto veľmi prízemným komorným štýlom. Koniec tejto epizódy iba dokazuje, že to prináša ovocie. Pokiaľ sa budú držať v posledných častiach primárne tejto linky, tak to môže byť ešte dosť zaujímavé. BTW, taký Zemo je už v podstate pre zvyšok seriálu nepotrebný, keďže tu fungoval doteraz len ako prostredník, ale určite ešte nepovedal posledné slovo. No a som rovnako zvedavý, ako naložia napr. s takým Power Brokerom, o ktorom doteraz poriadne nič nevieme. ()

jigsaw44

Idem sa pozrieť asi na Olšanský cintorín, či tam nezostalo náhodou nejaké sérum. Dobrá scéna na Jungmanovom námestí, proste už to nový zfrustrovaný Kapitán nevydržal a rupli mu nervy, na druhej stránke sa však není ani čomu diviť. Bojuje s tým Hoskinsom proti supervojakom, pričom sám nemá supersilu ani supervybavenie, len ten štít. Má proti nim len minimálnu šancu, ten Hoskins nemá žiadnu, preto ho zabili. Nebolo to tam ukázané, ale vyzerá to že si dal to posledné sérum. ()