Loki

• USA Loki
USA, (2021–2023), 10 h (Minutáž: 42–59 min)

Tvorcovia:

Michael Waldron

Predloha:

Stan Lee (komiks), Larry Lieber (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Autumn Durald

Tom Hiddleston, Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw, Owen Wilson, Cailey Fleming, Michael Rose, Wunmi Mosaku, Sasha Lane, Eugene Cordero (viac)

V seriáli Loki od Marvel Studios odohrávajúcom sa po udalostiach filmu Avengers: Endgame nepredvídateľný záporák Loki (Tom Hiddleston) pokračuje vo svojej role boha falošnosti. (Disney+)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (8)

Loki (2021)

Projekty Marvelu od Endgamu stojí většinou za hovno, ale světe, div se nějaký zázraky se tu přece jen najdou. Loki jako postava mě víceměně po prvních Avengers nějak moc nezajímala, ale musím říct, že po tomhle seriálu u mě místo rozhodně dostal. Celá linka okolo TVA dost bavila, jak jsme postupně každým dílem nalézali chyby a odkrývali kdo za tím vším je bylo zpracovaný dost zajímavě. Kromě Lokiho taky Sylvie nebo Mobius hráli skvělou roli, sice love story mezi Lokim a Sylvií byla trošku zbytečně na sílu, ale okay. Jediný co mi vadilo byly nevysvětlené časti okolo spravování času, ale to by nebyl Marvel, aby tu nebyly nějaké nelogičnosti, jinak super podívaná. ()

Season 1 (2021) (S01)

Loki napříč časem. Kdo by to byl řekl, že mě bude bavit Marvel seriál, ale stalo se. Závěr série končí vlastně dost otevřeně a bez pořádného celku. Těším se na další sérii, ten konec byl vyloženě bait, takže doufám, že se to povede stejně jako první série. ()

Veľkolepé poslanie (2021) (S01E01)

Tak trošku jiná marvelovka, a zároveň můj první Marvel seriál co sleduji a panečku zatím to vypadá zajímavě. Atmosféra super a zápletka s agenturou která ovládá tok času a zamezuje paralelním světům zní jako skvělý nápad, uvidíme jak se to vyvine. ()

Variant (2021) (S01E02)

Sice mi přijde bizarní, že Loki během takové chvíle najde chybu v něčem co ovládá celý časoprostor a mělo by fungovat dokonale, ale okay, kromě tohohle skvělý díl. ()

Lamentis (2021) (S01E03)

Zatím nejlepší díl, skvělá akce, varianta Lokiho actually překvapila a nebyla jen do počtu a akcí se fakt nešetřilo. Finální prostředí v cyberpunk-like stylu bylo úplně nejvíc. Keep it up. ()

Narušenie nexusu (2021) (S01E04)

Mobiusovi konečně dojde o co go a musím říct že celý zvrat s tím že všichni jsou vlastně varianti a že všichni měli před TVA svůj život je deep, uvidíme jak to půjde dál a jestli už i konečně uvidíme právé správce času. ()

Cesta do tajomna (2021) (S01E05)

Na mě tu bylo až moc variant Lokiho a a kromě Sylvie prostě žádný jiný není zajímavý, mimo mrakovýho draka nic extra. ()

Na večné časy. Navždy. (2021) (S01E06)

Konečně se setkáváme s tím, kdo za tímhle celým je. Na mě byl asi moc ukecanej a štve mě, že mi plno věcí stále nedává smysl, je to na mě asi moc mindfuck :D ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Daredevil nabírá nové tvůrce

Daredevil nabírá nové tvůrce

29.10.2023

Nedávno vyšla zpráva, že Marvel kompletně překopává svoji televizní strategii a uchýlí se nyní k tradičnímu formátu pilotů, showrunnerů a tzv. writer’s room (menších skupinek scenáristů, kteří mají… (viac)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři