Loki sa stáva strateným pre čas a rozpolteným, úplne doslova, medzi minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou. (Disney+)

Elio

Sice jsem si na to "hození do vody" hned ze začátku chvíli musela zvykat, přeci jen jsem poslední díl první série viděla docela dávno, ale nakonec si odnáším ty nejlepší pocity. Skvělé kulisy, povedený humor, oblíbené postavy, vše se vrátilo zpět obdobně zručně představené. A nejen to. Nový přírůstek do této dosti specifické party mi už teď přirost k srdci svým zábavným a milým vystupováním, přičemž doufám, že si do budoucna ukradne také svoji část minutáže. Mimo to ale musím vyzdvihnout onen prvek mysteriózna, který i v první sérii hned ze začátku diváka pěkně přitáhl k obrazovce, a zde tomu není jinak. Nejsem si jistá, co se děje, prakticky nic nedává smysl, a upřímně se těším, až všechny dílky skládačky tak akorát zapadnou na své místo a já budu moci vyslovit svoje "Aha!". Protože přesně o tom Loki jednoduše je. ()

RobinPM100 odpad!

Kurva lidi, kam jste dali rozum, dyť je to nebetyčná slátanina, strážci času ve vesmíru jako lidi v kancelářích, to je taková zhovadilost, že to snad neni možný 🤣 To se nedá brát ani trochu vážně, i na komiks je to naprostá zhovadilost a seriál jako takovej je ukrutná nuda. ()

Tom10000

1.díl 2.série. Loki se ocitá v realitě, kde ho nikdo nepoznává, dokonce ani Mobius. V současnosti tento agent společně s B-15 čelí soudu, jenž je chce obvinit z ignorování zákonů TVA. Měli správně zaříznout oba Varianty, (Lokiho a Sylvii) a tím předejít nekontrolovatelnému větvení Svatého toku času. Díky neustálému přecházení mezi oběma již zmíněnými realitami však dokáže Bůh lsti nejen soudkyni, ale i svým přátelům, v jaké nepříjemné situaci se nachází, a dokonce dokáže upozornit na vážný problém v hlubinách společnosti. Spolu s agentem vydává se k muži, starající se o servis porouchaných zařízení a techniku TVA, ochotnému pomoci jim. Jenomže, aby se Loki zachránil, musí se zaříznout v minulosti, a tím vejít so současnosti. Nic ale není jisté, navíc, usměrňovač času je přetížen a co nevidět hrozí jeho exploze. V poslední možné chvíli se vše vydaří, jak má, i přesto ale prožívá Loki smutnou chvíli, kdy konečně spatří Sylvii, avšak rázem "zemře" (...). 75 procent. Na úvod vtipné pokračování první řady, avšak nepříjemně ochuzené o Sylvii, hrajivší zde jen tři vteřiny, a též trochu krátké (39 minut). ()

ENDGAMEBOY

Konečně je tu 2. série mého oblíbeného seriálu Loki. A těšil jsem se na to jako strašně hodně. A hneď začátek 2. série nevypadal špatně. A navíc objevili se nové postavy jako OB kterej nebyl špatnej. Epizoda za mě 9/10. ()

EH17

Napíšu k tomuto jediné. 40 minut této epizody pro mě osobně vykreslilo Kanga jako mnohem větší hrozbu, než celý třetí Ant-Man. Neskutečná atmoška, ten strach z Kanga prostě cítíte (pokud ho rovnou i sami nemate). A to ho vlastně ani jednou neukázali, vše zapříčinily pouhé dialogy, sochy,... Moc si přeji, aby si druhá série udržela tohle tempo a úroveň a my tak byli doslova hladoví po Kang Dynasty. PS: OB je skvělej, dynamika mezi hlavní dvojkou klasicky parádní.  PS2: už aby se objevil Timely! ()

ondravzi

Na druhou řadu jsem čekal dost dlouho a jsem moc rád, že mě první díl zaujal. Hezky navazuje na první řadu a už nám ukazuje problémy, se kterými se musí naší hrdinové potýkat. I nová osoba Ouroboros se mi zdá moc komická, skutečně jsem se u něj smál. Nemohu se dočkat na další díl. ()

jirikzaboj

Loki se nám vrací a při úvodní epizodě nové série docela ve velkém stylu. Prvních pár minut jsem pochyboval, zbylou půl hodinku jen žasnul. Kreativní pohrávaní si s časem a dialogy, svižným střihem, návrat oblíbených postav a také příchod nových (ten Ke Huy Quan si to pro sebe ukradne snad vždy a všude, každopádně skvělé rozhodnutí ho nacastovat) Uvidí se, jak příběh rozstřelí a zároveň rozhřeší další epizody. Pořád od seriálu očekávám kánon MCU a to především kvůli již dřívějšímu přístupu k ději a výrazným změnám, které by měly ovlivnit naprosto vše ()