Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Acrobat

"...už nemám čo povedať, veď všetky slová tu už boli..." (Jana Kirschner) "...už sa nemôžem smiať, až z toho bránica bolí..." (Acrobat) ()

kyselej

Antiksonův profil jmánem Mr. Bean je nezaměnitelnný, nezapomenutelný, čtrnácti dílný, nej... vtipnější, nej.... Nej! NEJ!! A ty ksichty ()

Sammy.Boy

Tohoto nemotorného pána miluje jistě celý svět! Stejně jako jeho notoricky známé absurdní etudy, na které se dá koukat stále dokola. ;-) ()

Likan7

Komediální klasika, která je na piedestal komedií společně s Přáteli. Bean, respektive naprosto dokonalý Rowan Atkinson, ukázal, že nemusíte mluvit aby si Vás svět zamiloval. Zpětně celkem zírám, že ve skutečnosti vzniklo pouze 14 dílů po 25 minutách, je obrovská škoda, že nevznikly nikdy další řady. I když..ve druhé polovině seriálu už to není tak dokonalé jako prvních sedm dílů, a i když to Rowan drží pevně v rukou a je zárukou zábavy, občas jsem se u dílů nudil. Těžko říct jak moc to je dáno tím, že znám prakticky všechno zpaměti. Atkinsonova životní role, kterou se zaškatulkoval do úlohy komediálního krále navěky věků. ()

Wyrdas

Stará, věrná klasika. Hlavně ještě kdysi v historii na ZŠ nám to p. učitelka pouštěla vždy, když potřebovala vyplnit své hodiny. Takže pokaždé, když již neměla co k látce dodat, zapnula TV a pan Fazole nám zpříjemnil den. S odstupem času musím doplnit, že některé scény byli skutečně slabší, ale celkový dojem s nostalgií v zádech pod čtyři hvězdičky nejde. ()

Nix

Asi nejvíc ztřeštěná postavička, která dělala vtipný skeče. Rowan je jedinečný a asi to dělá i ten jeho ksicht, ale ty jeho grimasy jsou k nezaplacení. Opravdu senzace není bezdůvodně, co díl to prostě pecka. A to ani nemluví, o to víc je to zábavnější a víc to k tomu sedí. Ale utáhnout tohle bez mluvení, to je opravdu talent. ()

DjMetal

Ak tu niekto nema rad Rowan Atkinsona, tak nech mi to napisu...Je to asi najlepsi komik na svete ktory vytvril tie najlepsie kusky a show v TV. Zakazdym, co si pozriem serial, hocijaku cast tak sa musim smiat...neda sa to nezasmiat. Je to najlepsi komicky herec ,ktoreho poznam. ()

Zuzanyje

Některé skeče jsou povedenější, jiné méně. Ale faktem je, že čím jsem starší, tím míň mi Atkinsonovo pitvoření připadá zábavné a tím nutnější je pro mě dobře vypointovaný script. ()

godspeed

nejznámější komik-mim posledních 20 let. když jsem jeho scénku viděl kdysi na silvestra poprvé, málem jsem se smíchy připočůral. ()

MRPitivier

Potrhlost, vtipnost a nenapodobitelnost Mr. Bean alias Rowan Atkinsona udělala z postavičky legendu nejen britské filmografie, ale i světové! V jednoduchosti je krása, ale u pana Beana především vtipnost! Nezapomenutelné! Kdo by nemiloval tohoto komika v jeho vtipných, veselých, ale i smutných až trapných scénkách! ()

Irii

Super zábava s tímto anglickým ksichtem ,neuvěřitelné smršť nápadů a gagů,které vaše branice zaručeně nenechá v klidu!Škoda že toho nEnatočil více ,ale i tak s radostí sleduji neustále reprizy. ()