Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Agarwaen

Na rozdíl od pozdějších celovečerních pokusů je tento seriál opravdu perfektní! Taková směsice trapnosti, ošklivosti a humoru a legrace se jen tak nevidí.. ()

Sosak

Legendární seriál o jednom pošukovi. Stal se z něj kult a jeden ze symbolů britství. Zároveň to Rowana Atkinsova odsoudilo k označení Mr. Bean, i když on sám má mnohem víc věcí k nabídnutí (Černá zmije). Jinak je ale každá epizoda Mr. Beana nenásilná legrace, která vás ale roztrhá. Jednoduché, efektní, originální, neskutečné, zábavné, pro každého. ()

boni

Rowan Atkinson se tímto výtvorem navždy uvázal k jedné roli, ale když vidíme výsledek, tak se asi nenajde nikdo, kdo by litoval. ()

bull!nka

Toho chlapa potkat ve skutečnosti, tak mě klepne...způsob, jakým řeší běžné denní obyčejné věci, je prostě na zabití, když jsem viděla před mnoha lety jeho první skeče, už tehdy jsem č*rala smíchy, dodnes mě nejvíce baví vánoční díly s nákupy, krocanem, stromečkem...prostě nezapomenutelné Vánoce...Look, Teddy !!! ()

Deftie

Keď ja neviem, Bean ma nikdy nejako extra nebral . Dokonca aj ako malá som ho považovala za prihlúpleho šaška a aj keď som si uvedomovala prvoplánovosť hlúposti ako výrazu vtipnosti, pripadalo mi to stupídne. Tým viac teraz. Dve hviezdy za to, že občas som sa zasmiala aj ja. ()

Realmond

Snad to nejvtipnější co kdy bylo natočeno, Rowan Atkinson jasně dokázal že se pro jeho životní roli Mr. Beana prostě narodil. Obdivuju jak dokonale dokázal tyhle scénky vymyslet a jak dokonale je dokázal zahrát. ()

Sign

Omlouvám se a nechci plavat proti proudu, také nebudu psát jaké je to svinstvo nebo podobné věci, úspěch to mělo a fanoušků to má více než dost, no ono je tohle v podstatě už legenda a právem! A ano byli díly u kterých jsem se smál, ale nebyl to nějak legendární smích tak abych byl uhranut a dal aspo 4 hvězdy a naví bylo víc dílů které mne nejen že nudili, ale někdy i otravovaly a to že dost, proto musím ubrat na průměru což jsou 3 hvězdy a dát lehoučký podprůměr a to jsou 2.. Omlouvám se pane Beane není to nic osobního :-( PS: hodnocení je malé také kvůli tomu jaké to má samo o sobě vysoké hodnocení a tím víc jsem čekal více než se mi dostalo... ()

Alexandre

Neznám seriál, který by diváka dokázal víc pobavit. Jedinečný, originální a prvotřídní seriál Mr. Bean patří mezi mé další oblíbené seriály. Kdo by našeho legendárního baviče neznal...:-D. Nezapomenutelné!! ()

RajAthen

Velmi pozoruhodné, jak se člověk, který prý nijak zvláště smysl pro humor nemá a ani sám o sobě vtipně nepůsobí, může stát ikonou komiky určitého, dosti svébytného, žánru. Beana jsem si oblíbil jako příležitostné zpřetření, pokud na něj náhodně narazím. Ve větší intenzitě však neudržím pozornost. Což odráží i to, že nejsem schopen toliko ocenit celovečerní délku podobných kreací. Scénky s blicím pytlíčkem v letadle, nebo nakupování a následná modifikace auta jsou však, myslím, již nyní nesmrtelné. ()