Emily in Paris

• Austrália Emily in Paris (viac)
USA, (2020–2024), 20 h 58 min (Minutáž: 24–39 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Kate Walsh, Charles Martins, Bruno Gouery, Roe Hartrampf (viac)

slatkakuca

Viděny obě série, ale v paměti mám pouze tu druhou. Jedno velký upištěný "oh my god" v rádoby luxus glamour nevkusných hadrech v kulisách Paříže. ()

silvie12

Seriál se dle mého uvážení nemusí líbit všem, ale mě zaujal. Žánr je určitě spíš pro ženy, které jsou rády hezky upravené, romantické a mají smysl pro humor. Příjemně se na něj kouká a už dlouho jsem nic takového neviděla. Má v sobě zvláštní kouzlo, kterým mě zaujal. Na odreagování je naprosto dělaný. Hlavní role Emily je pro herečku jak ušitá, naprosto se k ní hodí. Vedlejší role jsou samozřejmě také skvěle. Nikdo by ani na okamžik nemusel uvažovat, kde se seriál natáčel. Paříž je tu naprosto jistě místo. Seriál je trochu naivní, ale druhá série skončila tak, že nevíme jak to dopadne. Jsem zvědavá co třetí série přinese. ()

Hanika_

...kulisy jsou tak krásné, že ani nemám pocit, že je to Paříž, tedy ta Paříž kterou znám ;-) Nic vyjímečného jsem od seriálu nečekala a tak mě přiměřeně pobavil i když je plný klišé a stále si kladu otázku "Fakt jsou ty Amíci tak pitomý, puritánský a myslí si že musí furt pracovat?" asi jo, takže jen škoda, že ten náraz dvou úplně odlišných kultur není využitý trochu víc. A ta stylizace hlavní hrdinky podle Audrey Hepburn mi trochu lezla na nervy, ale slečně to sluší, takže to beru jako připomínku jiných období. Francouzští herci nezklamali. ()

SoulAsAGem

Emily jen tak něco nerozhodí, se vším si poradí. Tato mladá krásna žena, dělá trampoty, ale vždy z toho ladně vybruslí a povýší to na úplně jiný level. Tato naivní show je správně bláznivá a dokázala si získat i mou pozornost přestože to není můj žánr. ()

Snowberry

Dlouho jsem otálela se shlédnutím Emily a i když to celé ze začátku působilo jako Ďábel nosí Pradu smícháne se Super drbnou, čím víc dílů jsem viděla, tím jsem se více bavila. Emily je zábavná, energická a přesto, že je tento seriál zaměřen spíše na pubertální dívčí skupinu, může to být skvělá oddechovka s francouzským šarmem, romantikou, módou a jídlem pro každého. Bezesporu je to samé klišé s přeumělkovaným obrazem Paříže, ale díky tomu je to i dobrý únik od reality všedního dne. ()

roabe

Uječený blbky, odtržený od (jakýkoliv) reality, s tupou závislostí na socnetu. Klišoidní, stereotypní, povrchní, snobský, kolovrátkový. Jedna hvězda jen za koukatelnou Lily Collins a některé outfity. ()

Still_I

Myslím, že už jsem hooodně dlouho neviděla něco tak zbytečnýho. Něco, na co se ani vlastní režisér nevydrží koukat. Úplně to vidím: "Hej, Lily! Až skončíte, někdo pro mě přijďte do kavárny naproti. Protože ať před tou kamerou předvedeš cokoliv, víc zkazit se to už nedá!" ()

Saxicola

Dejte dohromady všechna klišé o Francii a Francouzích, která se tradují v USA, k tomu přidejte všechna klišé o Američanech, o kterých si myslíte, že se tradují v Evropě, dejte volnou ruku kostymérce ze Sexu ve městě, ale zajistěte jí dostatečný přísun pervitinu, a máte Emily in Paris. Emily, která má neobyčejný talent vyřešit jakýkoli byznysový problém v prostředí high-endových značek, ovšem s tím, že problémy by nenastaly, pokud by neexistovala Emily. Jestli si chcete odpočinout pohledem do světa, kde je základem všeho bytí dobře namířená fotka na instáč doplněná příslušně infantilním komentářem, jděte do toho. ()

PotS

Pri tomto seriály chýba označenie soapy, pretože čím ďalej tým viac sa seriál stáva krátkou telenovelou. Ten s tou, hentá s tým, henten s tou. Dočkali sme sa ako 70-ročného chlapa zrazilo auto, ale on prežil a ,,vstal z mŕtvych". V 4. sérií asi vysvitne, že Emily je sestra svojej ,,pravej" lásky. Ale vydržala som to pozerať (kvôli Parížu, niektorým vedľajším postavám a odcudzovaním niektorých outfitov) všetky 3. série. Rozmýšľam, čo to hovorí o mne. ()

pupidup

Necekala bych tak příjemnou "telenovelu" z prekrasnymi zabery z Parize!🥰🤩 a nejen odtud.. Provence vcetne Saint Tropez a Gordes!!! Úžasné vizualy... parizsky zivot... fakt pecka serial!👍👍👍 ()

ujfi

Milý, pozitivní seriál, ideální na oddech. Není třeba přemýšlet, stačí odpočívat u milého, jemného humoru v kulisách Paříže. ()

stret

Chvilu som to pozeral a hanbim sa, ze som si sam dobrovolne privodil tuto skusenost. Okrem vseobecnej prazdnoty hlavne iritovala zubom casu ohlodana Lily Collins s Breznevovskym obocim. ()

sun.eagle

Guilty pleasure, hlavně díky sympatické Lily Collins. Připomíná to Ďábel nosí pradu, jen je to ještě více povrchnější a afektovanější, ale jako nenáročná zábava je to fajn, dát si na večer dva díly a nic neřešit a pokochat se Paříží je fajn, ale musím říct že toho cukrkandlu se člověk rychle přejí, a potřebujete to vyvážit něčím jako Narcos nebo Saw. ()

Sweety_Leon

Tak jsem se na to po velmi dlouhé době podíval. Stejně ale neměním svoje hodnocení, protože mám pořád pocit, toho že je to prostě trochu nuda. Jinak si myslím že bez těch nudných scén, kde se nic neděje, by to mohl být skvělý seriál, protože ten nápad už je od pohledu dobrý, a samý to je i s hercema, kde se opravdu můžu vžít do tý Emily. Pokud se nic nezmění v další sérii, mé tři hvězdičky, tu zůstanou. ()

poppy75

tento serial musi byt nejaky socialny marketingovy projekt-ved je to jedna mega reklama na francuzsko, miestami posobi ako video cestovnej kancelarie...najskor minusy-prvym je postava emily-v podstate nezaujimava, len vecne hrajuca na pozitivne vibracie, akoby ani nemala svoje vlastne pocity /camille s nou uzavrie dohodu, ze ani jedna z nich nebude mat kuchara gabriela-a vzapati sa camille s nim da dohromady bez toho aby sa emily aspon ospravednila a rovno sa k nemu nastahuje-a emily nic.../...navyse lily collins so svojim telickom ako pubertalne dievcatko a usmevom pocestnej panny sa mi rozhodne nehodila na postavu zeny, ktora kde sa objavi, tak najvplyvnejsi chlapi v parizi z nej padaju do kolien...ona rozhodne nie je ziadna dalsia carrie bradshaw...dalsie co ma zarazilo-jej satnik...kazdy den exkluzivne znackove oblecenie,ani raz si neobliekla opakovane nejaky kusok...odkial na to brala peniaze? vlastne,akoby predvazanie modelov bolo jedinym poslanim marketingovej pracovnicky emily...a dalej-to mysleli tvorcovia vazne, ze mladucka americka zabka bez znalosti francuzstiny nabehne do pariza a od prveho dna chrli napad za napadom, castokrat zachranuje projekty, zatial co starsi a skusenejsi ludia z agentury akoby boli uplne bez invencie, len taki neschopni tutmacikovia? ako potom cele roky fungovali a mali exkluzivnu klientelu?...toto si tvorcovia fakt mohli odpustit...to, ze sa vsetko toci len okolo bohatsich a vplyvnych ludi a ignoruje beznu, nie prijemnu ani oku lahodiacu realitu /obycajni ludia tam boli tusim len starsia pani s metlou v dome kde byva emily, a pan domovnik-a obaja boli zobrazeni ako vyzorova spodina, navyse nie prijemna po ludskej stranke/ je ok, ale napr mindy, bez prace, musi byvat u emily a spavat s nou v jednej posteli, vybera benoitovi z klobuka posrate euro,aby mala na metro-ale aj ona sa predvadza v kuse v evidentne drahych modeloch kazdy den-wtf?...na to, ze sa jedna o pariz je sokujuca absencia moslimskych spoluobcanov....stret usa-ckej a francuzskej kultury bol dokonaly...okrem toho bol zvysok serialu pohodovy, citila som sa uzasne ako 2 dekady dozadu, ked som pozeravala sous le soleil /a na moje potesenie sa v emily in paris objavil aj predstavitel manua ♥ v ulohe manzela sylvie/...tajne dufam,ze po pripravovanej 4. serii to zabalia, lebo zacinaju robit z emily privelmi radodajnu zenu ( a uprimne,neverim jej to-rovnako ani jej influencerstvo/...plusove body za sviznost, sitkomovu stopaz, zahrnutie socialnych sieti, za pocin bez iluminatskych symbolov ci temnoty-co je dnes rarita, a hlavne to,ze vo francuzsku hovoria postavy po francuzsky....davam 5 hviezdiciek, lebo som sa pri sledovani citila ako v casoch, ked bol svet este v poriadku... ()