Emily in Paris - Season 3

(séria)
USA, 2022, 5 h 27 min (Minutáž: 27–37 min)

Rok po přestěhování do Paříže za vysněnou prací čeká Emily zásadní rozhodnutí. Jak si ale vybrat mezi kariérou a láskou? (Netflix)

Koral17

Emily se v této sérii hodně změnila. Již to není ta bláznivá, rozpustilá holčička. Víc přemýšlí, snaží se být empatická. Ona i její přátelé (Mindy, Gabriel, Alfie…) působí poněkud usedlým, někdy až unaveným dojmem, jako by je již večírkové eskapády příliš nebraly. Mám dojem, že tvůrci se v této sérii (záměrně?) snažili zaměřit na trošku starší diváky/divačky.  Asi i proto, že patřím do kategorie těch starších divaček, tak se mi 3. série líbí víc než druhá. Méně zmatku, chaosu a křiku. Mými oblíbenci i nadále zůstávají nejrůznější módní kreace a z postav ředitelka Sylvie a kolega Luc. ()

Vančura

Stále tomu nelze upřít jistou zábavnost a stejně tak koukat na Lily Collins asi nikdy neomrzí (byť její postavu už veskrze nesnáším), ale míra iritace už zde dosahuje vrcholu - už mám po krk toho, jak mě u toho Netflix drží třetím rokem, kdy vždycky vyflusne najednou 10 dílů (které člověk samozřejmě dá na jeden zátah, což je samo o sobě strašně nepřirozené ve srovnání s tím, jak se na seriály dívalo dřív), a nazdar zase za rok, a přitom je to stále dokola ta samá romcom písnička, jak od sebe dostatečně dlouho držet dvě postavy, než spolu v závěru konečně utvoří pár, což zde v případě Emily a Gabriela už začíná být vážně nesnesitelné, protože nikdo normální by nevydržel 3 roky čekat na to, až ti dva budou konečně spolu, což se na konci třetí série opět nestane, a člověk může zase čekat na další Vánoce, s čím ho tvůrci seriálu oblaží příště. Navíc těm dvěma je zde věnováno až nepochopitelně málo prostoru - přitom jejich romantická linka je na celém seriálu to nejzajímavější - a naopak většinu seriálového děje zabraly stupidní peripetie kolem agentury, vymýšlení marketingových kampaní a vývoje vztahů Mindy a Alfieho (pro mě osobně 2 krajně nesympatické postavy). Takže osobně říkám - více Emily a méně Mindy a těch marketingových bullshitů! (které jsou beztak totálně odtržené od reality, ostatně jako celý ten seriál, který je nadto povrchní, až to bolí). ()

bearmeedek

Zklamání. Blbka v Paříži působí celou dobu opravdu jako slepice. Co bylo v minulých sériích odlehčeně humorné už takové není. Vypadá to, že co mělo být řečeno, už proběhlo a teď se snaží uplácat nějaký "děj". První díly řeší v rozdělené firmě obraty a stále je jeden a druhý dole. Pořád dokola. A pak najednou klid a jsou zpět "vztahovky". Už jen otravné. Do toho Emily, jejíž blbost už fakt bolí, změnila image: udělala si divnou ofinu a pořídila si obočí od firmy Barum. ()

Simella

Bohužel každá série je o stupeň horší. Tohle bylo za mě zklamání, ztratilo to již ty humorné části, které mě bavily u 1. série a vycházely z rozdílnosti kultur. 2. série byla ještě docela fajn, ale zde šlo hlavně o vztahy...snad všichni vyměnili partnery. Dokoukala jsem to, ale ke konci už mě to ani nebavilo. Vlastně možná už od poloviny :) ()

M.i.k.e

Emily si nadále žije svůj život mimo realitu, kdy má stále tendenci všechno řešit a cpát se do věcí do kterých jí nic není a když už to jo podělá, tak z toho nakonec stejně vybruslí jako ta nejlepší. Doposud nejslabší série, která se motá v kruhu víc než ty předchozí, přesto ale nějakým zázrakem pořád funguje jako odpočinková jednohubka.  Snad bude čtvrtá řada (a ideálně poslední), která divákům konečně dopřeje to na co čekají už od poloviny první řady...60% ()