Emily in Paris

• Austrália Emily in Paris (viac)
USA, (2020–2024), 20 h 58 min (Minutáž: 24–39 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Kate Walsh, Charles Martins, Bruno Gouery, Roe Hartrampf (viac)

Recenzie používateľa Koral17 k tomuto seriálu (2)

Season 2 (2021) (S02)

Kdyby se to například jmenovalo Luc v Paříži a hlavní postavou by byl kolega Luc (Bruno Gouery) z kanceláře Savoir, tak by to asi bylo za plný počet. Jinak podobné první sérii, Emily se již navíc trošku sžila s pařížským životním stylem na vysoké noze. Nadále tropí různé hlouposti a prudí všechny kolem sebe jako patnáctiletá středoškolačka a ne žena, které táhne na třicet, chce dělat mezinárodní kariéru a mít hlubší přátelské nebo milostné vztahy. Podobně jako v první sérii potěší zejména pařížské prostředí a výkony francouzských kolegů, především když můžou mezi sebou v některých vzácných okamžicích mluvit francouzsky. ()

Season 3 (2022) (S03)

Emily se v této sérii hodně změnila. Již to není ta bláznivá, rozpustilá holčička. Víc přemýšlí, snaží se být empatická. Ona i její přátelé (Mindy, Gabriel, Alfie…) působí poněkud usedlým, někdy až unaveným dojmem, jako by je již večírkové eskapády příliš nebraly. Mám dojem, že tvůrci se v této sérii (záměrně?) snažili zaměřit na trošku starší diváky/divačky.  Asi i proto, že patřím do kategorie těch starších divaček, tak se mi 3. série líbí víc než druhá. Méně zmatku, chaosu a křiku. Mými oblíbenci i nadále zůstávají nejrůznější módní kreace a z postav ředitelka Sylvie a kolega Luc. ()