Emily in Paris

• Austrália Emily in Paris (viac)
USA, (2020–2024), 20 h 58 min (Minutáž: 24–39 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Kate Walsh, Charles Martins, Bruno Gouery, Roe Hartrampf (viac)

Veeria

Nádherný seriál! Ten příběh, kostýmy, soundtrack.... herecké obsazení úžasné, krásná herecká synergie. Lily Collins mám čím dál víc ráda, skvělá herečka. Ten vztahový propletenec mě baví, ale osobně fandím Emily a Gabrielovi. Poslední díl doslova volá po pokračování, tak snad se dočkáme. :) ()

ElisR

Když jsem viděla, že tvůrce Sexu ve městě vypouští do světa další seriál, radovala jsem se. Jsem naprosto oddanou fanynkou Sexu ve městě..Jenže Emily v Paříži je tak nějak...mimo realitu. Nejen, že Emily neumí francouzsky a vadí to snad jen šéfové, ale také se do ní zamiluje každý chlap v Paříži (Emily je sice hezká, ale chápejme...), z ničeho nic se stane známou a úspěšnou influencerkou a ještě se ji pracovně daří všechno na co šáhne. No, vraťme se do reality..ale na druhou stranu seriál působí mile, až roztomile, záběry na Paříž jsou krásné (ač si stále myslím, že se Paříž přeceňuje) a jako bonus hezcí muži k tomu všemu. Co mě však opravdu vytáčelo byly snad jen ty úděsné Emily outfity - protože ty byly fakt mimo. ()

jemiplano

Bola to nadhera sledovat realne zobrazenia spravania sa Francuzov, v osobnom ale i pracovnom zivote. To, ze zvysok bolo romanticke klise, musi byt kazdemu jasne. Ale malo to prekvapivo svoje caro. Kebyze a la France vtipky neustanu po tretej, stvrtej casti asi by som im tam fakt strelil 4 hviezdy. ()

kockodan odpad!

Je ti twenty something a sníš o dream jobu v Paříži u luxusní marketingové firmy, ale místo toho jsi v pandemické krizi landla pouze job restockování šelfů v Tescu na Čerňáku? Pak ti Netflix nabídne na večer po práci možnost snít o tom jaké by to bylo, kdyby... si se lépe učila, o takových 150% lépe vypadala, lépe se narodila a vůbec, byla celá jiná... jako tady ta hrdinka! (blicí smajl) Odpad! ()

jpacuta

Lily Collins je krásná a okouzlující a seriál vás nechá nakouknout do žabožroutího stylu života, do kterého bez pozvání vnikne americká snaha o korektnost. Vtipné, krásné, nápadité, romantické a emotivní. Chybí tomu k dokonalosti jen málo. ()

andrewXx

Príjemná oddychovka v podmanivom Paríži, ktorá skvele odsýpa a zabaví. Navyše sa odohráva v atraktívnom prostredí marketingovej spoločnosti a má skvelý casting. ()

Sylvanas

Prvních pár dílů první série, kde se řeší kulturní rozdíly Francie vs USA a dělají si z toho legraci mi přišly docela vtipné a bavily mě. A na ulice Paříže se pěkně kouká. Ale od konce první série to jde postupně z kopce. Hlavní hrdinka se postupně stává čím dál tím afektovanější, vtip se vytrácí a stává se z toho telenovela v kulisách Paříže. Pro milovníky povrchnosti, luxusu, instagramu a naleštěné bídy to bude srdcovka. Pro mě oddychovka na jedno shlédnutí na zaplácnutí času. V druhé sérii, kde se pořád dokola jenom řeší, jestli Emily bude nebo nebude s kuchařem, už jsem se ale vyloženě nudila. Dokoukala jsem to už spíše na sílu a nevím, jestli bude motivace na to shlédnout tu další. ()

Figuska

Mně se to líbilo, mně to bavilo. Hezký lidi, oblečení, Paříž, glamour. O hloubku tu nejde. Chci si odpočnout. Trochu cliché, no a co, těm komu chybí seriály jako Sex ve městě, Younger, Mistresses, Dokonalý život se bude líbit! ()

Lilith03 odpad!

Tenhle seriál má snad jen jeden plus a to je Ashley Park, kterou jsem si velmi oblíbila. Bohužel pak už tu není nic pozitivního, začnu asi tím, že mi seriál zhnusil pohled na Lily Collins, která byla mou oblíbenou herečkou a teď ji nemůžu ani vystát. Seriál Emily in Paris je sice hezký natočený, ale když hezky natočíte hovno, bude to pořád hovno. Scénáristicky to působí jako od 13leté puberťačky a její představa práce v Paříži. Takhle by to v reálném životě prostě nevypadalo. Postava Emily je přesně typ člověka, které nemám ráda. Miloučká slepice, která dělá jednu botu za druhou, ale všichni jí to žerou. Emily by doslova mohla vystřílet celou Paříž a ona by se pak na všechny blbě usmála a oni by řekli "to nevadí, stejně tě máme rádi". Hodně mi vadil i její promiskuitní styl života, ona prostě chrápe s každým chlapem v seriálu kromě gayů... Takže taková hloupá, nudná, primitivní kurva. Cílová skupina seriálu je tak těch 13 let, nevěřím, že by se to mohlo líbit někomu staršímu nebo vyspělejšímu. Bohužel kvůli špatnému příkladu promiskuity bych seriál mladším divákům doporučit nemohla. Nenapadá mě jediný člověk, kterému bych to doporučila, tohle byl zkrátka trapas, zbývalo mi pár posledních dílů a už je nedokoukám, více si ubližovat nebudu, už tak nechápu, že jsem to dala skoro celé. Pá pá Emily, už se nevracej. ()

alisek87

Milý seriál z Paříže, která je sama o sobě nádherná a k tomu dobrý výběr herců, to nemůže dopadnout špatně a také ne. Lily Collins prostě musíte mít rádi, opravdu doporučuji, epizody nejsou dlouhé, skvělé na koukání se skleníčkou :) ()

miskapejka

Občasný herecký výkony jsou trochu klišé, ale Lily Collins a její outfity k snědku & moje neschopnost spustit z ní oči & velice občasnej francouzskej humor, kterej miluju, jsou všechno, co mi po 15 měsících na mateřský dokáží bohatě zpříjemnit volnou chvíli. ()

mia.com

Za me super povedeny serialek. Cely je mily, sladky, romanticky i vtipny, proste skvela oddechova pohadka pro dospele holky. Dycha z nej takova ta dokonala vysnena atmosfera Parize z pohadky. Staci se jen zasnit. :) ()

Kodousek

Nejprve jsem se dívala na první díl EIP trochu skrz prsty a srovnávala se Sexem ve městě a Carrie v Paříži, postupně jsem si však seriál oblíbila a přijde mi poměrně vtipný a hlavně oddechový a to je přesně to, co teď potřebuji- smát se a odpočívat. Takže za mě High Five a Five 💥 ()

Lucka07

Příjemná nenáročná oddechovka, na kterou se v současné době pandemie, kdy je problém vycestovat i z vlastního okresu, dobře dívá. Zvláště, pokud už jste Paříž navštívili. Trochu mi vadil americký úsměv za každou cenu a v každé situaci. Ale když nad tím člověk moc nepřemýšlí, dobře se u seriálu zrelaxuje. ()

chrisler

Asi som ovplyvnený faktom, že som v Paríži žil. Seriál krásne (aj keď stereotypne) opisuje akí fantíci naozaj sú. Tie opisy sú úplne neskutočne zachytené. Pripadám si divne, ale fakt som sa pri tom bavil. ()

quokam

Bohužel. Zajímavý nápad na střet francouzské potažmo evropské kultury s kulturou americkou se utopil v jednotvárnosti a hezke tváře ústředních hereček to nezachránily. Nebyl to samozřejmě úplně propadák, to zdaleka ne, ale u cilovky, tj u potěšení manželky, nezabodoval. Bohuzelovych 50 pro ()

Ds_wife

Každý kdo se někdy potkal s Francouzi (především s lidmi z Paříže), tak ví, že jejich povaha odpovídá tomu, co vidíme seriálu. Arogance, neochota, hrdost, pohrdání vším co není francouzské (jídlo, piti, jazyk…), ale taky uvolněnost, elegance, umění nic nedělat. Přesně tyhle seriály v lidech budí představu, ze Paříž je nejromantičtější místo na světě a přitom v dnešní době je to špinavé, přeplněné město plné prodejců malých Eiffelovek.  Přehnaně pozitivní Američanka. Přehraně pozitivní atmosféra a totální kýč. První série ještě dokázala pobavit střetem amerického a francouzského pohledu na svět, sex, módu. Druhá série už byla o hodně slabší. Nicméně je to lehká oddechovka, při které nemusíte vůbec přemýšlet a můžete si užívat ty kýčovité scenérie. ()

Bejbe01

Take guilty pleasure...jednoduche, priamociare, emily casto "zachrani den" svojim napadom, atd atd...ale aj tak je to jednoducho zabavne ()